Путівник абітурієнта. Крок 2. Вибір професії

 

 

 

Крок 2
 
Вибір професії
 
Звичайно, найлегше обирати свій шлях, своє майбутнє тим, хто з дитинства бачить себе у визначеній ролі, наприклад, учителя або економіста. Але, на жаль, для багатьох ця проблема залишається невирішеною протягом довгого часу, а то й всього життя.
Однак не будемо залякувати.
Вибір треба робити зараз! Необхідно зважено підійти до оцінки власних сил та здібностей. Крім того, Вам можуть допомогти спеціалізовані видання та довідники, консультації фахівців центрів зайнятості, інформація, яку можна отримати в мережі Інтернет, корисні поради психологів. 
І звичайно, візьміть до уваги думки Ваших батьків, учителів, друзів, вони знають Ваші здібності та можуть їх оцінити зі свого боку. 
Насамкінець пам’ятайте: існують професії, які можуть погіршити Ваш стан здоров’я.
Якщо Ви визначились із майбутньої професією, наступним кроком стане ознаймлення з напрямами підготовки (спеціальностями).
В Україні існує близько 200 напрямів підготовки, кожен із яких передбачає кілька спеціально­стей. Усі вони чітко визначені Постановами Кабінету Міністрів України № 507 від 24.06.1997, № 1719 
від 13.12.2006, № 839 від 20.06.2007. Якщо у Вас виникне потреба вивчити зазначені документи, Ви зможете їх знайти на офіційному сайті Верховної Ради України http://zakon.rada.gov.ua.
Якщо Ви впорались із цим завданням, постає не менш складне питання: які ВНЗ забезпечують навчання фахівців з обраного Вами напряму підготовки?
Зверніть увагу! Сьогодні Ви маєте право подавати документи для вступу відразу до п’яти вищих навчальних закладів та до трьох напрямів (спеціальностей) у кожному з них. Для Вас, безумовно, це додатковий шанс. Проте необхідно все зважити, бо підготовка до вступу в кілька ВНЗ потребує як часу, так і додаткових зусиль. До того ж, конкурсні предмети на одну і ту ж спеціальність можуть відрізнятися у вищих навчальних закладах. 
Для зручного користування надаємо Вам перелік напрямів підготовки, за якими здійснюється навчання у відповідних ВНЗ.
 
Перелік ВНЗ за напрямами підготовки
 
Вибір категорії:
 

 

 

Коментар
Наданий список ВНЗ за напрямами навчання підготовлений укладачами довідника. Оскільки поки що офіційного переліку вищих навчальних закладів України немає, ми не можемо претендувати на повноту інформації, що пов’язано з ліцензуванням вишів, можливістю зміни їх адрес, номерів телефонів тощо. Саме з цієї причини існує вірогідність того, що до нашого переліку не увійшли якісь ВНЗ, за що ми наперед вибачаємося.
Отже, абітурієнту у всякому разі треба отримати необхідну інформацію у приймальній комісії обраного ВНЗ.
 

 

 
Типові помилки при виборі професії
 
► Ставлення до професії як до чогось раз і назавжди визначеного, фатального
Попередні покоління жили під гаслом «Освіта — на все життя», багато дітей йшли стопами своїх батьків, створювалися цілі династії. Зараз же все змінилося. Проаналізуйте ситуацію на ринку праці і обговоріть її зі старшими. Ви побачите, що успіх в житті чекає на тих, хто живе під гаслом «Освіта через усе життя», постійно підвищуючи кваліфікацію, освоюючи суміжні спеціальності, вивчаючи нове у своїй професії. Навіть якщо Ви і вибрали спочатку не «ту» спеціальність, це у жодному випадку не є приводом до зневіри. Так, блискуче знання літератури дозволить Вам працювати у сфері мистецтва, писати критичні статті, сценарії. Повірте народній мудрості «знання за спиною не носити», вони стануть у нагоді найнесподіванішим чином. 
 
► Існуючі думки про престижність професії
Помилка молодої людини, яка вибирає «ким стати», може і полягати в тому, що, освоївши модну професію, але не знайшовши себе у ній, якщо ця професія не відповідатиме ані її схильностям, ані здібностям, вона не побачить результати своєї праці і не відчуватиме себе корисною.
 
► Перенесення ставлення до якоїсь людини на саму професію чи захоплення тільки зовнішнім боком діяльності
Якщо Вам дуже подобається якийсь відомий спортсмен, співак чи ведучий ток-шоу, не переплутайте його особистість із тією повсякденною працею (можливо, не дуже захоплюючою, 
а копіткою і малопомітною), якою йому доводиться займатися, щоб виявився помітним такий вражаючий, але короткочасний результат, як виступ на чемпіонаті світу, концерт чи півгодинна телепрограма. Погодьтеся, що за виступом на чемпіонаті або в концерті, телепрограмі, завжди стоять багаторічні, буденні, виснажливі тренування, репетиції, чи робота цілої команди професіоналів: журналістів, операторів та інших працівників телебачення. Часто така робота пов’язана з відрядженнями, конфліктами, розчаруваннями, а то і невдачами... Та й далеко не всі спортсмени, музиканти, телеведучі досягають всенародної слави і статків.
 
► Вибір професії «за компанію»
На жаль, часто доводиться чути, що випускники йдуть навчатися з подружкою або другом, «щоб було веселіше». Трапляється, що, спостерігаючи хороші успіхи однокласника з того чи іншого предмета, вони вирішують, що їм також займатися цим буде легко і просто. Зрозуміти таку позицію можна, адже «за компанію» не так жахливо вливатися в новий колектив, освоювати інший ритм життя, але погодитися з подібними аргументами ніяк не можна. А як же зусилля і праця, які необхідно докласти в будь-якій справі, щоб одержати гідний результат? Ось і результат виходить відповідний, а молода людина, у кращому випадку, втрачає роки, упевненість у собі і прагнення чомусь учитися.
 
► Успіхи з того чи іншого шкільного предмета, здібності до нього — це одне, а професій, які можна пов’язати з ним, — велика кількість
Якщо Вам легко дається якийсь предмет, не ототожнюйте свої успіхи з конкретною діяльністю, тобто, не думайте, що й робота даватиметься так само легко. Професій, які стоять за шкільними предметами, значно більше, аніж самих предметів. Наприклад, біологією займатиметься і лікар, і учений-дослідник, і фармацевт, і ветеринар, і зоотехнік, і викладач школи чи ВНЗ. Тому дивіться завжди ширше, адже, наприклад, лікарю знання однієї біології зовсім недостатньо — потрібно ще добре орієнтуватися й у фізиці, й у хімії, мати добре розвинену емпатію (здатність співчувати) людям.
 
► Застарілі уявлення про характер праці у сфері матеріального виробництва
У всіх сферах діяльності запроваджується складна техніка, підвищується культура праці. Якщо Ви, наприклад, хочете вибрати професію інженера-механіка, то це зовсім не означає, що вам доведеться стояти в брудній спецівці з гайковим ключем десь біля верстата цілими днями, намагаючись налагодити якийсь складний агрегат. Технічний прогрес пішов так далеко вперед, що зараз навіть у сфері тваринництва вже не обійтися без комп’ютера і апаратів з програмним забезпеченням. Тому, якщо Вас відштовхує професія тільки тому, що вона нібито пов’язана з важкою фізичною працею і не дуже приємною (у сенсі чистоти) обстановкою, дізнайтеся про умови праці в цій сфері діяльності саме у тих людей, які безпосередньо цією справою займаються. Проте тут є одне але... Якщо людина не відбулася в професії, що цікавить вас, то свої особисті невдачі вона може спроектувати і на свою спеціальність: мовляв, робота погана, неперспективна, і тобі не варто цим займатися... Будьте уважні!
 
► Невміння чи небажання розібратись у своїх особистих здібностях, схильностях 
і якостях
У виборі професії Вам допоможуть і батьки, і старші товариші, і друзі, і профконсультанти. Єдине, на що не варто розраховувати, так це на те, що яким би не був дипломований психолог, які б тести ви не пройшли, Ви одержите чітку відповідь на запитання «Ким стати?» Усі тестові методики розраховані на те, щоб активізувати Ваше прагнення пізнати, зайнятися самоаналізом. Тим паче, що є тести професійні, які розроблені фахівцями, а є популярні, які публікуються в ЗМІ, — їм то вже точно не варто довіряти на всі 100%. Свобода вибору — річ непроста, але добре, що вона є.
 
► Неправильна оцінка своїх фізичних особливостей і стану здоров’я при виборі тієї або іншої професії
Професій, для оволодіння якими висуваються спеціальні вимоги до стану Вашого організму, небагато. Наприклад, до зору — для комп’ютерників, до легенів — для водолазів, до серця — для льотчиків, до нюху — для парфюмерів.
 
Джерело: www.profosvita.org.ua
 
 

 

 
 
Бердянський державний педагогічний університет
Тел.: (06153) 7-19-84; Веб-сайт: http://bdpu.org/ E-mail: bdpupriyom@ukr.net
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Тел.: .(0432) 27-58-46; Веб-сайт: http://www.vspu.edu.ua/ E-mail: vstup@vspu.net
Вінницький обласний комунальний гуманітарно-педагогічний коледж
Тел.: (0432) 38-62-25; E-mail: vgpk@ua.fm
Волинський національний університет імені Лесі Українки
Тел.: (03322) 4-84-31; Веб-сайт: http://vdu.edu.ua/ E-mail: prycom@univer.lutsk.ua
Гірничий факультет м. Стаханов Української інженерно-педагогічної академії 
Тел.: (06444) 4-29-62, 4-29-05, 4-28-73; Веб-сайт: http://uepa.org.ua/ E-mail: study@pop.riak.lg.ua
Глухівський державний педагогічний університет імені Олександра Довженка
Тел.: (05444) 2-33-61, 2-32-63; Веб-сайт:  E-mail: gdpu@sm.ukrtel.net
ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»
Тел.: (0342) 59-60-60; Веб-сайт: http://www.pu.if.ua/ E-mail: priym_kom@pu.if.ua
Джанкойський НКП РВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет»
Адреса: м. Джанкой, вул. Чехова, 122
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара
Тел.: (0562) 33-58-84; Веб-сайт: http://www.dsu.dp.ua/ E-mail: , tdk2001@yandex.ru
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
Тел.: (03244) 2-84-17; Веб-сайт: http://drohobych.net/ddpu/ E-mail: pk_ddpu@drohobych.net
Електротехнологічний факультет м. Артемівськ Української інженерно-педагогічної академії
Тел.: (0627) 44-86-53
Євпаторійський НКП РВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет»
Адреса: м. Євпаторія, вул.Крупської, 7, 5 поверх
Житомирський державний університет імені Івана Франка
Тел.: (0412) 34-24-60, (067) 490-88-13; Веб-сайт: http://zu.edu.ua/ E-mail: vstup@zu.edu.ua
Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ
Тел.: (03141) 2-43-43; Веб-сайт: http://kmf.uz.ua/ E-mail: , ilona@kmf.uz.ua
Запорізький національний університет
Тел.: (061) 764-67-53; Веб-сайт: http://www.zsu.edu.ua/ E-mail: , sekr@zsu.zp.ua
Ізмаїльський державний гуманітарний університет
Тел.: (04841) 5-13-65, 5-84-31, 5-39-92; Веб-сайт: http://idgu.edu.ua/ E-mail: idgu@ukr.net
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
Тел.: (03849) 3-06-01; Веб-сайт: http://kpdu.edu.ua/ E-mail: post@kpdu.km.ua
Керченський НКП РВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет»
Тел.: (06561) 6-60-99
Київський міський педагогічний університет імені Б.Д. Грінченка
Тел.: (044) 553-74-14; Веб-сайт: http://kmpu.edu.ua/ E-mail: abiturient@kmpu.edu.ua
Київський національний університет будівництва і архітектури
Тел.: (044) 245-46-90; Веб-сайт: http://knuba.edu.ua/ E-mail: uchvid@mail.knuba.edu.ua
Київський національний університет технологій та дизайну
Тел.: (044) 256-29-75; Веб-сайт: http://knutd.com.ua/ E-mail: knutd@knutd.com.ua
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка 
Тел.: (0522) 36-15-52; Веб-сайт: http://www.kspu.kr.ua/ E-mail: kspu@kspu.kr.ua
Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут імені Тараса Шевченка
Тел.: (03546) 2-19-91; Веб-сайт:  E-mail: admin@institut.kr.te.ua
Криворізький державний педагогічний університет
Тел.: (0564) 71-57-34; Веб-сайт: http://kdpu.edu.ua/ E-mail: kdpu@kdpu.edu.ua
Криворізький технічний університет
Тел.: (0564) 74-16-16; Веб-сайт: http://ktu.edu.ua/ E-mail: ktu@alba.dp.ua
Луганський національний університет імені Тараса Шевченка
Тел.: (0642) 53-93-16; Веб-сайт: http://luguniv.edu.ua/ E-mail: mail@luguniv.edu.ua
Луцький національний технічний університет
Тел.: (03322) 74-61-11; Веб-сайт: http://lutsk-ntu.com.ua/ E-mail: pryjmalna@lutsk-ntu.com.ua
Львівський національний університет імені Івана Франка
Тел.: (032) 272-20-68; Веб-сайт: http://franko.lviv.ua/ E-mail: pkunivlv@franko.lviv.ua
Маріупольський державний гуманітарний університет
Тел.: (0629) 53-22-73; Веб-сайт: http://www.mdgu.com.ua/ E-mail: mdgu.prcom@rambler.ru
Мелітополький державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького
Тел.: (06192) 6-90-93; Веб-сайт: http://mdpu.org.ua/ E-mail: pk@mdpu.org.ua
Миколаївський державний аграрний університет
Тел.: (0512) 34-60-62; Веб-сайт: http://www.mdau.mk.ua/ E-mail: rector@mdau.mk.ua
Миколаївський державний університет імені В.О.Сухомлинського
Тел.: (0512) 37-88-44; Веб-сайт: http://mdu.edu.ua/ E-mail: office@mdu.edu.ua
Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини Відкритого міжнародного 
університету розвитку людини «Україна»
Тел.: (0512) 57-21-55, 24-11-06; Веб-сайт: http://mmirl.edu.ua/ E-mail: office@mmirl.edu.ua
Мукачівський державний університет 
Тел.: (03131) 2-40-20, 2-11-09; Веб-сайт: http://www.msu.edu.ua/ E-mail: pk@msu.edu.ua
Національна металургійна академія України
Тел.: (056) 745-33-71, 374-82-14; Веб-сайт: http://dmeti.dp.ua/ E-mail: priem@metal.nmetau.edu.ua
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова
Тел.: (044) 239-30-17; Веб-сайт: http://www.npu.edu.ua/ E-mail: , npu_pk@ukr.net
Національний транспортний університет
Тел.: (044) 280-54-09; Веб-сайт: http://ntu.edu.ua/ E-mail: , gryshchuk@ntu.edu.ua
Національний університет біоресурсів і природокористування України (Національний аграрний університет)
Тел.: (044) 527-82-33; Веб-сайт: http://www.nauu.edu.ua
Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя
Тел.: (04631) 2-43-07; Веб-сайт: http://www.ndu.edu.ua/ E-mail: ndu@mail.ru
ПВНЗ «Краматорський економіко-гуманітарний інститут»
Тел.: (06264) 5-01-59; Веб-сайт: http://www.kegi.com.ua/ E-mail: info@kegi.com.ua
ПВНЗ «Донецький інститут психології і підприємництва»
Тел.: (062) 385-00-65; Веб-сайт: http://dipip.edu.ua, http://dipip.gorod.dn.ua E-mail: pvnzdipip@yandex.ru
ПВНЗ «Донецький інститут соціальної освіти»
Тел.: (062) 386-95-92, 396-95-90; Веб-сайт: http://diso.edu.ua/ 
ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем’янчука»
Тел.: (0362) 23-01-86; Веб-сайт: http://regi.rovno.ua/, http://www.iurehi.rv.ua
ПВНЗ «Соціально-педагогічний інститут «Педагогічна академія»
Тел.: (0522) 246-341; Веб-сайт: http://www.kik.kr.ua/pa/ E-mail: kpa@kik.kr.ua
Педагогічний факультет ВНЗ «Кримський гуманітарний університет» (м. Євпаторія)
Тел.: (06569) 3-02-46, 3-02-48
Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди
Тел.: (04467) 5-66-96; Веб-сайт: http://phdpu.edu.ua/ E-mail: , phdpu_pk@mail.ru
Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського
Тел.: (048) 738-47-69; Веб-сайт: http://pdpu.edu.ua/ E-mail: pdpu@pdpu.edu.ua
Подільський державний аграрно-технічний університет
Тел.: (03849) 6-83-50; Веб-сайт: http://pdatu.edu.ua/ E-mail: main@pdata.kp.km.ua
Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г. Короленка
Тел.: (05322) 2-58-37; Веб-сайт: http://pdpu.poltava.ua/ E-mail: allmail@pdpu.poltava.ua
Приазовський державний технічний університет
Тел.: (0629) 44-62-10; Веб-сайт: http://www.pstu.edu/ E-mail: office@pstu.edu
Республіканський ВНЗ «Кримський гуманітарний університет» (м. Ялта)
Тел.: (0654) 26-02-51; Веб-сайт: http://cshi.crimea.edu/ E-mail: offise@cshi.crimea.edu
Республіканський ВНЗ «Кримський гуманітарний університет» філія у м. Армянськ
Адреса: 96012, м. Армянськ, вул. Залізнична, 5 
Республіканський ВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет»
Тел.: (0652) 24-94-95, 24-15-06; Веб-сайт: http://kipu.crimea.ua/ E-mail: csepu@gala.net
Рівненський державний гуманітарний університет
Тел.: (0362) 26-48-69, 22-34-07, 22-34-17; Веб-сайт: http://www.rshu.edu.ua/ E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
Ровеньківський факультет Луганського національного університету імені Тараса Шевченка
Веб-сайт: http://rovenki.luguniv.edu.ua/ E-mail: rovfaculty@mail.ru
Севастопольський міський гуманітарний університет
Тел.: (092) 533-781; Веб-сайт: http://smuh.edu.ua/ E-mail: oksggu@smuh.edu.ua
Слов’янський державний педагогічний університет
Тел.: (06262) 3-97-50, 3-23-54; Веб-сайт: http://www.slavdpu.dn.ua/ E-mail: sgpi@slav.dn.ua
Старобільський факультет Луганського національного університету імені Тараса Шевченка
Тел.: (06461) 2-22-50, 2-26-70
Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Тел.: (0542) 68-59-15; Веб-сайт: http://www.sspu.sumy.ua/ E-mail: prcom@sspu.sumy.ua
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля 
Тел.: (0642) 41-90-08; Веб-сайт: http://snu.edu.ua/ E-mail: pri_komissia@snu.edu.ua
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Тел.: (0352) 53-39-58; Веб-сайт: http://tnpu.edu.ua/ E-mail: , info@tnpu.edu.ua
Українська інженерно-педагогічна академія
Тел.: (057) 733-78-43, 731-25-63; Веб-сайт: http://www.uipa.kharkov.ua/ E-mail: abit@uipa.kharkov.ua
Український Католицький Університет
Тел.: (032) 240-99-44; Веб-сайт: http://www.ucu.edu.ua/ E-mail: rnadja@ucu.edu.ua
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Тел.: (04744) 5-05-08; Веб-сайт: http://udpu.org.ua/ E-mail: udpu@udpu.org.ua
Феодосійський НКП РВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет»
Тел.: 2-27-40
Харківська державна академія культури
Тел.: (057) 731-15-04; Веб-сайт: http://ic.ac.kharkov.ua/ E-mail: pri-kom@ic.ac.kharkov.ua
Харківський гуманітарно-педагогічний інститут
Тел.: (057) 732-87-33; Веб-сайт: http://www.hgpi.kharkov.com/ E-mail: hgpi@kharkov.com
Харківський національний автомобільно-дорожній університет
Тел.: (057) 707-37-82; Веб-сайт: http://www.khadi.kharkov.ua/ E-mail: abitur@khadi.kharkov.ua
Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди
Тел.: (0572) 68-14-34, 68-65-30; Веб-сайт: http://pu.ac.kharkov.ua/ E-mail: priimalna@pu.ac.kharkov.ua
Херсонський державний університет
Тел.: (0552) 49-43-75; Веб-сайт: http://ksu.ks.ua/ E-mail: EntranceExamination@ksu.kherson.ua
Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
Тел.: (0382) 79-53-55; Веб-сайт: http://www.kgpa.km.ua/ E-mail: , kgpa@ukr.net
Хмельницький національний університет
Тел.: (0382) 2-37-55; Веб-сайт: http://www.tup.km.ua/ E-mail: mark.zaver@gmail.com
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького
Тел.: (0472) 36-03-21; Веб-сайт: http://cdu.edu.ua/ E-mail: , pr_com@cdu.edu.ua
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
Тел.: (0372) 52-56-69, 58-47-11; Веб-сайт: http://www.chnu.edu.ua/ E-mail: admission@chnu.edu.ua
Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка
Тел.: (04622) 3-70-06; Веб-сайт: http://www.chdpu.com.ua E-mail: chpu@chpu.cn.ua
 
