Путівник абітурієнта. Загальна інформація

Модуль створено з метою надати абітурієнту дружні поради та рекомендації для вибору професії, напряму підготовки, ВНЗ, спеціальності, предметів ЗНО, ознайомлення з процедурами проходження ЗНО та вступу до ВНЗ.

Розпочніть роботу із знайомства з невеличким фрагментом книги: Арон Р. "Границы исторической объективности и философия выбора".

На землі сила-силенна людей. Але є такі, життя яких впливає на всіх інших. Приклад — життєвий досвід, здобутки та досягнення таких людей стають суспільним надбанням всього людства. Планета Земля у скорботі з приводу несправедливої, дочасної смерті такої Людини. Стів Джобс..., Людина-легенда, Людина-епоха, Людина-прогрес... Безліч думок викликає його промова перед випускниками Стендфорда 2005-го року.

Розпочніть роботу із знайомства з невеличким фрагментом книги: Арон Р. "Границы исторической объективности и философия выбора".

Стів Джобс

Тепер є сенс змінити філософський настрій на конструктивний, налаштуватись на сприйняття та обробку інформації не лише серцем, але й розумом. Рішення буде результатом. Крок за кроком...

Help

Вибір професії, побудова власної кар'єри - ключовий момент в житті кожної людини. Майбутня професія повина бути і до "душі" і до "кишені", повина враховувати Ваші особисті риси, Вашу власну мрію. Досвід старшого покоління допомогая, але не дає відповіді на всі запитання. 
Рекомендуємо знайти трохи часу і прочитати невеличкі текстові фрагменти, що стосуються філософії вибору життєвого шляху.
Після цього натискаючи цифру у колі під сходинками малюнку, завантажте і ретельно ознайомтесь із кожним кроком технологічного періоду Вашого життя: процедури ЗНО, нормативні документи, що регламентують проведення ЗНО,  вибір професії, спеціальності та ВНЗ для вступу, поради щодо вступу і вступного конкурсу.
Таких сходинок 7, сім кроків до успіху.
Все у Вашир власних руках. Це початок самостійного життя із Вашою особистою відповідальністю за прийняті рішення. Щасти Вам.