Онлайн Курси

Однією з переваг дистанційного тестування є, насамперед, втілення принципів дистанційної освіти — сучасної форми отримання знань, яка передбачає активне спілкування між викладачем та учнем за допомогою інформаційних технологій, зокрема й друкованих засобів.

Для того щоб знання отримали конкретний зв’язок з діями, необхідно постійно «навчати себе», поповнюючи і розширюючи свою освіту.

Дистанційна освіта якраз і характеризується гнучкістю, тобто надає можливість учню навчатися у зручний для себе час і в зручному місці; паралельністю, оскільки навчання здійснюється одночасно зі школою (або професійною діяльністю, якщо абітурієнт вже працює); якістю, яка не поступається навчанню у школі, тому що залучаються визнані досвідчені фахівці; на сам кінець, економічністю.

Help

Підготовчі курси за предметами  ЗНО розроблено провідними фахівцями, які мають великий досвід створення тестів. Теоретичний матеріал кожного предмета повністю відповідає програмам середньої школи і програмовим вимогам ЗНО. Запропоновані онлайн курси по ефективності і якості здатні конкурувати із іншими формами додаткової підготовки абітурієнта (репетитори, підготовчі курси), а робота із тематичними тестами і тестами  у форматі ЗНО, якими насичені навчальні матеріали, допоможуть подолати психологічний бар'єр перед тестуванням.