 
 
Бердянський державний педагогічний університет 
Тел.: (06153) 7-19-84; Веб-сайт: http://bdpu.org/ E-mail: bdpupriyom@ukr.net
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 
Тел.: (044) 424-70-08, 409-27-62; Веб-сайт: http://vmurol.com.ua/ E-mail: PKUU@vmurol.com.ua
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського 
Тел.: (0432) 27-58-46; Веб-сайт: http://www.vspu.edu.ua/ E-mail: vstup@vspu.net
Вінницький соціально-економічний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0432) 52-21-97; E-mail: s-olenka-i@mail.ru
Волинський національний університет імені Лесі Українки 
Тел.: (03322) 4-84-31; Веб-сайт: http://vdu.edu.ua/ E-mail: prycom@univer.lutsk.ua
Глухівський державний педагогічний університет імені Олександра Довженка 
Тел.: (05444) 2-33-61, 2-32-63; E-mail: gdpu@sm.ukrtel.net
Горлівський регіональний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (06242) 2-91-54
ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 
Тел.: (0342) 59-60-60; Веб-сайт: http://www.pu.if.ua/ E-mail: priym_kom@pu.if.ua
Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту 
Тел.: (0562) 46-62-22; E-mail: admin_infiz@ukr.net
Донецький державний інститут здоров’я, фізичного виховання і спорту при Національному університеті фізичного виховання і спорту України 
Тел.: (062) 311-48-60; E-mail: dgizfvs@skif.net
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка 
Тел.: (03244) 2-84-17; Веб-сайт: http://drohobych.net/ddpu/ E-mail: pk_ddpu@drohobych.net
Житомирський державний університет імені Івана Франка 
Тел.: (0412) 34-24-60, (067) 490-88-13; Веб-сайт: http://zu.edu.ua/ E-mail: vstup@zu.edu.ua
Житомирський економіко-гуманітарний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0412) 43-89-14; E-mail: univerukr@gmail.com
Запорізький національний технічний університет 
Тел.: (061) 769-82-26, 228-16-01; Веб-сайт: http://zntu.edu.ua/ E-mail: rector@zntu.edu.ua
Запорізький національний університет 
Тел.: (061) 764-67-53; Веб-сайт: http://www.zsu.edu.ua/ E-mail: pk@znu.edu.ua
Ізмаїльський державний гуманітарний університет 
Тел.: (04841) 5-13-65, 5-84-31, 5-39-92; Веб-сайт: http://idgu.edu.ua/ E-mail: idgu@ukr.net
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка 
Тел.: (03849) 3-06-01; Веб-сайт: http://kpdu.edu.ua/ E-mail: post@kpdu.km.ua
Керченський економіко-гуманітарний інститут Таврійського національного университету імені В.І. Вернадського 
Тел.: (06561) 2-00-45; Веб-сайт: http://www.ccssu.crimea.ua/tnu_ua/structure/institut/kerch/index.htm 
Київський міський педагогічний університет імені Б.Д. Грінченка 
Тел.: (044) 553-74-14; Веб-сайт: http://kmpu.edu.ua/ E-mail: abiturient@kmpu.edu.ua
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка 
Тел.: (0522) 36-15-52; Веб-сайт: http://www.kspu.kr.ua/ E-mail: kspu@kspu.kr.ua
Кіровоградський інститут розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0522) 22-74-89; Веб-сайт: http://www.vmurol.kr.ua/ E-mail: viddil-cadriv2009@rambler.ru
Класичний приватний університет 
Тел.: (061) 764-14-91, 220-47-20; Веб-сайт: http://www.education.zp.ua/ E-mail: gorban@education.zp.ua
Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут імені Тараса Шевченка 
Тел.: (03546) 2-19-91; E-mail: admin@institut.kr.te.ua
Кримський факультет Запорізького національного університету
Тел.: (0652) 51-12-36; Веб-сайт: http://www.znu.edu.ua/ukr/university/filialy/krym/ E-mail: sport_k@mail.ru
Луганський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (0642) 53-93-16; Веб-сайт: http://luguniv.edu.ua/ E-mail: mail@luguniv.edu.ua
Луцький інститут розвитку людини університету «Україна» 
Тел.: (0332) 78-04-29, 78-26-16; E-mail: abiturient@lirol.com.ua
Львівський державний університет фізичної культури 
Тел.: (032) 272-39-15; Веб-сайт: http://www.ldufk.edu.ua/ E-mail: pk_ldufk@ukr.net
Мелітополький державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького 
Тел.: (06192) 6-90-93; Веб-сайт: http://mdpu.org.ua/ E-mail: pk@mdpu.org.ua
Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (06192) 6-80-29, 6-94-80; Веб-сайт: E-mail: miest@bk.ru
Миколаївський державний університет імені В.О.Сухомлинського 
Тел.: (0512) 37-88-44; Веб-сайт: http://mdu.edu.ua/ E-mail: office@mdu.edu.ua
Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0512) 57-21-55, 24-11-06; Веб-сайт: http://mmirl.edu.ua/ E-mail: office@mmirl.edu.ua
Миколаївський політехнічний інститут 
Тел.: (0512) 35-40-11; E-mail: rector@mpi.nikolaev.ua
Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая 
Тел.: (044) 291-50-60, 291-50-53, 360-47-07; Веб-сайт: http://www.istu.edu.ua/ E-mail: istu@istu.kiev.ua
Міжрегіональна Академія управління персоналом 
Тел.: (044) 490-95-02, 494-47-47; Веб-сайт: http://www.maup.com.ua/ E-mail: iapm@iapm.edu.ua
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова 
Тел.: (044) 239-30-17; Веб-сайт: http://www.npu.edu.ua/ E-mail: , npu_pk@ukr.net 
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 
Тел.: (057) 707-66-34; Веб-сайт: http://www.kpi.kharkov.ua/ E-mail: miguschenko@kpi.kharkov.ua
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» 
Тел.: (044) 454-96-44; Веб-сайт: http://ntu-kpi.kiev.ua/ E-mail: pk@ntu-kpi.kiev.ua
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова 
Тел.: (0512) 47-97-47; Веб-сайт: http://www.nuos.edu.ua/ E-mail: university@usmtu.edy.ua
Національний університет фізичного виховання і спорту України 
Тел.: (044) 287-04-91; Веб-сайт: http://www.uni-sport.edu.ua/ E-mail: pk_nupesu@i.ua
ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем’янчука» 
Тел.: (0362) 23-01-86; Веб-сайт: http://regi.rovno.ua/, http://www.iurehi.rv.ua/ E-mail: mail@regi.rovno.ua
Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди 
Тел.: (04467) 5-66-96; Веб-сайт: http://phdpu.edu.ua/ E-mail: phdpu@mail.ru
Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського 
Тел.: (048) 738-47-69; Веб-сайт: http://pdpu.edu.ua/ E-mail: pdpu@pdpu.edu.ua
Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г. Короленка 
Тел.: (05322) 2-58-37; Веб-сайт: http://pdpu.poltava.ua/ E-mail: allmail@pdpu.poltava.ua
Полтавський інститут економіки і права ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 
Тел.: (05322) 2-29-06; E-mail: piel-admin@mail.ru
Рівненський державний гуманітарний університет 
Тел.: (0362) 26-48-69; Веб-сайт: http://www.rshu.edu.ua/ E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
Ровеньківський факультет Луганського національного університету імені Тараса Шевченка 
Веб-сайт: http://rovenki.luguniv.edu.ua/ E-mail: rovfaculty@mail.ru
Севастопольський економіко-гуманітарний інститут ТАУ імені В.І. Вернадського 
Тел.: (0692) 93-03-52; Веб-сайт: http://www.crimea.edu/tnu_ua/structure/institut/sevastopol/index.htm/ 
Слов’янський державний педагогічний університет 
Тел.: (06262) 3-97-50, 3-23-54; Веб-сайт: http://www.slavdpu.dn.ua/ E-mail: sgpi@slav.dn.ua
Старобільський факультет Луганського національного університету імені Тараса Шевченка 
Тел.: (06461) 2-22-50, 2-26-70
Стахановський факультет Луганського національного університету імені Тараса Шевченка 
Тел.: 5-60-58; Веб-сайт: http://snk.at.ua/ E-mail: spc@st.lg.ukrtel.net
Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка 
Тел.: (0542) 68-59-15; Веб-сайт: http://www.sspu.sumy.ua/ E-mail: prcom@sspu.sumy.ua
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля 
Тел.: (0642) 41-90-08; Веб-сайт: http://snu.edu.ua/ E-mail: pri_komissia@snu.edu.ua
Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського 
Тел.: (0652) 63-75-65, 60-80-50; Веб-сайт: http://www.tnu.crimea.ua/tnu/ E-mail: tnupt@mail.ru
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка 
Тел.: (0352) 53-39-58; Веб-сайт: http://tnpu.edu.ua/ E-mail: , info@tnpu.edu.ua
Ужгородський національний університет 
Тел.: (0312) 64-30-84; Веб-сайт: http://www.univ.uzhgorod.ua/ E-mail: goik@univ.uzhgorod.ua
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини 
Тел.: (04744) 5-05-08; Веб-сайт: http://udpu.org.ua/ E-mail: udpu@udpu.org.ua 
Харківська державна академія фізичної культури
Тел.: (057) 705-20-98; Веб-сайт: http://www.hgafk.org/ E-mail: infiz@kharkov.ukrtel.net
Харківський гуманітарно-педагогічний інститут
Тел.: (057) 732-87-33; Веб-сайт: http://www.hgpi.kharkov.com/ E-mail: hgpi@kharkov.com
Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди
Тел.: (0572) 68-14-34, 68-65-30; Веб-сайт: http://pu.ac.kharkov.ua/ E-mail: priimalna@pu.ac.kharkov.ua
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Тел.: (057) 707-53-75; Веб-сайт: http://www.univer.kharkov.ua/ E-mail: postmaster@univer.kharkov.ua
Херсонський державний університет 
Тел.: (0552) 49-43-75; Веб-сайт: http://ksu.ks.ua/ E-mail: EntranceExamination@ksu.kherson.ua
Хмельницький інститут соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0382) 70-45-16; Веб-сайт: http://hist.km.ua/ E-mail: xikc@mail.ru
Хмельницький національний університет 
Тел.: (0382) 2-37-55; Веб-сайт: http://www.tup.km.ua/ E-mail: mark.zaver@gmail.com
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 
Тел.: (0472) 36-03-21; Веб-сайт: http://cdu.edu.ua/ E-mail: cic@cdu.edu.ua
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 
Тел.: (0372) 52-56-69, 58-47-11; Веб-сайт: http://www.chnu.edu.ua/ E-mail: admission@chnu.edu.ua
Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка 
Тел.: (04622) 3-70-06; Веб-сайт: http://www.chdpu.com.ua E-mail: chpu@chpu.cn.ua
Чорноморський державний університет імені Петра Могили 
Тел.: (0512) 24-30-18; Веб-сайт: http://www.kma.mk.ua/ E-mail: calma@kma.mk.ua
 
 
 
Академія муніципального управління 
Тел.: (044) 529-00-58, Веб-сайт: http://www.amu.kiev.ua/ E-mail: academy@amu.com.ua
Білоцерківський інститут економіки та управління вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 
Тел.: 0989298900; E-mail: bc-uu@mail.ru
Білоцерківський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (04463) 3-10-79; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Броварський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (04494) 6-95-19, т.ф. (04494) 6-92-74
Броварський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (04494) 6-95-19, факс 6-92-74; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 
Тел.: (044) 424-70-08, 409-27-62; Веб-сайт: http://vmurol.com.ua/ E-mail: PKUU@vmurol.com.ua
Вінницький соціально-економічний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0432) 52-21-97; E-mail: s-olenka-i@mail.ru
Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету 
Тел.: (0432) 35-91-95; Веб-сайт: http://www.vtei.com.ua/ E-mail: pk_vtei@ukr.net
Вінницький факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (0432) 66-65-62, т.ф. (0432) 55-42-97
Вінницький факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0432) 66-65-62, факс 55-42-97; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Волинський національний університет імені Лесі Українки 
Тел.: (03322) 4-84-31; Веб-сайт: http://vdu.edu.ua/ E-mail: prycom@univer.lutsk.ua
Галицький інститут імені В’ячеслава Чорновола 
Тел.: (0352) 52-13-72, 25-76-49, Веб-сайт: http://www.gi.edu.ua/ E-mail: info@gi.edu.ua
ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 
Тел.: (0542) 61-99-35; Веб-сайт: http://academy.sumy.ua/ E-mail: plastun@academy.sumy.uaм
Державна академія керівних кадрів культури і мистецтв 
Тел.: (044) 288-80-01; Веб-сайт: http://dakkkim.edu.ua/ E-mail: support@dakkkim.edu.ua
Дніпропетровський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (056) 744-05-64, т.ф. (056) 744-24-65
Дніпропетровський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (056) 744-05-64, факс 744-24-65; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Донецький інститут ринку та соціальної політики 
Тел.: (062) 348-79-94; Веб-сайт: http://www.dirsp.dn.ua/ E-mail: , donimsp@mail.donbass.com
Донецький національний університет 
Тел.: (062) 304-10-56; Веб-сайт: http://www.donnu.edu.ua/ E-mail: pr_kom@dongu.donetsk.ua
Донецький факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (056) 744-05-64, т.ф. (056) 744-24-65
Донецький факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (056) 744-05-64, 744-24-65; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Дубенська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0635) 64-94-99
Закарпатський державний університет 
Тел.: (0312) 65-37-31Веб-сайт: http://www.zakdu.edu.ua/ E-mail: , xredsky@rambler.ru
Запорізький національний технічний університет 
Тел.: (061) 769-82-26, Веб-сайт: http://zntu.edu.ua/ E-mail: , sergey.shilo@gmail.com
Запорізький національний університет 
Тел.: (061) 764-67-53; Веб-сайт: http://www.zsu.edu.ua/ E-mail: , , ynf2002@mail.ru
Запорізький факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: т.ф. (0612) 24-85-77
Запорізький факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0612) 24-85-77; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу 
Тел.: (0342) 4-22-18; Веб-сайт: http://nung.edu.ua/ E-mail: pk@nung.edu.ua
Ізмаїльський державний гуманітарний університет 
Тел.: (04841) 5-13-65, 5-84-31, 5-39-92; Веб-сайт: http://idgu.edu.ua/ E-mail: idgu@ukr.net
Київський інститут соціальних та культурних зв’язків імені святої княгині Ольги 
Тел.: (044) 560-22-21, 576-06-56; Веб-сайт: http://www.kiskz.kiev.ua/ E-mail: kiskz@ukr.net
Київський національний торговельно-економічний університет 
Тел.: (044) 513-63-63; Веб-сайт: http://knteu.kiev.ua/ E-mail: , pk@knteu.kiev.ua
Київський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (044) 521-35-61; Веб-сайт: http://univ.kiev.ua/ E-mail: prcom@univ.kiev.ua
Київський національний університет культури і мистецтв 
Тел.: (044) 285-43-86, Веб-сайт: http://www.knukim.edu.ua/ E-mail: abiturient@knukim.edu.ua
Київський славістичний університет 
Тел.: (044) 528-63-83; Веб-сайт: http://www.ksu.edu.ua/ E-mail: pryjmalna@ksu.edu.ua
Київський університет туризму, економіки і права 
Тел.: (044) 543-41-84, Веб-сайт: http://www.kutep.kiev.ua/ E-mail: kutep_pk@ukr.net
Кіровоградський інститут розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0522) 22-74-89; Веб-сайт: http://www.vmurol.kr.ua/ E-mail: , kirol_ukr@ukr.net
Кіровоградський національний технічний університет 
Тел.: (0522) 55-93-13; Веб-сайт: http://www.kntu.kr.ua/ E-mail: rektor@kntu.kr.ua
Кіровоградський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: 8(0522) 32-28-57, т.ф. 8(0522) 32-30-75
Кіровоградський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0522) 32-28-57, 32-30-75; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Класичний приватний університет 
Тел.: (061) 764-14-91, 220-47-20; Веб-сайт: http://www.education.zp.ua/ E-mail: gorban@education.zp.ua
Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського 
Тел.: (05366) 3-20-02; Веб-сайт: http://www.polytech.poltava.ua/ E-mail: pk@polytech.poltava.ua
Кримський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (0652) 62-05-96, т.ф. (0652) 62-05-95
Кримський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0652) 62-05-96, т.ф. (0652) 62-05-95
Лівадійське відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені 
Володимира Даля 
Тел.: тел/факс (0654) 31-54-97; Веб-сайт: http://www.snu.edu.ua/index.php?mode=206 E-mail: vnu@bk.ru
Луганський державний інститут культури і мистецтв 
Тел.: (0642) 59-02-73; Веб-сайт: http://lgiki.com.ua/ E-mail: lugiki@ua.fm
Луганський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (0642) 53-93-16; Веб-сайт: http://luguniv.edu.ua/ E-mail: mail@luguniv.edu.ua
Луцький інститут розвитку людини університету «Україна» 
Тел.: (0332) 78-04-29, 78-26-16; E-mail: abiturient@lirol.com.ua
Львівська національна академія мистецтв 
Тел.: тел./факс (0322) 76-14-82; Веб-сайт: http://www.artacademy.lviv.ua/ E-mail: pk-lnam@ukr.net
Львівська філія Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел: (0322) 52-51-95, т.ф. (0322) 52-12-89
Львівський державний університет фізичної культури 
Тел: (032) 272-39-15; Веб-сайт: http://www.ldufk.edu.ua E-mail: pk_ldufk@ukr.net
Львівський інститут економіки і туризму 
Тел.: (032) 261-63-08; Веб-сайт: http://www.liet.com.ua/ E-mail: pk-liet@ukr.net
Львівський національний університет імені Івана Франка 
Тел.: (032) 272-20-68; Веб-сайт: http://franko.lviv.ua/ E-mail: pkunivlv@franko.lviv.ua
Львівський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0322) 52-51-95, факс 52-15-89; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Маріупольський державний гуманітарний університет 
Тел.: (0629) 53-22-73; Веб-сайт: http://www.mdgu.com.ua/ E-mail: mdgu.prcom@rambler.ru
Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (0512) 47-00-69, факс (0512) 47-81-25; Веб-сайт: http://nfknuki.mk.ua/ E-mail: komissiya@nfknuki.mk.ua
Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0512) 57-21-55, 24-11-06; Веб-сайт: http://mmirl.edu.ua/ E-mail: office@mmirl.edu.ua
Миколаївський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0512) 47-00-69, факс 47-81-25; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Міжрегіональна Академія управління персоналом 
Тел.: (044) 490-95-02, 494-47-47, Веб-сайт: http://www.maup.com.ua/ E-mail: iapm@iapm.edu.ua
Мукачівський державний університет 
Тел.: (03131) 2-40-20, 2-11-09; Веб-сайт: http://www.msu.edu.ua/ E-mail: pk@msu.edu.ua
Національна металургійна академія України 
Тел.: (056) 745-33-71, 374-82-14; Веб-сайт: http://dmeti.dp.ua/ E-mail: priem@metal.nmetau.edu.ua
Національна музична академія України імені П.І. Чайковського 
Тел.: (044) 278-42-20, 279-07-92; Веб-сайт: http://www.knmau.com.ua/ E-mail: cancelyariya@knmau.com.ua
Національний авіаційний університет 
Тел.: (044) 497-41-05, 406-70-38; Веб-сайт: http://www.nau.edu.ua/ E-mail: pk@nau.edu.ua
Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» 
Тел.: (057) 707-43-13, 315-11-61; Веб-сайт: http://khai.edu/ E-mail: pk@khai.edu
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова 
Тел.: (044) 239-30-17; Веб-сайт: http://www.npu.edu.ua/ E-mail: , npu_pk@ukr.net
Національний транспортний університет 
Тел.: (044) 280-54-09; Веб-сайт: http://ntu.edu.ua/ E-mail: , gryshchuk@ntu.edu.ua
Національний університет «Києво-Могилянська академія» 
Тел.: (044) 425-60-22, 425-54-17; Веб-сайт: http://ukma.kiev.ua/ E-mail: neven@ukma.kiev.ua
Національний університет «Львівська політехніка» 
Тел.: (032) 258-22-65, 238-96-39; Веб-сайт: http://lp.edu.ua/ E-mail: entrance@polynet.lviv.ua
Національний університет «Острозька академія» 
Тел.: (03654) 3-00-69; Веб-сайт: http://uosa.uar.net/ E-mail: idzdn@uosa.uar.net
Одеська державна музична академія імені А.В. Нежданової 
Тел.: (048) 723-74-49; Веб-сайт: http://www.music-academy.odessa.ua/ E-mail: odma@online.ua
Одеський державний економічний університет 
Тел.: (048) 723-80-73; Веб-сайт: http://oseu.edu.ua/ E-mail: abiturient@oseu.edu.ua
Одеський національний політехнічний університет 
Тел.: (048) 722-19-94, 734-83-33, 734-83-78 ; Веб-сайт: http://opu.ua/ E-mail: dep-ac@opu.ua
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова 
Тел.: (0482) 68-18-58, 68-12-84; Веб-сайт: http://onu.edu.ua/ E-mail: , webmaster@onu.edu.ua
Одеський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (048) 776-25-97, т.ф. (048) 776-25-96
ПВНЗ «Галицька академія» 
Тел.: (0342) 71-51-71; Веб-сайт: http://www.imega.edu.ua/ E-mail: prilmalcom@ime.ua
ПВНЗ «Донецький інститут психології і підприємництва» 
Тел.: (062) 385-00-65, Веб-сайт: http://dipip.edu.ua, http://dipip.gorod.dn.ua E-mail: pvnzdipip@yandex.ru
ПВНЗ «Європейський університет» 
Тел.: (044) 450-64-90, 537-35-00; Веб-сайт: http://e-u.in.ua/ E-mail: abitura@kiev.e-u.in.ua
ПВНЗ «Київський міжнародний університет» 
Тел.: (044) 423-17-88, 424-90-20 (вн.236), 450-06-31; Веб-сайт: http://kymu.edu.ua/ E-mail: vstupkymu@mail.ru
ПВНЗ «Київський університет культури»
Тел.: (044) 285-43-86, 285-85-27, факс: 8(044) 285-44-03; Веб-сайт:  E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г. Короленка 
Тел.: (05322) 2-58-37; Веб-сайт: http://pdpu.poltava.ua/ E-mail: allmail@pdpu.poltava.ua
Полтавський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: 8(0532) 60-60-06
Полтавський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: 8(0532) 60-06-60; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Рівненський державний гуманітарний університет 
Тел.: (0362) 26-48-69, 22-34-07, 22-34-17; Веб-сайт: http://www.rshu.edu.ua/ E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
Ровеньківський факультет Луганського національного університету імені Тараса Шевченка 
Веб-сайт: http://rovenki.luguniv.edu.ua/ E-mail: rovfaculty@mail.ru
Севастопольський економіко-гуманітарний інститут Таврійського національного університету імені 
В.І. Вернадського 
Тел.: (0692) 93-03-52; Веб-сайт: http://www.crimea.edu/tnu_ua/structure/institut/sevastopol E-mail: segitnu@rambler.ru
Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка 
Тел.: (0542) 68-59-15; Веб-сайт: http://www.sspu.sumy.ua/ E-mail: prcom@sspu.sumy.ua
Сумський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (0542)22-32-28, т.ф. (0542) 22-11-39
Сумський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0542) 22-32-28, факс 22-11-39; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Східноєвропейський університет економіки і менеджменту 
Тел.: (0472) 64-84-74, Веб-сайт: http://suem.edu.ua/ E-mail: , studoblik@cim.uch.netм
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля 
Тел.: (0642) 41-90-08; Веб-сайт: http://snu.edu.ua/ E-mail: pri_komissia@snu.edu.ua
Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського 
Тел.: (0652) 63-75-65, 60-80-50; Веб-сайт: http://www.tnu.crimea.ua/tnu/ E-mail: tnupt@mail.ru
Тернопільський національний економічний університет 
Тел.: (0352) 53-39-79, 53-39-77; Веб-сайт: http://www.tneu.edu.ua/ E-mail: pk@tane.edu.ua
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка 
Тел.: (0352) 53-39-58; Веб-сайт: http://tnpu.edu.ua/ E-mail: , info@tnpu.edu.ua
Ужгородський національний університет 
Тел.: (0312) 64-30-84; Веб-сайт: http://www.univ.uzhgorod.ua/ E-mail: goik@univ.uzhgorod.ua
Ужгородський факультет Київського національного університету культури і мистецтв
Тел.: (0312) 66-21-80
Ужгородський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0312) 66-21-80; Веб-сайт:  E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини 
Тел.: (04744) 5-05-08; Веб-сайт: http://udpu.org.ua/ E-mail: udpu@udpu.org.ua
Феодосійське відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені В. Даля 
Тел.: (06562) 2-80-70; Веб-сайт: http://www.snu.edu.ua/index.php?mode=192 E-mail: vnufeo@yandex.ru
Харківська державна академія культури 
Тел.: (057) 731-15-04; Веб-сайт: http://ic.ac.kharkov.ua/ E-mail: , ac@ic.ac.kharkov.ua
Харківська національна академія міського господарства 
Тел.: (057) 706-15-37, факс 706-15-54 ; Веб-сайт: http://www.ksame.kharkov.ua/ E-mail: rectorat@ksame.kharkov.ua
Харківський національний економічний університет 
Тел.: (057) 702-18-37; Веб-сайт: http://www.hneu.edu.ua/ E-mail: pk@hneu.edu.ua
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна 
Тел.: (057) 707-53-75, 707-54-88; Веб-сайт: http://www.univer.kharkov.ua/ E-mail: postmaster@univer.kharkov.ua
Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету 
Тел.: (057) 340-33-34, 340-10-71; Веб-сайт: http://www.htei.org.ua/ E-mail: htei.knteu@gmail.com
Харківський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Адреса: м. Харків, вул. Шота Руставелі, 47
Харківський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (057) 732-99-55, факс 732-26-25; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Херсонський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (0552) 49-30-78, т.ф. (0552) 22-61-50
Херсонський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0552) 49-30-78, факс 22-61-50; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Черкаський державний технологічний університет 
Тел.: (0472) 73-02-23, 56-73-08; Веб-сайт: http://www.chiti.uch.net/ E-mail: chstu_pk@mail.ru
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 
Тел.: (0472) 36-03-21; Веб-сайт: http://cdu.edu.ua/ E-mail: , pr_com@cdu.edu.ua
Черкаський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (0472) 36-07-76, т.ф. (0472) 32-52-14
Черкаський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0472) 36-07-76, факс 32-52-14; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 
Тел.: (0372) 52-56-69, 58-47-11; Веб-сайт: http://www.chnu.edu.ua/ E-mail: admission@chnu.edu.ua
Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету 
Тел.: (03722) 3-20-10; Веб-сайт: http://chtei-knteu.cv.ua/ E-mail: main@chtei-knteu.cv.ua
Чернігівський державний інститут економіки і управління 
Тел.: (0462) 67-93-08; Веб-сайт: http://www.geci.cn.ua/ E-mail: abitur@geci.cn.ua
Чернігівський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (04622) 4-42-52
Чернігівський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (04622) 4-42-52; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
 
 
 
Бердянський державний педагогічний університет 
Тел.: (06153) 7-19-84; Веб-сайт: http://bdpu.org/ E-mail: bdpupriyom@ukr.net
Білоцерківський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Адреса: м. Біла Церква, вул. Гординського, 68/8
Білоцерківський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (04463) 3-10-79; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 
Тел.: (044) 424-70-08, 409-27-62; Веб-сайт: http://vmurol.com.ua/ E-mail: PKUU@vmurol.com.ua
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського 
Тел.: (0432) 27-58-46; Веб-сайт: http://www.vspu.edu.ua/ E-mail: vstup@vspu.net
Вінницький факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (0432) 66-65-62, (0432) 55-42-97
Вінницький факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0432) 66-65-62, факс 55-42-97; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Волинський національний університет імені Лесі Українки 
Тел.: (03322) 4-84-31; Веб-сайт: http://vdu.edu.ua/ E-mail: prycom@univer.lutsk.ua
ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 
Тел.: (0542) 61-99-35; Веб-сайт: http://academy.sumy.ua/ E-mail: plastun@academy.sumy.uaм
Державна академія керівних кадрів культури і мистецтв
Тел.: (044) 288-80-01; Веб-сайт: http://dakkkim.edu.ua/ E-mail: support@dakkkim.edu.ua
Дніпропетровська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (056) 728-21-15
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара 
Тел.: (0562) 33-58-84; Веб-сайт: http://www.dsu.dp.ua/ E-mail: , tdk2001@yandex.ru
Дніпропетровський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (056) 744-05-64, (056) 744-24-65
Дніпропетровський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (056) 744-05-64, факс 744-24-65; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Донецька державна музична академія імені С.С. Прокоф’єва 
Тел.: (062) 334-18-41; E-mail: donmusacademy@ukr.net
Донецький факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (056) 744-05-64, (056) 744-24-65
Донецький факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (056) 744-05-64, 744-24-65; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка 
Тел.: (03244) 2-84-17; Веб-сайт: http://drohobych.net/ddpu/ E-mail: , vizod@drohobych.net
Житомирський державний університет імені Івана Франка 
Тел.: (0412) 34-24-60, 8(067) 490-88-13; Веб-сайт: http://zu.edu.ua/ E-mail: vstup@zu.edu.ua
Закарпатський художній інститут 
Тел.: (0312) 66-37-37, 61-61-28; E-mail: usa.uzhgorod@i.ua
Запорізький національний технічний університет 
Тел.: (061) 769-82-26, Веб-сайт: http://zntu.edu.ua/ E-mail: , sergey.shilo@gmail.com
Запорізький національний університет 
Тел.: (061) 764-67-53; Веб-сайт: http://www.zsu.edu.ua/ E-mail: , , ynf2002@mail.ru
Запорізький факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (0612) 24-85-77
Запорізький факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0612) 24-85-77; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Ізмаїльський державний гуманітарний університет 
Тел.: (04841) 5-13-65, 5-84-31, 5-39-92; Веб-сайт: http://idgu.edu.ua/ E-mail: idgu@ukr.net
Інститут реклами 
Тел.: (044) 353-03-53; Веб-сайт: http://www.ir.edu.ua/ E-mail: ir@gala.net
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка 
Тел.: (03849) 3-06-01; Веб-сайт: http://kpdu.edu.ua/ E-mail: post@kpdu.km.ua
Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука 
Тел.: (044) 285-74-97; Веб-сайт: http://boychukart.org.ua/ E-mail: wandri@voliacable.com
Київський міський педагогічний університет імені Б.Д. Грінченка 
Тел.: (044) 553-74-14; Веб-сайт: http://kmpu.edu.ua/ E-mail: abiturient@kmpu.edu.ua
Київський національний університет будівництва і архітектури 
Тел.: (044) 245-46-90; Веб-сайт: http://knuba.edu.ua/ E-mail: , knuba_admin@ukr.net
Київський національний університет культури і мистецтв 
Тел.: (044) 285-43-86, Веб-сайт: http://www.knukim.edu.ua/ E-mail: abiturient@knukim.edu.ua
Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого 
Тел.: (044) 272-52-70; E-mail: karpenko-kary@ukr.net
Київський національний університет технологій та дизайну 
Тел.: (044) 256-29-75; Веб-сайт: http://knutd.com.ua/ E-mail: knutd@knutd.com.ua
Київський факультет хореографії ПВНЗ «Міжнародний Слов’янський університет. Харків» 
Тел.: (044) 229-80-52; Веб-сайт: http://msu.kharkov.ua/content/view/15/32/index.html E-mail: best_dance@mail.ru
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка 
Тел.: (0522) 36-15-52; Веб-сайт: http://www.kspu.kr.ua/ E-mail: kspu@kspu.kr.ua
Кіровоградський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (0522) 32-28-57, (0522) 32-30-75
Кіровоградський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0522) 32-28-57, 32-30-75; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв 
Тел.: (03478) 2-11-53; Веб-сайт: http://www.kdipdm.kosiv.info/ E-mail: , www.kdipdm@gmail.com
Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут імені Тараса Шевченка 
Тел.: (03546) 2-19-91; E-mail: admin@institut.kr.te.ua
Криворізький державний педагогічний університет 
Тел.: (0564) 71-57-34; Веб-сайт: http://kdpu.edu.ua/ E-mail: , institut@paradise.net.ua
Кримський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (0652) 62-05-96, (0652) 62-05-95
Кримський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0652) 62-05-96, (0652) 62-05-95
Луганський державний інститут культури і мистецтв 
Тел.: (0642) 59-02-73; Веб-сайт: http://lgiki.com.ua/ E-mail: lugiki@ua.fm
Луганський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (0642) 53-93-16; Веб-сайт: http://luguniv.edu.ua/ E-mail: mail@luguniv.edu.ua
Луцький національний технічний університет 
Тел.: (03322) 74-61-11; Веб-сайт: http://lutsk-ntu.com.ua/ E-mail: pryjmalna@lutsk-ntu.com.ua
Львівська національна академія мистецтв 
Тел.: тел./факс (0322) 76-14-82; Веб-сайт: http://www.artacademy.lviv.ua/ E-mail: pk-lnam@ukr.net
Львівська національна музична академія імені М.В. Лисенка 
Тел.: (032) 272-35-92, 274-31-06; Веб-сайт: http://www.conservatory.lviv.ua/ E-mail: ldma@mail.lviv.ua
Львівська філія Київського національного університету культури і мистецтв
Тел: (0322) 52-51-95, (0322) 52-12-89
Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва імені І. Труша 
Тел.: (0322) 75-06-90; Веб-сайт: http://www.artcollege.lviv.ua/ E-mail: artcollege@mail.lviv.ua
Львівський державний університет фізичної культури 
Тел: (032) 272-39-15; Веб-сайт: http://www.ldufk.edu.ua E-mail: pk_ldufk@ukr.net
Львівський національний університет імені Івана Франка 
Тел.: .(032) 272-20-68; Веб-сайт: http://franko.lviv.ua/ E-mail: pkunivlv@franko.lviv.ua
Львівський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0322) 52-51-95, факс 52-15-89; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Мелітополький державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького 
Тел.: (06192) 6-90-93; Веб-сайт: http://mdpu.org.ua/ E-mail: pk@mdpu.org.ua
Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (0512) 47-00-69, Веб-сайт: http://nfknuki.mk.ua/ E-mail: komissiya@nfknuki.mk.ua
Миколаївський державний університет імені В.О. Сухомлинського 
Тел.: (0512) 37-88-44; Веб-сайт: http://mdu.edu.ua/ E-mail: (тема - для приймальної комісії)м
Миколаївський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0512) 47-00-69, факс 47-81-25; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі 
Тел.: (044) 503-64-09; Веб-сайт: http://www.mixmd.edu.ua/dat/index.html E-mail: mixmd@list.ru
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури 
Тел.: (044) 272-11-51, 272-11-86; Веб-сайт: http://www.naoma.edu.ua/ E-mail: naoma@ukr.net
Національна музична академія України імені П.І. Чайковського 
Тел.: (044) 278-42-20, Веб-сайт: http://www.knmau.com.ua/ E-mail: cancelyariya@knmau.com.ua
Національний авіаційний університет 
Тел.: (044) 497-41-05, 406-70-38; Веб-сайт: http://www.nau.edu.ua/ E-mail: pk@nau.edu.ua
Національний лісотехнічний університет України 
Тел.: (032) 239-27-15, 237-88-19; Веб-сайт: http://www.nltu.org.ua E-mail: nltu@ukr.net
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова 
Тел.: (044) 239-30-17; Веб-сайт: http://www.npu.edu.ua/ E-mail: , npu_pk@ukr.net
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» 
Тел.: (044) 454-96-44; Веб-сайт: http://ntu-kpi.kiev.ua/ E-mail: pk@ntu-kpi.kiev.ua
Національний транспортний університет 
Тел.: (044) 280-54-09; Веб-сайт: http://ntu.edu.ua/ E-mail: , gryshchuk@ntu.edu.ua
Національний університет «Львівська політехніка» 
Тел.: (032) 258-22-65, 238-96-39; Веб-сайт: http://lp.edu.ua/ E-mail: entrance@polynet.lviv.ua
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова 
Тел.: (0512) 47-97-47; Веб-сайт: http://www.nuos.edu.ua/ E-mail: , PK@nuos.edu.ua
Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя 
Тел.: (04631) 2-43-07; Веб-сайт: http://www.ndu.edu.ua/ E-mail: ndu@mail.ru
Обласний комунальний ВНЗ «Дніпропетровська консерваторія імені М. Глінки» 
Тел.: (0562) 47-34-23; E-mail: konservatoria@meta.ua
Одеська державна академія будівництва та архітектури 
Тел.: (048) 723-29-55; Веб-сайт: http://www.ogasa.org.ua/ E-mail: pk@ogasa.org.ua
Одеська державна музична академія імені А.В. Нежданової 
Тел.: (048) 723-74-49; Веб-сайт: http://www.music-academy.odessa.ua/ E-mail: odma@online.ua
Одеський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (048) 776-25-97, т.ф. (048) 776-25-96
ПВНЗ «Київський міжнародний університет» 
Тел.: (044) 423-17-88, 424-90-20 (вн.236), 450-06-31; Веб-сайт: http://kymu.edu.ua/ E-mail: vstupkymu@mail.ru
ПВНЗ «Київський університет культури» 
Тел.: (044) 285-43-86, 285-85-27, факс: 8(044) 285-44-03; Веб-сайт:  E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди 
Тел.: (04467) 5-66-96; Веб-сайт: http://phdpu.edu.ua/ E-mail: , phdpu_pk@mail.ru
Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського 
Тел.: (048) 738-47-69; Веб-сайт: http://pdpu.edu.ua/ E-mail: , stanislavdrogaev@gmail.com
Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г.Короленка 
Тел.: (05322) 2-58-37; Веб-сайт: http://pdpu.poltava.ua/ E-mail: allmail@pdpu.poltava.ua
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Тел.: (05322) 7-38-67; Веб-сайт: http://www.pntu.edu.ua/ E-mail: vstup@pntu.edu.ua
Полтавський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: 8(0532) 60-60-06
Полтавський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: 8(0532) 60-06-60; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Республіканський ВНЗ «Кримський гуманітарний університет» (м.Ялта) 
Тел.: (0654) 26-02-51, факс: 8(0654) 32-30-13; Веб-сайт: http://cshi.crimea.edu/ E-mail: offise@cshi.crimea.edu
Республіканський ВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет» 
Тел.: (0652) 24-94-95, 24-15-06; Веб-сайт: http://kipu.crimea.ua/ E-mail: csepu@gala.net
Рівненський державний гуманітарний університет 
Тел.: (0362) 26-48-69, 22-34-07, 22-34-17; Веб-сайт: http://www.rshu.edu.ua/ E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету 
Тел.: (0362) 63-12-85; E-mail: , prohorovan1@ramler.ru
Ровеньківський факультет Луганського національного університету імені Тараса Шевченка
Веб-сайт: http://rovenki.luguniv.edu.ua/ E-mail: rovfaculty@mail.ru
Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка 
Тел.: (0542) 68-59-15; Веб-сайт: http://www.sspu.sumy.ua/ E-mail: prcom@sspu.sumy.ua
Східноєвропейський університет економіки і менеджменту 
Тел.: (0472) 64-84-74, Веб-сайт: http://suem.edu.ua/ E-mail: , studoblik@cim.uch.netм
Таврійський гуманітарно-екологічний інститут 
Тел.: (0652) 60-06-17; Веб-сайт: http://thei.org.ua/ E-mail: , wellcome@thei.org.ua
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка 
Тел.: (0352) 53-39-58; Веб-сайт: http://tnpu.edu.ua/ E-mail: , info@tnpu.edu.ua
Ужгородський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: т.ф. (0312) 66-21-80
Ужгородський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0312) 66-21-80; Веб-сайт:  E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Українська академія дизайну, ТзОВ 
Тел.: (032) 225-59-30, 225-59-27; Веб-сайт: http//acadesign.org.ua E-mail: prk@acadesign.org.ua
Українська академія друкарства 
Тел.: (032) 235-76-00; Веб-сайт: http://www.uad.lviv.ua/ E-mail: , pk@uad.lviv.ua
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини 
Тел.: (04744) 5-05-08; Веб-сайт: http://udpu.org.ua/ E-mail: udpu@udpu.org.ua
Харківська державна академія дизайну і мистецтв 
Тел.: (057) 706-15-62; Веб-сайт: http://ksada.org/ E-mail: academy@ksada.edu.ua
Харківська державна академія культури 
Тел.: (057) 731-15-04; Веб-сайт: http://ic.ac.kharkov.ua/ E-mail: , ac@ic.ac.kharkov.ua
Харківський гуманітарно-педагогічний інститут 
Тел.: (057) 732-87-33; Веб-сайт: http://www.hgpi.kharkov.com/ E-mail: hgpi@kharkov.com
Харківський державний університет мистецтв імені І. П. Котляревського 
Тел.: тел./факс (057) 731-10-95; Веб-сайт: http://www.dum.kharkov.ua/ E-mail: khdam@kharkov.ua
Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди 
Тел.: (0572) 68-14-34; Веб-сайт: http://pu.ac.kharkov.ua/ E-mail: , root@pu.ac.kharkov.ua
Харківський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Адреса: м. Харків, вул. Шота Руставелі, 47
Харківський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (057) 732-99-55, факс 732-26-25; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Херсонський державний університет 
Тел.: (0552) 49-43-75; Веб-сайт: http://ksu.ks.ua/ E-mail: , office@ksu.ks.ua
Херсонський національний технічний університет 
Тел.: (0552) 51-64-69; Веб-сайт: http://www.kstu.edu.ua/ E-mail: adm@kstu.edu.uа, kstu@tlc.кhегsоn.uа
Херсонський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (0552) 49-30-78, т.ф. (0552) 22-61-50
Херсонський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0552) 49-30-78, факс 22-61-50; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Хмельницький національний університет 
Тел.: (0382) 2-37-55; Веб-сайт: http://www.tup.km.ua/ E-mail: , centr@mailhub.tup.km.ua
Черкаський державний технологічний університет 
Тел.: (0472) 73-02-23, 56-73-08; Веб-сайт: http://www.chiti.uch.net/ E-mail: chstu_pk@mail.ru
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 
Тел.: (0472) 36-03-21; Веб-сайт: http://cdu.edu.ua/ E-mail: , pr_com@cdu.edu.ua
Черкаський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (0472) 36-07-76, т.ф. (0472) 32-52-14
Черкаський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0472) 36-07-76, факс 32-52-14; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 
Тел.: (0372) 52-56-69, 58-47-11; Веб-сайт: http://www.chnu.edu.ua/ E-mail: admission@chnu.edu.ua
Чернігівський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (04622) 4-42-52
Чернігівський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (04622) 4-42-52; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
 
 
 
Академія адвокатури України 
Тел.: (044) 246-57-40; Веб-сайт: http://aau.edu.ua/ E-mail: vstup@aau.edu.ua
Академія внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України 
Тел.: (057) 732-87-58; Веб-сайт: http://uvv.kharkov.ukrtel.net/ E-mail: mail@uvv.kharkov.ukrtel.net
Бердянський державний педагогічний університет 
Тел.: (06153) 7-19-84; Веб-сайт: http://bdpu.org/ E-mail: bdpupriyom@ukr.net
Білоцерківський національний аграрний університет 
Тел.: (04463) 5-30-23, 3-11-57; Веб-сайт: http://www.btsau.kiev.ua/ E-mail: lozinskk@ukr.net
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 
Тел: (044) 424-70-08; Веб-сайт: http://vmurol.com.ua/ E-mail: PKUU@vmurol.com.ua
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського 
Тел.: (0432) 27-58-46; Веб-сайт: http://www.vspu.edu.ua/ E-mail: vstup@vspu.net
Вінницький обласний комунальний гуманітарно-педагогічний коледж 
Тел.: (0432) 38-62-25; E-mail: vgpk@ua.fm
ВНЗ «Університет економіки і управління» 
Телефони: (0652) 543-543; E-mail: , ueu2004@mail.ru
ВНЗ «Ялтинський університет менеджменту» 
Тел.: (0654) 23-48-96; Веб-сайт: http://yum.ylt.com.ua/ E-mail: yum@ylt.com.ua
Волинський інститут економіки та менеджменту 
Тел.: (0332) 78-98-32; Веб-сайт: http://www.viem.edu.ua/ E-mail: viem@privat-online.net
Волинський національний університет імені Лесі Українки 
Тел.: (03322) 4-84-31; Веб-сайт: http://vdu.edu.ua/ E-mail: prycom@univer.lutsk.ua
Глухівський державний педагогічний університет імені Олександра Довженка 
Тел.: (05444) 2-33-61; E-mail: gdpu@sm.ukrtel.net
Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов 
Тел.: (0624) 24-65-01; Веб-сайт: http://forlan.org.ua/ E-mail: prijem_com@forlan.org.ua
ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 
Тел.: (0342) 59-60-60; Веб-сайт: http://www.pu.if.ua/ E-mail: priym_kom@pu.if.ua
Державний університет інформатики і штучного інтелекту
Тел.: (062) 337-98-86; Веб-сайт: http://iai.donetsk.ua/, E-mail: info@iai.donetsk.ua
Дніпродзержинський державний технічний університет 
Тел.: (0569) 55-13-96; Веб-сайт: http://www.dstu.dp.ua/ E-mail: PK@dstu.dp.ua
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна 
Тел.: (056) 776-61-30; Веб-сайт: http://www.diit.edu.ua/ E-mail: pk@pk.diit.edu.ua
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара 
Тел.: (0562) 33-58-84; Веб-сайт: http://www.dsu.dp.ua/ E-mail: pk_dnu@i.ua
Дніпропетровський університет економіки та права 
Тел.: (056) 370-36-21; Веб-сайт: http://duep.edu/ E-mail: abit@duep.edu
Донбаський державний технічний університет 
Тел.: (06442) 2-05-96; Веб-сайт: http://www.dmmi.edu.ua/ E-mail: info@dmmi.edu.ua
Донецький національний університет 
Тел.: (062) 304-10-56; Веб-сайт: http://www.donnu.edu.ua/ E-mail: pr_kom@dongu.donetsk.ua
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка 
Тел.: (03244) 2-84-17; Веб-сайт: http://drohobych.net/ddpu/ E-mail: pk_ddpu@drohobych.net
Житомирський державний університет імені Івана Франка 
Тел.: (0412) 34-24-60; Веб-сайт: http://zu.edu.ua/ E-mail: vstup@zu.edu.ua
Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ 
Тел.: (03141) 2-43-43; Веб-сайт: http://kmf.uz.ua/ E-mail: , ilona@kmf.uz.ua
Запорізький національний технічний університет 
Тел.: (061) 769-82-26; Веб-сайт: http://zntu.edu.ua/ E-mail: , sergey.shilo@gmail.com
Запорізький національний університет 
Тел.: (061) 764-67-53; Веб-сайт: http://www.zsu.edu.ua/ E-mail: pk@znu.edu.ua
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу 
Тел.: (0342) 4-22-18; Веб-сайт: http://nung.edu.ua/ E-mail: pk@nung.edu.ua
Ізмаїльський державний гуманітарний університет 
Тел.: (04841) 5-13-65; Веб-сайт: http://idgu.edu.ua/ E-mail: idgu@ukr.net
Ізмаїльський інститут водного транспорту 
Тел.: (04841) 4-84-27; Веб-сайт: http://www.iivt.izmail.com.ua/ E-mail: pkiivt@rambler.ru
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка 
Тел.: (03849) 3-06-01; Веб-сайт: http://kpdu.edu.ua/ E-mail: post@kpdu.km.ua
Карпатський інститут підприємництва Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (03142) 5-31-60; E-mail: nadija-hust@meta.ua
Карпатський університет імені Августина Волошина 
Тел.: (0312) 61-28-01; E-mail: aau_2006@ukr.net
Керченський економіко-гуманітарний інститут Таврійського національного университету імені В.І. Вернадського 
Тел.: (06561) 2-00-45; Веб-сайт: http://www.ccssu.crimea.ua/
Керченський НКП РВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет» 
Тел.: (06561) 6-60-99
Київський інститут перекладачів 
Тел.: (044) 278-75-73; Веб-сайт: http://www.kip.kiev.ua/ E-mail: kiti@cyfra.net
Київський міський педагогічний університет імені Б.Д. Грінченка 
Тел.: (044) 553-74-14; Веб-сайт: http://kmpu.edu.ua/ E-mail: abiturient@kmpu.edu.ua
Київський національний лінгвістичний університет 
Тел.: (044) 529-82-86; Веб-сайт: http://knlu.kiev.ua/ E-mail: knlu@knlu.kiev.ua
Київський національний торговельно-економічний університет 
Тел.: (044) 513-63-63; Веб-сайт: http://knteu.kiev.ua/ E-mail: , pk@knteu.kiev.ua
Київський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (044) 521-35-61; Веб-сайт: http://univ.kiev.ua/ E-mail: prcom@univ.kiev.ua
Київський національний університет культури і мистецтв 
Тел.: (044) 285-43-86; Веб-сайт: http://www.knukim.edu.ua/ E-mail: abiturient@knukim.edu.ua
Київський славістичний університет 
Тел.: (044) 528-63-83; Веб-сайт: http://www.ksu.edu.ua/ E-mail: pryjmalna@ksu.edu.ua
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка 
Тел.: (0522) 36-15-52; Веб-сайт: http://www.kspu.kr.ua/ E-mail: kspu@kspu.kr.ua
Класичний приватний університет 
Тел.: (061) 764-14-91; Веб-сайт: http://www.education.zp.ua/ E-mail: gorban@education.zp.ua
Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут імені Тараса Шевченка 
Тел.: (03546) 2-19-91; E-mail: admin@institut.kr.te.ua
Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського 
Тел.: (05366) 3-20-02; Веб-сайт: http://www.polytech.poltava.ua/ E-mail: pk@polytech.poltava.ua
Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету економіки та права 
E-mail: referent@academy.kremenchug.net
Криворізький державний педагогічний університет 
Тел.: (0564) 71-57-34; Веб-сайт: http://kdpu.edu.ua/ E-mail: kdpu@kdpu.edu.ua
Луганський державний інститут культури і мистецтв 
Тел.: (0642) 59-02-73; Веб-сайт: http://lgiki.com.ua/ E-mail: lugiki@ua.fm
Луганський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (0642) 53-93-16; Веб-сайт: http://luguniv.edu.ua/ E-mail: mail@luguniv.edu.ua
Луцький інститут розвитку людини університету «Україна» 
Тел.: (0332) 78-04-29; E-mail: abiturient@lirol.com.ua
Львівський національний університет імені Івана Франка 
Тел.: (032) 272-20-68; Веб-сайт: http://franko.lviv.ua/ E-mail: pkunivlv@franko.lviv.ua
Маріупольський державний гуманітарний університет 
Тел.: (0629) 53-22-73; Веб-сайт: http://www.mdgu.com.ua/ E-mail: mdgu.prcom@rambler.ru
Мелітополький державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького 
Тел.: (06192) 6-90-93; Веб-сайт: http://mdpu.org.ua/ E-mail: pk@mdpu.org.ua
Миколаївський державний університет імені В.О.Сухомлинського 
Тел.: (0512) 37-88-44; Веб-сайт: http://mdu.edu.ua/ E-mail: office@mdu.edu.ua
Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0512) 57-21-55, 24-11-06; Веб-сайт: http://mmirl.edu.ua/ E-mail: office@mmirl.edu.ua
Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая 
Тел.: (044) 291-50-60; Веб-сайт: http://www.istu.edu.ua/ E-mail: istu@istu.kiev.ua
Міжнародний Соломонів університет 
Тел.: (044) 236-20-74; Веб-сайт: http://www.isu.edu.ua/ E-mail: entry@solomon-un.kiev.ua
Міжрегіональна Академія управління персоналом 
Тел.: (044) 490-95-02; Веб-сайт: http://www.maup.com.ua/ E-mail: iapm@iapm.edu.ua
Мукачівський державний університет 
Тел.: (03131) 2-40-20; Веб-сайт: http://www.msu.edu.ua/ E-mail: pk@msu.edu.ua
Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького 
Тел.: (0382) 79-59-11; Веб-сайт: http://nadpsu.edu.ua/ E-mail: x-lopi@mail.ru
Національна металургійна академія України 
Тел.: (056) 745-33-71; Веб-сайт: http://dmeti.dp.ua/ E-mail: priem@metal.nmetau.edu.ua
Національний авіаційний університет 
Тел.: (044) 497-41-05; Веб-сайт: http://www.nau.edu.ua/ E-mail: pk@nau.edu.ua
Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» 
Тел.: (057) 707-43-13; Веб-сайт: http://khai.edu/ E-mail: pk@khai.edu
Національний гірничий університет 
Тел.: (0562) 47-03-96, 47-24-57; Веб-сайт: http://www.nmu.org.ua/ E-mail: nmu@nmu.org.ua
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова 
Тел.: (044) 239-30-17; Веб-сайт: http://www.npu.edu.ua/ E-mail: pr_com@npu.edu.ua
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 
Тел.: (057) 707-66-34; Веб-сайт: http://www.kpi.kharkov.ua/ E-mail: miguschenko@kpi.kharkov.ua
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» 
Тел.: (044) 454-96-44; Веб-сайт: http://ntu-kpi.kiev.ua/ E-mail: pk@ntu-kpi.kiev.ua
Національний транспортний університет 
Тел.: (044) 280-54-09; Веб-сайт: http://ntu.edu.ua/ E-mail: , gryshchuk@ntu.edu.ua
Національний університет «Києво-Могилянська академія» 
Тел.: (044) 425-60-22; Веб-сайт: http://ukma.kiev.ua/ E-mail: neven@ukma.kiev.ua
Національний університет «Львівська політехніка» 
Тел.: (032) 258-22-65; Веб-сайт: http://lp.edu.ua/ E-mail: entrance@polynet.lviv.ua
Національний університет «Острозька академія» 
Тел.: (03654) 3-00-69; Веб-сайт: http://uosa.uar.net/ E-mail: idzdn@uosa.uar.net
Національний університет біоресурсів і природокористування України (Національний аграрний університет) 
Тел.: (044) 527-82-33; Веб-сайт: http://www.nauu.edu.ua/ E-mail: commission@twin.nauu.kiev.ua
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова 
Тел.: (0512) 47-97-47; Веб-сайт: http://www.nuos.edu.ua/ E-mail: university@usmtu.edy.ua
Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя 
Тел.: (04631) 2-43-07; Веб-сайт: http://www.ndu.edu.ua/ E-mail: ndu@mail.ru
Нікопольський інститут Запорізького національного університету
Тел.: 2-21-28; Веб-сайт: http://www.znu.edu.ua/ukr/university/filialy/nikopol
Одеський інститут підприємництва та права 
Тел.: (048) 719-95-07; E-mail: oipp-od@ukr.net
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова 
Тел.: (0482) 68-18-58; Веб-сайт: http://onu.edu.ua/ E-mail: , webmaster@onu.edu.ua
ПВНЗ “Краматорський економіко-гуманітарний інститут”
Тел.: (06264) 5-01-59; Веб-сайт: http://www.kegi.com.ua/ E-mail: info@kegi.com.ua
ПВНЗ «Донецький інститут психології і підприємництва» 
Тел.: (062) 385-00-65; Веб-сайт: http://dipip.edu.ua/ E-mail: pvnzdipip@yandex.ru
ПВНЗ «Донецький інститут соціальної освіти» 
Тел.: (062) 386-95-92; Веб-сайт: http://diso.edu.ua/
ПВНЗ «Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій» 
Тел.: (061) 239-90-03; Веб-сайт: http://www.econom.zp.ua/ E-mail: info@econom.zp.ua
ПВНЗ «Київський гуманітарний інститут» 
Тел.: (044) 257-71-26; Веб-сайт: http://www.kgi.edu.ua/ E-mail: info@kgi.edu.ua
ПВНЗ «Київський міжнародний університет» 
Тел.: (044) 423-17-88; Веб-сайт: http://kymu.edu.ua/ E-mail: vstupkymu@mail.ru
ПВНЗ «Київський університет «Східний світ» 
Тел.: (044) 450-2199; Веб-сайт: http://sxidsvit.kiev.ua/ E-mail: sxidsvit@gmail.com
ПВНЗ «Київський університет культури» 
Тел.: (044) 285-43-86; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
ПВНЗ «Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління» 
Тел.: (05366) 3-62-95; Веб-сайт: http://kueitu.com/ E-mail: abiturient@kueitu.com
ПВНЗ «Макіївський економіко-гуманітарний інститут» 
Тел.: (06232) 6-46-14; Веб-сайт: http://megi.com.ua/ E-mail: , mail@megi.com.ua
ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем’янчука» 
Тел.: (0362) 23-01-86; Веб-сайт: http://regi.rovno.ua/ E-mail: mail@regi.rovno.ua
ПВНЗ «Соціально-педагогічний інститут «Педагогічна академія» 
Веб-сайт: http://www.kik.kr.ua/pa/ E-mail: kpa@kik.kr.ua
ПВНЗ «Український гуманітарний інститут» 
Тел.: (044) 362-37-30; Веб-сайт: http://www.ugi.edu.ua/ E-mail: pk_ugi@yahoo.com
ПВНЗ «Український інститут лінгвістики і менеджменту» 
Тел.: (044) 362-37-30; Веб-сайт: http://www.ugi.edu.ua/ E-mail: pk_ugi@yahoo.com
Педагогічний факультет ВНЗ «Кримський гуманітарний університет» (м. Євпаторія) 
Тел.: (06569) 3-02-46, 3-02-48
Первомайський інститут Одеського національного університету імені І.І. Мечникова 
E-mail: pi-onu@ukr.net
Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди 
Тел.: (04467) 5-66-96; Веб-сайт: http://phdpu.edu.ua/ E-mail: , phdpu_pk@mail.ru
Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського 
Тел.: (048) 738-47-69; Веб-сайт: http://pdpu.edu.ua/ E-mail: pdpu@pdpu.edu.ua
Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г. Короленка 
Тел.: (05322) 2-58-37; Веб-сайт: http://pdpu.poltava.ua/ E-mail: allmail@pdpu.poltava.ua
Полтавський інститут економіки і права ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 
Тел.: (05322) 2-29-06; E-mail: piel-admin@mail.ru
Приазовський державний технічний університет 
Тел.: (0629) 44-62-10; Веб-сайт: http://www.pstu.edu/ E-mail: office@pstu.edu
Ренійський інститут Дніпропетровського університету економіки та права 
E-mail: resume_edu@ukr.net
Республіканський ВНЗ «Кримський гуманітарний університет» (м.Ялта) 
Тел.: (0654) 26-02-51; Веб-сайт: http://cshi.crimea.edu/ E-mail: offise@cshi.crimea.edu
Республіканський ВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет» 
Тел.: (0652) 24-94-95; Веб-сайт: http://kipu.crimea.ua/ E-mail: csepu@gala.net
Рівненський державний гуманітарний університет 
Тел.: (0362) 26-48-69; Веб-сайт: http://www.rshu.edu.ua/ E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету 
Тел.: (0362) 63-12-85; E-mail: tichomirova_ris@bk.ru
Ровеньківський факультет Луганського національного університету імені Тараса Шевченка 
Веб-сайт: http://rovenki.luguniv.edu.ua/ E-mail: rovfaculty@mail.ru
Севастопольський міський гуманітарний університет 
Тел.: (092) 533-781; Веб-сайт: http://smuh.edu.ua/ E-mail: oksggu@smuh.edu.ua
Севастопольський національний технічний університет 
Тел.: (0692)24-14-24; Веб-сайт: http://sevntu.com.ua E-mail: vstup_sevntu@ukr.net
Слов’янський державний педагогічний університет 
Тел.: (06262) 3-97-50; Веб-сайт: http://www.slavdpu.dn.ua/ E-mail: sgpi@slav.dn.ua
Старобільський факультет Луганського національного університету імені Тараса Шевченка 
Тел.: (06461) 2-22-50
Стахановський факультет Луганського національного університету імені Тараса Шевченка 
Тел.: 5-60-58; Веб-сайт: http://snk.at.ua/ E-mail: spc@st.lg.ukrtel.net
Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка 
Тел.: (0542) 68-59-15; Веб-сайт: http://www.sspu.sumy.ua/ E-mail: prcom@sspu.sumy.ua
Сумський державний університет 
Тел.: (0542) 33-12-30; Веб-сайт: http://www.sumdu.edu.ua/ E-mail: pr_com@sumdu.edu.ua
Східноєвропейський університет економіки і менеджменту 
Тел.: (0472) 64-84-74; Веб-сайт: http://suem.edu.ua/ E-mail: cim@cim.uch.net
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля 
Тел.: (0642) 41-90-08; Веб-сайт: http://snu.edu.ua/ E-mail: pri_komissia@snu.edu.ua
Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського 
Тел.: (0652) 63-75-65; Веб-сайт: http://www.tnu.crimea.ua/tnu/ E-mail: tnupt@mail.ru
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка 
Тел.: (0352) 53-39-58; Веб-сайт: http://tnpu.edu.ua/ E-mail: pk@tnpu.edu.ua
Ужгородський національний університет 
Тел.: (0312) 64-30-84; Веб-сайт: http://www.univ.uzhgorod.ua/ E-mail: goik@univ.uzhgorod.ua
Український Католицький Університет 
Тел.: (032) 240-99-44; Веб-сайт: http://www.ucu.edu.ua/ E-mail: rnadja@ucu.edu.ua
Український морський інститут 
Тел.: 41-25-41; Веб-сайт: http://umi.com.ua/ E-mail: primcom@umi.com.ua
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини 
Тел.: (04744) 5-05-08; Веб-сайт: http://udpu.org.ua/ E-mail: udpu@udpu.org.ua 
Університет сучасних знань 
Тел.: (044) 287-52-90; Веб-сайт: http://umk.edu.ua/ E-mail: priyom@umk.edu.ua
Феодосійський НКП РВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет» 
Тел.: 2-27-40
Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» 
Тел.: (057) 704-10-37; Веб-сайт: http://www.nua.kharkov.ua/ E-mail: pri_kom@nua.kharkov.ua
Харківський гуманітарно-педагогічний інститут 
Тел.: (057) 732-87-33; Веб-сайт: http://www.hgpi.kharkov.com/ E-mail: hgpi@kharkov.com
Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди 
Тел.: (0572) 68-14-34; Веб-сайт: http://pu.ac.kharkov.ua/ E-mail: priimalna@pu.ac.kharkov.ua
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна 
Тел.: (057) 707-53-75; Веб-сайт: http://www.univer.kharkov.ua/ E-mail: postmaster@univer.kharkov.ua
Херсонський державний університет 
Тел.: (0552) 49-43-75; Веб-сайт: http://ksu.ks.ua/ E-mail: EntranceExamination@ksu.kherson.ua
Херсонський національний технічний університет 
Тел.: (0552) 51-64-69; Веб-сайт: http://www.kstu.edu.ua/ E-mail: adm@kstu.edu.uа, kstu@tlc.кhегsоn.uа
Хмельницький національний університет 
Тел.: (0382) 2-37-55; Веб-сайт: http://www.tup.km.ua/ E-mail: mark.zaver@gmail.com
Черкаський державний технологічний університет 
Тел.: (0472) 73-02-23; Веб-сайт: http://www.chiti.uch.net/ E-mail: chstu_pk@mail.ru
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 
Тел.: (0472) 36-03-21; Веб-сайт: http://cdu.edu.ua/ E-mail: cic@cdu.edu.ua
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 
Тел.: (0372) 52-56-69; Веб-сайт: http://www.chnu.edu.ua/ E-mail: admission@chnu.edu.ua
Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка 
Тел.: (04622) 3-70-06; Веб-сайт: http://www.chdpu.com.ua/ E-mail: chpu@chpu.cn.ua
Чорноморський державний університет імені Петра Могили 
Тел.: (0512) 24-30-18; Веб-сайт: http://www.kma.mk.ua/ E-mail: calma@kma.mk.ua
 
 
 
Академія муніципального управління 
Тел.: (044) 529-00-58; Веб-сайт: http://www.amu.kiev.ua/ E-mail: , fdp_amu@mail.ru
Академія праці і соціальних відносин Федерації професійних спілок України 
Тел.: (044) 526-06-64, (050) 357-08-20; Веб-сайт: http://socosvita.kiev.ua/ E-mail: mark_dep@socosvita.kiev.ua
Антрацитівський факультет гірництва і транспорту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля 
Тел.: (06431) 3-81-88; E-mail: afgt@ukrpost.ua
Бердянський державний педагогічний університет 
Тел.: (06153) 7-19-84; Веб-сайт: http://bdpu.org/ E-mail: bdpupriyom@ukr.net
Білоцерківський інститут економіки та управління вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”
Тел.: 0989298900; E-mail: bc-uu@mail.ru
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 
Тел.: (044) 424-70-08; Веб-сайт: http://vmurol.com.ua/ E-mail: PKUU@vmurol.com.ua
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського 
Тел.: (0432) 27-58-46; Веб-сайт: http://www.vspu.edu.ua/ E-mail: vstup@vspu.net
Вінницький соціально-економічний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0432) 52-21-97; E-mail: s-olenka-i@mail.ru
Волинський національний університет імені Лесі Українки 
Тел.: (03322) 4-84-31; Веб-сайт: http://vdu.edu.ua/ E-mail: prycom@univer.lutsk.ua
Глухівський державний педагогічний університет імені Олександра Довженка 
Тел.: (05444) 2-33-61; E-mail: gdpu@sm.ukrtel.net
Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов 
Тел.: (0624) 24-65-01; Веб-сайт: http://forlan.org.ua/ E-mail: , forlan@forlan.org.ua
Горлівський регіональний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (06242) 2-91-54
ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 
Тел.: (0342) 59-60-60; Веб-сайт: http://www.pu.if.ua/ E-mail: priym_kom@pu.if.ua
Державна академія керівних кадрів культури і мистецтв 
Тел.: (044) 288-80-01; Веб-сайт: http://dakkkim.edu.ua/ E-mail: support@dakkkim.edu.ua
Державний університет інформатики і штучного інтелекту 
Тел.: (062) 337-98-86; (050) 471-80-98; Веб-сайт: http://iai.donetsk.ua/, http://suiai.dn.ua/ E-mail: info@iai.donetsk.ua
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій 
Тел.: (044) 248-85-93; Веб-сайт: http://www.duikt.edu.ua/ E-mail: , admin@duikt.edu.ua
Дніпродзержинський державний технічний університет 
Тел.: (0569) 55-13-96; Веб-сайт: http://www.dstu.dp.ua/ E-mail: PK@dstu.dp.ua
Дніпропетровська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (056) 728-21-15
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара 
Тел.: (0562) 33-58-84; Веб-сайт: http://www.dsu.dp.ua/ E-mail: , tdk2001@yandex.ru
Дніпропетровський університет економіки та права 
Тел.: (056) 370-36-21; Веб-сайт: http://duep.edu/ E-mail: abit@duep.edu
Донецький державний університет управління 
Тел.: (062) 344-09-58; Веб-сайт: http://www.dsum.edu.ua/ E-mail: dondyy@rambler.ru
Донецький інститут ринку та соціальної політики 
Тел.: (062) 348-79-94; Веб-сайт: http://www.dirsp.dn.ua/ E-mail: , donimsp@mail.donbass.com
Донецький національний університет 
Тел.: (062) 304-10-56; Веб-сайт: http://www.donnu.edu.ua/ E-mail: pr_kom@dongu.donetsk.ua
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка 
Тел.: (03244) 2-84-17; Веб-сайт: http://drohobych.net/ddpu/ E-mail: , vizod@drohobych.net
Енергодарський інститут державного та муніципального управління імені Р.Г. Хеноха Класичного приватного університету 
Тел.: (06139) 3-18-81; E-mail: zno.eigmu@gmail.com
Євпаторійське відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля 
Тел.: тел./факс (06569) 3-65-56; Веб-сайт: http://evp.snu.edu.ua/index.php E-mail: evp_info@e-mail.ua
Житомирський державний університет імені Івана Франка 
Тел.: (0412) 34-24-60, (067) 490-88-13; Веб-сайт: http://zu.edu.ua/ E-mail: vstup@zu.edu.ua
Житомирський економіко-гуманітарний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0412) 43-89-14 E-mail: , englishzt@gmail.com
Запорізький національний технічний університет 
Тел.: (061) 769-82-26; Веб-сайт: http://zntu.edu.ua/ E-mail: , sergey.shilo@gmail.com
Запорізький національний університет 
Тел.: (061) 764-67-53; Веб-сайт: http://www.zsu.edu.ua/ E-mail: , , ynf2002@mail.ru
Ізмаїльський державний гуманітарний університет 
Тел.: (04841) 5-13-65; Веб-сайт: http://idgu.edu.ua/ E-mail: idgu@ukr.net
Інститут екології економіки і права 
Тел.: (044) 486-07-63; E-mail: ieep_kiev@ukr.net
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України 
Тел.: (044) 239-07-94, 239-07-98; Веб-сайт: http://www.ipk.kiev.ua/ E-mail: ipkdczy115@ukr.net
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка 
Тел.: (03849) 3-06-01; Веб-сайт: http://kpdu.edu.ua/ E-mail: post@kpdu.km.ua
Карпатський інститут підприємництва Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (03142) 5-31-60 E-mail: nadija-hust@meta.ua
Карпатський університет імені Августина Волошина 
Тел.: (0312) 61-28-01, 61-29-45; (099) 369-33-77 E-mail: aau_2006@ukr.net
Керченський економіко-гуманітарний інститут Таврійського національного университету імені В.І. Вернадського 
Тел.: (06561) 2-00-45; Веб-сайт: http://www.ccssu.crimea.ua/tnu_ua/structure/institut/kerch/index.htm
Київський інститут соціальних та культурних зв’язків імені святої княгині Ольги 
Тел.: (044) 560-22-21, 576-06-56; Веб-сайт: http://www.kiskz.kiev.ua/ E-mail: kiskz@ukr.net
Київський міський педагогічний університет імені Б.Д. Грінченка 
Тел.: (044) 553-74-14; Веб-сайт: http://kmpu.edu.ua/ E-mail: abiturient@kmpu.edu.ua
Київський національний лінгвістичний університет 
Тел.: (044) 529-82-86; Веб-сайт: http://knlu.kiev.ua/ E-mail: knlu@knlu.kiev.ua
Київський національний торговельно-економічний університет 
Тел.: (044) 513-63-63; Веб-сайт: http://knteu.kiev.ua/ E-mail: , pk@knteu.kiev.ua
Київський національний університет внутрішніх справ 
Тел.: (044) 520-06-66; Веб-сайт: http://www.naiau.kiev.ua/
Київський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (044) 521-35-61; Веб-сайт: http://univ.kiev.ua/ E-mail: prcom@univ.kiev.ua
Київський національний університет культури і мистецтв 
Тел.: (044) 285-43-86; Веб-сайт: http://www.knukim.edu.ua/ E-mail: abiturient@knukim.edu.ua
Київський славістичний університет 
Тел.: (044) 528-63-83; Веб-сайт: http://www.ksu.edu.ua/ E-mail: pryjmalna@ksu.edu.ua
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка 
Тел.: (0522) 36-15-52; Веб-сайт: http://www.kspu.kr.ua/ E-mail: kspu@kspu.kr.ua
Класичний приватний університет 
Тел.: (061) 764-14-91, 220-47-20; Веб-сайт: http://www.education.zp.ua/ E-mail: gorban@education.zp.ua
Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського 
Тел.: (05366) 3-20-02; Веб-сайт: http://www.polytech.poltava.ua/ E-mail: pk@polytech.poltava.ua
Криворізький державний педагогічний університет 
Тел.: (0564) 71-57-34; Веб-сайт: http://kdpu.edu.ua/ E-mail: , institut@paradise.net.ua
Криворізький факультет Запорізького національного університету 
Тел.: (0564) 50-27-04, 50-27-32; Веб-сайт: http://www.znu.edu.ua/ukr/university/filialy/kryvyjrig
Кримський факультет Запорізького національного університету 
Тел.: (0652) 51-12-36; Веб-сайт: http://www.znu.edu.ua/ukr/university/filialy/krym E-mail: sport_k@mail.ru
Луганський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (0642) 53-93-16; Веб-сайт: http://luguniv.edu.ua/ E-mail: mail@luguniv.edu.ua
Луцький інститут розвитку людини університету «Україна» 
Тел.: (0332) 78-04-29, 78-26-16 E-mail: abiturient@lirol.com.ua
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності 
Тел.: (032) 233-14-77; Веб-сайт: http://www.ubgd.lviv.ua/ E-mail: , nv@ubgd.lviv.ua
Львівський державний університет внутрішніх справ 
Тел.: (032) 278-21-47, 278-25-22; Веб-сайт: http://livs.lviv.ua/ E-mail: vstup@livs.lviv.ua
Львівський національний університет імені Івана Франка 
Тел.: (032) 272-20-68; Веб-сайт: http://franko.lviv.ua/ E-mail: pkunivlv@franko.lviv.ua
Маріупольський державний гуманітарний університет 
Тел.: (0629) 53-22-73; Веб-сайт: http://www.mdgu.com.ua/ E-mail: mdgu.prcom@rambler.ru
Мелітополький державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького 
Тел.: (06192) 6-90-93; Веб-сайт: http://mdpu.org.ua/ E-mail: pk@mdpu.org.ua
Миколаївський державний університет імені В.О. Сухомлинського 
Тел.: (0512) 37-88-44; Веб-сайт: http://mdu.edu.ua/ E-mail: (тема - для приймальної комісії)
Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0512) 57-21-55, 24-11-06; Веб-сайт: http://mmirl.edu.ua/ E-mail: office@mmirl.edu.ua
Міжнародний Соломонів університет 
Тел.: (044) 236-20-74; Веб-сайт: http://www.isu.edu.ua/ E-mail: , isu@solomon-un.kiev.ua
Міжрегіональна Академія управління персоналом 
Тел.: (044) 490-95-02, 494-47-47; Веб-сайт: http://www.maup.com.ua/ E-mail: iapm@iapm.edu.ua
Мукачівський державний університет 
Тел.: (03131) 2-40-20, 2-11-09; Веб-сайт: http://www.msu.edu.ua/ E-mail: pk@msu.edu.ua
Національний авіаційний університет 
Тел.: (044) 497-41-05, 406-70-38; Веб-сайт: http://www.nau.edu.ua/ E-mail: pk@nau.edu.ua
Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» 
Тел.: (057) 707-43-13, 315-11-61; Веб-сайт: http://khai.edu/ E-mail: pk@khai.edu
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова 
Тел.: (044) 239-30-17; Веб-сайт: http://www.npu.edu.ua/ E-mail: pr_com@npu.edu.ua
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 
Тел.: (057) 707-66-34, 707-66-35; Веб-сайт: http://www.kpi.kharkov.ua/ E-mail: miguschenko@kpi.kharkov.ua
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» 
Тел.: (044) 454-96-44, 454-96-45, 454-96-46; Веб-сайт: http://ntu-kpi.kiev.ua/ E-mail: pk@ntu-kpi.kiev.ua
Національний університет «Києво-Могилянська академія» 
Тел.: (044) 425-60-22, 425-54-17; Веб-сайт: http://ukma.kiev.ua/ E-mail: neven@ukma.kiev.ua
Національний університет «Львівська політехніка» 
Тел.: (032) 258-22-65, 238-96-39; Веб-сайт: http://lp.edu.ua/ E-mail: entrance@polynet.lviv.ua
Національний університет «Острозька академія» 
Тел.: (03654) 3-00-69; Веб-сайт: http://uosa.uar.net/ E-mail: idzdn@uosa.uar.net
Національний університет державної податкової служби України 
Тел.: (297) 6-03-53; Веб-сайт: http://asta.edu.ua/ E-mail: nudpsu@nusta.com.ua
Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя 
Тел.: (04631) 2-43-07; Веб-сайт: http://www.ndu.edu.ua/ E-mail: ndu@mail.ru
Новокаховський гуманітарний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (05549) 7-83-55 E-mail: pknk@mail.ru
Одеська національна академія зв’язку імені О.С. Попова 
Тел.: (048) 723-23-44, 720-78-11 ; Веб-сайт: http://onat.edu.ua/ E-mail: onat@onat.edu.ua
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова 
Тел.: (0482) 68-18-58, 68-12-84; Веб-сайт: http://onu.edu.ua/ E-mail: , webmaster@onu.edu.ua
ПВНЗ “Краматорський економіко-гуманітарний інститут” 
Тел.: (06264) 5-01-59; Веб-сайт: http://www.kegi.com.ua/ E-mail: info@kegi.com.ua
ПВНЗ «Дніпропетровський гуманітарний університет» 
Тел.: (056) 377-34-64; Веб-сайт: http://dgu.com.ua/ E-mail: , _dgu_@ukr.net
ПВНЗ «Донецький інститут психології і підприємництва» 
Тел.: (062) 385-00-65; Веб-сайт: http://dipip.edu.ua, http://dipip.gorod.dn.ua E-mail: pvnzdipip@yandex.ru
ПВНЗ «Донецький інститут соціальної освіти» 
Тел.: (062) 386-95-92, 396-95-90; Веб-сайт: http://diso.edu.ua/
ПВНЗ «Київський економічний інститут менеджменту» 
Тел.: (044) 456-88-02; Веб-сайт: http://ecoman-university.kiev.ua/ukraine/ E-mail: ecomankiev@mail.ru
ПВНЗ «Київський міжнародний університет» 
Тел.: (044) 423-17-88; Веб-сайт: http://kymu.edu.ua/ E-mail: vstupkymu@mail.ru
ПВНЗ «Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки» 
Тел.: (0522) 24-94-07; Веб-сайт: http://kiruenew.narod.ru/ E-mail: KIRUE@romb.net
ПВНЗ «Макіївський економіко-гуманітарний інститут» 
Тел.: (06232) 6-46-14; Веб-сайт: http://megi.com.ua/ E-mail: , mail@megi.com.ua
ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем’янчука»
Тел.: (0362) 23-01-86 Веб-сайт: http://regi.rovno.ua/, http://www.iurehi.rv.ua/ E-mail: mail@regi.rovno.ua
ПВНЗ «Харківський соціально-економічний інститут» 
Тел.: (057) 730-05-42; Веб-сайт: http://khsei.edu.ua/ E-mail: khsei@mail15.com
ПВНЗ Київський інститут бізнесу та технологій ТОВ 
Тел.: (044) 430-15-77, 353-42-42; Веб-сайт: http://kibit.edu.ua/ E-mail: info@kibit.edu.ua
Первомайський інститут Одеського національного університету імені І.І.Мечникова 
E-mail: pi-onu@ukr.net
Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди 
Тел.: (04467) 5-66-96; Веб-сайт: http://phdpu.edu.ua/ E-mail: , phdpu_pk@mail.ru
Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського 
Тел.: (048) 738-47-69; Веб-сайт: http://pdpu.edu.ua/ E-mail: , stanislavdrogaev@gmail.com
Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г.Короленка 
Тел.: (05322) 2-58-37; Веб-сайт: http://pdpu.poltava.ua/ E-mail: allmail@pdpu.poltava.ua
Полтавський інститут економіки і права ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 
Тел.: (05322) 2-29-06 E-mail: piel-admin@mail.ru
Приазовський державний технічний університет 
Тел.: (0629) 44-62-10, 44-61-60, 34-30-97; Веб-сайт: http://www.pstu.edu/ E-mail: office@pstu.edu
Прикарпатський юридичний інститут Львівського державного університету внутрішніх справ 
Тел.: (0342) 50-43-30, 50-43-22; Веб-сайт: http://pui.if.ua/ E-mail: , pui01@online.ua
Республіканський ВНЗ «Кримський гуманітарний університет» (м.Ялта) 
Тел.: (0654) 26-02-51; Веб-сайт: http://cshi.crimea.edu/ E-mail: offise@cshi.crimea.edu
Республіканський ВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет» 
Тел.: (0652) 24-94-95, 24-15-06; Веб-сайт: http://kipu.crimea.ua/ E-mail: csepu@gala.net
Рівненський державний гуманітарний університет 
Тел.: (0362) 26-48-69, 22-34-07, 22-34-17; Веб-сайт: http://www.rshu.edu.ua/ E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
Рівненський інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0362) 22-13-05
Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету 
Тел.: (0362) 63-12-85 E-mail: , prohorovan1@ramler.ru
Севастопольський економіко-гуманітарний інститут ТНУ імені В.І. Вернадського 
Тел.: (0692) 93-03-52; Веб-сайт: http://www.crimea.edu/tnu_ua/structure/institut/sevastopol/index.htm
Севастопольський міський гуманітарний університет 
Тел.: (092) 533-781; Веб-сайт: http://smuh.edu.ua/ E-mail: oksggu@smuh.edu.ua
Слов’янський державний педагогічний університет 
Тел.: (06262) 3-97-50; Веб-сайт: http://www.slavdpu.dn.ua/ E-mail: , stolch@mail.ru
Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка 
Тел.: (0542) 68-59-15; Веб-сайт: http://www.sspu.sumy.ua/ E-mail: prcom@sspu.sumy.ua
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля 
Тел.: (0642) 41-90-08; Веб-сайт: http://snu.edu.ua/ E-mail: pri_komissia@snu.edu.ua
Таврійський гуманітарно-екологічний інститут 
Тел.: (0652) 60-06-17; Веб-сайт: http://thei.org.ua/ E-mail: , wellcome@thei.org.ua
Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського 
Тел.: (0652) 63-75-65; Веб-сайт: http://www.tnu.crimea.ua/tnu/ E-mail: tnupt@mail.ru
Тернопільський державний технічний університет імені І. Пулюя 
Тел.: (0352) 25-26-68; Веб-сайт: http://www.tstu.edu.ua E-mail: pr_com@tu.edu.te.ua
Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій 
Тел.: (0352) 52-83-10; Веб-сайт: http://tisit.edu.ua/ E-mail: info@tisit.edu.ua
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка 
Тел.: (0352) 53-39-58; Веб-сайт: http://tnpu.edu.ua/ E-mail: , info@tnpu.edu.ua
Ужгородський національний університет 
Тел.: (0312) 64-30-84; Веб-сайт: http://www.univ.uzhgorod.ua/ E-mail: goik@univ.uzhgorod.ua
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини 
Тел.: (04744) 5-05-08; Веб-сайт: http://udpu.org.ua/ E-mail: udpu@udpu.org.ua
Університет економіки та права «КРОК» 
Тел.: (044) 455-57-57, 455-57-07; Веб-сайт: http://krok.edu.ua/ E-mail: , LitvinN@krok.edu.ua
Університет сучасних знань 
Тел.: (044) 287-52-90, 246-60-26; Веб-сайт: http://umk.edu.ua/ E-mail: priyom@umk.edu.ua
Університет цивільного захисту України 
Тел.: (057) 707-34-06; Веб-сайт: http://apbu.edu.ua/ E-mail: , canc@apbu.edu.ua
Феодосійське відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля 
Тел.: (06562) 2-80-70; Веб-сайт: http://www.snu.edu.ua/index.php?mode=192 E-mail: vnufeo@yandex.ru
Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» 
Тел.: (057) 704-10-37, (067) 542-00-59; Веб-сайт: http://www.nua.kharkov.ua/ E-mail: pri_kom@nua.kharkov.ua
Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди 
Тел.: (0572) 68-14-34; Веб-сайт: http://pu.ac.kharkov.ua/ E-mail: , root@pu.ac.kharkov.ua
Харківський національний університет внутрішніх справ 
Тел.: (057) 73-98-300; Веб-сайт: http://www.univd.edu.ua/ E-mail: abit@univd.kharkov.ua
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна 
Тел.: (057) 707-53-75; Веб-сайт: http://www.univer.kharkov.ua/ E-mail: postmaster@univer.kharkov.ua
Херсонський державний університет 
Тел.: (0552) 49-43-75; Веб-сайт: http://ksu.ks.ua/ E-mail: , office@ksu.ks.ua
Хмельницький інститут соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0382) 70-45-16; Веб-сайт: http://hist.km.ua/ E-mail: xikc@mail.ru
Хмельницький національний університет 
Тел.: (0382) 2-37-55, (097) 998-07-52; Веб-сайт: http://www.tup.km.ua/ E-mail: mark.zaver@gmail.com
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 
Тел.: (0472) 36-03-21; Веб-сайт: http://cdu.edu.ua/ E-mail: , pr_com@cdu.edu.ua
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 
Тел.: (0372) 52-56-69, 58-47-11; Веб-сайт: http://www.chnu.edu.ua/ E-mail: admission@chnu.edu.ua
Чернігівська філія Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету 
Тел.: (0462) 61-01-98; Веб-сайт: http://ris.cn.ua/ E-mail: cnris@ua.fm
Чернігівський державний інститут економіки і управління 
Тел.: (0462) 67-93-08; Веб-сайт: http://www.geci.cn.ua/ E-mail: abitur@geci.cn.ua
Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка 
Тел.: (04622) 3-70-06; Веб-сайт: http://www.chdpu.com.ua E-mail: chpu@chpu.cn.ua
Чорноморський державний університет імені Петра Могили 
Тел.: (0512) 24-30-18, (050) 394-84-24; Веб-сайт: http://www.kma.mk.ua/ E-mail: calma@kma.mk.ua
 
 
 
Академія адвокатури України 
Тел.: (044) 246-57-40; Веб-сайт: http://aau.edu.ua/ E-mail: vstup@aau.edu.ua
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 
Тел.: (044) 424-70-08, 409-27-62; Веб-сайт: http://vmurol.com.ua/ E-mail: PKUU@vmurol.com.ua
Волинський національний університет імені Лесі Українки 
Тел.: (03322) 4-84-31; Веб-сайт: http://vdu.edu.ua/ E-mail: prycom@univer.lutsk.ua
ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 
Тел.: (0342) 59-60-60; Веб-сайт: http://www.pu.if.ua/ E-mail: priym_kom@pu.if.ua
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара 
Тел.: (0562) 33-58-84; Веб-сайт: http://www.dsu.dp.ua/ E-mail: , tdk2001@yandex.ru
Донецький національний університет 
Тел.: (062) 304-10-56; Веб-сайт: http://www.donnu.edu.ua/ E-mail: pr_kom@dongu.donetsk.ua
Житомирський економіко-гуманітарний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0412) 43-89-14; Веб-сайт:  E-mail: , englishzt@gmail.com
Закарпатський державний університет 
Тел.: (0312) 65-37-31; Веб-сайт: http://www.zakdu.edu.ua/ E-mail: , xredsky@rambler.ru
Запорізький національний технічний університет 
Тел.: (061) 769-82-26; Веб-сайт: http://zntu.edu.ua/ E-mail: , sergey.shilo@gmail.com
Запорізький національний університет 
Тел.: (061) 764-67-53; Веб-сайт: http://www.zsu.edu.ua/ E-mail: , , ynf2002@mail.ru
Київський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (0652) 51-12-51; Веб-сайт: http://msu.kharkov.ua/content/view/15/32/index.html E-mail: msu@pop.cris.net
Київський національний університет культури і мистецтв 
Тел.: (044) 285-43-86; Веб-сайт: http://www.knukim.edu.ua/ E-mail: abiturient@knukim.edu.ua
Київський славістичний університет 
Тел.: (044) 528-63-83; Веб-сайт: http://www.ksu.edu.ua/ E-mail: pryjmalna@ksu.edu.ua
Київський університет права НАН України 
Тел.: (044) 424-33-35; Веб-сайт: http://kul.kiev.ua/ E-mail: kul@kul.kiev.ua
Київський університет туризму, економіки і права 
Тел.: (044) 543-41-84; Веб-сайт: http://www.kutep.kiev.ua/ E-mail: kutep_pk@ukr.net
Класичний приватний університет 
Тел.: (061) 764-14-91, 220-47-20; Веб-сайт: http://www.education.zp.ua/ E-mail: gorban@education.zp.ua
Луганський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (0642) 53-93-16; Веб-сайт: http://luguniv.edu.ua/ E-mail: mail@luguniv.edu.ua
Львівська комерційна академія 
Тел.: (032) 275-68-66; Веб-сайт: http://www.lac.lviv.ua/ E-mail: academy@lac.lviv.ua
Львівський національний університет імені Івана Франка 
Тел.: (032) 272-20-68; Веб-сайт: http://franko.lviv.ua/ E-mail: pkunivlv@franko.lviv.ua
Маріупольський державний гуманітарний університет 
Тел.: (0629) 53-22-73; Веб-сайт: http://www.mdgu.com.ua/ E-mail: mdgu.prcom@rambler.ru
Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0512) 57-21-55; Веб-сайт: http://mmirl.edu.ua/ E-mail: office@mmirl.edu.ua
Міжрегіональна Академія управління персоналом 
Тел.: (044) 490-95-02; Веб-сайт: http://www.maup.com.ua/ E-mail: iapm@iapm.edu.ua
Національний авіаційний університет 
Тел.: (044) 497-41-05; Веб-сайт: http://www.nau.edu.ua/ E-mail: pk@nau.edu.ua
Національний університет «Львівська політехніка» 
Тел.: (032) 258-22-65; Веб-сайт: http://lp.edu.ua/ E-mail: entrance@polynet.lviv.ua
Національний університет «Острозька академія» 
Тел.: (03654) 3-00-69; Веб-сайт: http://uosa.uar.net/ E-mail: idzdn@uosa.uar.net
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова 
Тел.: (0482) 68-18-58, 68-12-84; Веб-сайт: http://onu.edu.ua/ E-mail: , webmaster@onu.edu.ua
ПВНЗ «Інститут сходознавства і міжнародних відносин «Харківський колегіум» 
Тел.: (057) 370-51-63; Веб-сайт: http://www.collegium.kharkov.ua/ E-mail: ICMV_XK@ua.fm
ПВНЗ «Київський гуманітарний інститут» 
Тел.: (044) 257-71-26; Веб-сайт: http://www.kgi.edu.ua/ E-mail: info@kgi.edu.ua
ПВНЗ «Київський міжнародний університет» 
Тел.: (044) 423-17-88; Веб-сайт: http://kymu.edu.ua/ E-mail: vstupkymu@mail.ru
ПВНЗ «Київський університет культури»
Тел.: (044) 285-43-86, 285-85-27, факс: (044) 285-44-03 E-mail: kuk_kiev@ukr.net
ПВНЗ «Львівський університет бізнесу та права» 
Тел.: (032) 292-78-50; Веб-сайт: http://www.lubp.com.ua/ E-mail: business_law@ukr.net
ПВНЗ «Міжнародний Слов’янський університет. Харків» 
Тел.: (057) 340-03-65, 754-69-44; Веб-сайт: http://msu.kharkov.ua/ E-mail: info@msu.kharkov.ua
ПВНЗ «Міжнародний університет бізнесу і права» 
Тел.: (0552) 36-26-25, 44-31-54, 33-52-60; Веб-сайт: http://mubip.org.ua/ E-mail: mubip@mubip.org.ua
Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету 
Тел.: (0362) 63-12-85; E-mail: , prohorovan1@ramler.ru
Таврійський гуманітарно-екологічний інститут 
Тел.: (0652) 60-06-17; Веб-сайт: http://thei.org.ua/ E-mail: , wellcome@thei.org.ua
Ужгородський національний університет 
Тел.: (0312) 64-30-84; Веб-сайт: http://www.univ.uzhgorod.ua/ E-mail: goik@univ.uzhgorod.ua
Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі 
Тел.: (044) 529-14-88; Веб-сайт: http://usufit.org.ua/ E-mail: vstup@usufit.org.ua
Університет економіки та права «КРОК» 
Тел.: (044) 455-57-57, 455-57-07; Веб-сайт: http://krok.edu.ua/ E-mail: , LitvinN@krok.edu.ua
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна 
Тел.: (057) 707-53-75; Веб-сайт: http://www.univer.kharkov.ua/ E-mail: postmaster@univer.kharkov.ua
Хмельницький національний університет 
Тел.: (0382) 2-37-55; Веб-сайт: http://www.tup.km.ua/ E-mail: , centr@mailhub.tup.km.ua
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 
Тел.: (0372) 52-56-69, 58-47-11; Веб-сайт: http://www.chnu.edu.ua/ E-mail: admission@chnu.edu.ua
Чорноморський державний університет імені Петра Могили 
Тел.: (0512) 24-30-18; Веб-сайт: http://www.kma.mk.ua/ E-mail: , rector@kma.mk.ua
Журналістика та інформація 
Бердянський державний педагогічний університет 
Тел.: (06153) 7-19-84; Веб-сайт: http://bdpu.org/ E-mail: bdpupriyom@ukr.net
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 
Тел.: (044) 424-70-08, 409-27-62; Веб-сайт: http://vmurol.com.ua/ E-mail: PKUU@vmurol.com.ua
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського 
Тел.: (0432) 27-58-46; Веб-сайт: http://www.vspu.edu.ua/ E-mail: vstup@vspu.net
Волинський національний університет імені Лесі Українки 
Тел.: (03322) 4-84-31; Веб-сайт: http://vdu.edu.ua/ E-mail: prycom@univer.lutsk.ua
Галицький інститут імені В’ячеслава Чорновола 
Тел.: (0352) 52-13-72, 25-76-49, факс: 25-76-49; Веб-сайт: http://www.gi.edu.ua/ E-mail: info@gi.edu.ua
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара 
Тел.: (0562) 33-58-84; Веб-сайт: http://www.dsu.dp.ua/ E-mail: , tdk2001@yandex.ru
Донецький національний університет 
Тел.: (062) 304-10-56; Веб-сайт: http://www.donnu.edu.ua/ E-mail: pr_kom@dongu.donetsk.ua
Донецький факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (056) 744-05-64, т.ф. (056) 744-24-65
Донецький факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури
Тел.: (056) 744-05-64, 744-24-65 E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Житомирський державний університет імені Івана Франка 
Тел.: (0412) 34-24-60, (067) 490-88-13; Веб-сайт: http://zu.edu.ua/ E-mail: vstup@zu.edu.ua
Запорізький національний технічний університет 
Тел.: (061) 769-82-26, 228-16-01; Веб-сайт: http://zntu.edu.ua/ E-mail: , sergey.shilo@gmail.com
Запорізький національний університет 
Тел.: (061) 764-67-53; Веб-сайт: http://www.zsu.edu.ua/ E-mail: , , ynf2002@mail.ru
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка 
Тел.: (03849) 3-06-01; Веб-сайт: http://kpdu.edu.ua/ E-mail: post@kpdu.km.ua
Київський національний торговельно-економічний університет 
Тел.: (044) 513-63-63; Веб-сайт: http://knteu.kiev.ua/ E-mail: , pk@knteu.kiev.ua
Київський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (044) 521-35-61; Веб-сайт: http://univ.kiev.ua/ E-mail: prcom@univ.kiev.ua
Київський національний університет культури і мистецтв 
Тел.: (044) 285-43-86, 285-85-27; Веб-сайт: http://www.knukim.edu.ua/ E-mail: abiturient@knukim.edu.ua
Київський славістичний університет 
Тел.: (044) 528-63-83; Веб-сайт: http://www.ksu.edu.ua/ E-mail: pryjmalna@ksu.edu.ua
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка 
Тел.: (0522) 36-15-52; Веб-сайт: http://www.kspu.kr.ua/ E-mail: kspu@kspu.kr.ua
Кіровоградський інститут розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0522) 22-74-89; Веб-сайт: http://www.vmurol.kr.ua/ E-mail: , kirol_ukr@ukr.net
Класичний приватний університет 
Тел.: (061) 764-14-91, 220-47-20; Веб-сайт: http://www.education.zp.ua/ E-mail: gorban@education.zp.ua
Луганський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (0642) 53-93-16; Веб-сайт: http://luguniv.edu.ua/ E-mail: mail@luguniv.edu.ua
Луцький гуманітарний університет 
Тел.: (0332) 72-94-48
Львівський національний університет імені Івана Франка 
Тел.: (032) 272-20-68; Веб-сайт: http://franko.lviv.ua/ E-mail: pkunivlv@franko.lviv.ua
Маріупольський державний гуманітарний університет 
Тел.: (0629) 53-22-73; Веб-сайт: http://www.mdgu.com.ua/ E-mail: mdgu.prcom@rambler.ru
Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (06192) 6-80-29, 6-94-80 E-mail: miest@bk.ru
Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0512) 57-21-55, 24-11-06; Веб-сайт: http://mmirl.edu.ua/ E-mail: office@mmirl.edu.ua
Національний авіаційний університет 
Тел.: (044) 497-41-05, 406-70-38; Веб-сайт: http://www.nau.edu.ua/ E-mail: pk@nau.edu.ua
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова 
Тел.: (044) 239-30-17; Веб-сайт: http://www.npu.edu.ua/ E-mail: , npu_pk@ukr.net
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» 
Тел.: (044) 454-96-44, 454-96-45, 454-96-46; Веб-сайт: http://ntu-kpi.kiev.ua/ E-mail: pk@ntu-kpi.kiev.ua
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова 
Тел.: (0482) 68-18-58, 68-12-84; Веб-сайт: http://onu.edu.ua/ E-mail: , webmaster@onu.edu.ua
ПВНЗ «Донецький інститут психології і підприємництва» 
Тел.: (062) 385-00-65, 333-22-07; Веб-сайт: http://dipip.edu.ua, http://dipip.gorod.dn.ua E-mail: pvnzdipip@yandex.ru
ПВНЗ «Донецький інститут соціальної освіти» 
Тел.: (062) 386-95-92, 396-95-90; Веб-сайт: http://diso.edu.ua/
ПВНЗ «Київський міжнародний університет» 
Тел.: (044) 423-17-88; Веб-сайт: http://kymu.edu.ua/ E-mail: vstupkymu@mail.ru
ПВНЗ «Київський університет культури»
Тел.: (044) 285-43-86, 285-85-27, факс: (044) 285-44-03 E-mail: kuk_kiev@ukr.net
ПВНЗ «Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління» 
Тел.: (05366) 3-62-95, (0536) 70-20-00; Веб-сайт: http://kueitu.com/ E-mail: abiturient@kueitu.com
ПВНЗ «Львівський університет бізнесу та права» 
Тел.: (032) 292-78-50, 292-87-08, (098) 251-71-38; Веб-сайт: http://www.lubp.com.ua/ E-mail: business_law@ukr.net
ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем’янчука» 
Тел.: (0362) 23-01-86; Веб-сайт: http://regi.rovno.ua/, http://www.iurehi.rv.ua/ E-mail: mail@regi.rovno.ua
Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г. Короленка 
Тел.: (05322) 2-58-37; Веб-сайт: http://pdpu.poltava.ua/ E-mail: allmail@pdpu.poltava.ua
Полтавський інститут економіки і права ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 
Тел.: (05322) 2-29-06; Веб-сайт:  E-mail: piel-admin@mail.ru
Сумський державний університет 
Тел.: (0542) 33-12-30, 78-03-10; Веб-сайт: http://www.sumdu.edu.ua/ E-mail: pr_com@sumdu.edu.ua
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля 
Тел.: (0642) 41-90-08; Веб-сайт: http://snu.edu.ua/ E-mail: pri_komissia@snu.edu.ua
Таврійський гуманітарно-екологічний інститут 
Тел.: (0652) 60-06-17, (095) 613-72-72; Веб-сайт: http://thei.org.ua/ E-mail: , wellcome@thei.org.ua
Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського 
Тел.: (0652) 63-75-65, 60-80-50; Веб-сайт: http://www.tnu.crimea.ua/tnu/ E-mail: tnupt@mail.ru
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка 
Тел.: (0352) 53-39-58; Веб-сайт: http://tnpu.edu.ua/ E-mail: , info@tnpu.edu.ua
Ужгородський національний університет 
Тел.: (0312) 64-30-84; Веб-сайт: http://www.univ.uzhgorod.ua/ E-mail: goik@univ.uzhgorod.ua
Українська академія друкарства 
Тел.: (032) 235-76-00; Веб-сайт: http://www.uad.lviv.ua/ E-mail: , pk@uad.lviv.ua
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна 
Тел.: (057) 707-53-75, 707-54-88; Веб-сайт: http://www.univer.kharkov.ua/ E-mail: postmaster@univer.kharkov.ua
Херсонський державний університет 
Тел.: (0552) 49-43-75; Веб-сайт: http://ksu.ks.ua/ E-mail: , office@ksu.ks.ua
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 
Тел.: (0472) 36-03-21; Веб-сайт: http://cdu.edu.ua/ E-mail: , pr_com@cdu.edu.ua
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 
Тел.: (0372) 52-56-69, 58-47-11; Веб-сайт: http://www.chnu.edu.ua/ E-mail: admission@chnu.edu.ua
 
 
 
Азовський регіональний інститут управління Запорізького національного технічного університету 
Тел.: (06153) 7-00-11; Веб-сайт: http://ariu.berdyansk.net/ E-mail: ariu@ariu.berdyansk.net
Академія адвокатури України 
Тел.: (044) 246-57-40; Веб-сайт: http://aau.edu.ua/ E-mail: vstup@aau.edu.ua
Академія митної служби України 
Тел.: (0562) 47-18-82; Веб-сайт: http://www.amsu.dp.ua/ E-mail: pk@amsu.dp.ua
Академія муніципального управління 
Тел.: (044) 529-00-58; Веб-сайт: http://www.amu.kiev.ua/ E-mail: , fdp_amu@mail.ru
Академія праці і соціальних відносин Федерації професійних спілок України 
Тел.: (044) 526-06-64; Веб-сайт: http://socosvita.kiev.ua/ E-mail: mark_dep@socosvita.kiev.ua
Бердянський університет менеджменту і бізнесу 
Тел.: (06153) 6-44-08; Веб-сайт: http://bip.azovintel.com/ E-mail: bip@berdyansk.net.ua
Білоцерківський національний аграрний університет 
Тел.: (04463) 5-30-23, 3-11-57; Веб-сайт: http://www.btsau.kiev.ua/ E-mail: lozinskk@ukr.net
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 
Тел.: (044) 424-70-08; Веб-сайт: http://vmurol.com.ua/ E-mail: PKUU@vmurol.com.ua
Вінницький соціально-економічний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0432) 52-21-97; E-mail: s-olenka-i@mail.ru
Вінницький фінансово-економічний університет 
Тел.: (0432) 53-62-56; Веб-сайт: http://www.vfeu.blogspot.com/ E-mail: 7to_me@mail.ru
ВНЗ «Національна академія управління» 
Тел.: (044) 246-24-46; Веб-сайт: http://nam.kiev.ua/ E-mail: office@nam.kiev.ua
Волинський національний університет імені Лесі Українки 
Тел.: (03322) 4-84-31; Веб-сайт: http://vdu.edu.ua/ E-mail: prycom@univer.lutsk.ua
Галицький інститут імені В’ячеслава Чорновола 
Тел.: (0352) 52-13-72, 25-76-49, факс: 25-76-49; Веб-сайт: http://www.gi.edu.ua/ E-mail: info@gi.edu.ua
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 
Тел.: (044) 456-3162; Веб-сайт: http://kneu.kiev.ua/ E-mail: , documents@kneu.kiev.ua
ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 
Тел.: (0342) 59-60-60; Веб-сайт: http://www.pu.if.ua/ E-mail: priym_kom@pu.if.ua
ДВНЗ «Українська академія банківської справи Національного банку України» 
Тел.: (0542) 61-99-35; Веб-сайт: http://academy.sumy.ua/ E-mail: plastun@academy.sumy.ua
Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ 
Тел.: (0562) 36-08-00; Веб-сайт: http://dduvs.dp.ua/ E-mail: , mail@dduvs.dp.ua
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара 
Тел.: (0562) 33-58-84; Веб-сайт: http://www.dsu.dp.ua/ E-mail: , tdk2001@yandex.ru
Дніпропетровський університет економіки та права 
Тел.: (056) 370-36-21, (0562) 31-20-40; Веб-сайт: http://duep.edu/ E-mail: abit@duep.edu
Донецький державний університет управління 
Тел.: (062) 344-09-58; Веб-сайт: http://www.dsum.edu.ua/ E-mail: dondyy@rambler.ru
Донецький національний університет 
Тел.: (062) 304-10-56; Веб-сайт: http://www.donnu.edu.ua/ E-mail: pr_kom@dongu.donetsk.ua
Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е. О. Дідоренка 
Тел.: (062) 340-61-09; Веб-сайт: http://dli.donetsk.ua/ E-mail: postmaster@dli.donetsk.ua
Енергодарський інститут державного та муніципального управління імені Р.Г. Хеноха Класичного приватного університету 
Тел.: (06139) 3-18-81; E-mail: zno.eigmu@gmail.com
Житомирський національний агроекологічний університет (Державний агроекологічний університет) 
Тел.: (0412) 37-46-84; Веб-сайт: http://www.academy.zt.ua/
Закарпатський державний університет 
Тел.: (0312) 65-37-31; Веб-сайт: http://www.zakdu.edu.ua/ E-mail: , xredsky@rambler.ru
Запорізький національний технічний університет 
Тел.: (061) 769-82-26; Веб-сайт: http://zntu.edu.ua/ E-mail: , sergey.shilo@gmail.com
Запорізький національний університет 
Тел.: (061) 764-67-53; Веб-сайт: http://www.zsu.edu.ua/ E-mail: , , ynf2002@mail.ru
Запорізький юридичний інститут Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ 
Тел.: (0612) 218-75-02, факс 218-75-01; Веб-сайт: http://zli.zp.ua/ E-mail: zli@zli.zp.ua
Ізмаїльський інститут водного транспорту 
Тел.: (04841) 4-84-27; Веб-сайт: http://www.iivt.izmail.com.ua/ E-mail: pkiivt@rambler.ru
Карпатський університет імені Августина Волошина 
Тел.: (0312) 61-28-01, 61-29-45; (099) 369-33-77 E-mail: aau_2006@ukr.net
Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного 
Тел.: (044) 417-17-57; Веб-сайт: http://www.maritime.kiev.ua/ E-mail: priem@maritime.kiev.ua
Київський національний лінгвістичний університет 
Тел.: (044) 529-82-86; Веб-сайт: http://knlu.kiev.ua/ E-mail: knlu@knlu.kiev.ua
Київський національний торговельно-економічний університет 
Тел.: (044) 513-63-63; Веб-сайт: http://knteu.kiev.ua/ E-mail: , pk@knteu.kiev.ua
Київський національний університет внутрішніх справ 
Тел.: (044) 520-06-66; Веб-сайт: http://www.naiau.kiev.ua/
Київський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (044) 521-35-61; Веб-сайт: http://univ.kiev.ua/ E-mail: prcom@univ.kiev.ua
Київський національний університет культури і мистецтв 
Тел.: (044) 285-43-86; Веб-сайт: http://www.knukim.edu.ua/ E-mail: abiturient@knukim.edu.ua
Київський славістичний університет 
Тел.: (044) 528-63-83; Веб-сайт: http://www.ksu.edu.ua/ E-mail: pryjmalna@ksu.edu.ua
Київський університет права НАН України 
Тел.: (044) 424-33-35; Веб-сайт: http://kul.kiev.ua/ E-mail: kul@kul.kiev.ua
Київський університет ринкових відносин 
Тел.: (044) 553-65-96; Веб-сайт: http://kumr.edu.ua/ E-mail: kursy@kumr.edu.ua
Київський університет туризму, економіки і права 
Тел.: (044) 543-41-84; Веб-сайт: http://www.kutep.kiev.ua/ E-mail: kutep_pk@ukr.net
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка 
Тел.: (0522) 36-15-52; Веб-сайт: http://www.kspu.kr.ua/ E-mail: kspu@kspu.kr.ua
Кіровоградський юридичний інститут Харківського національного університету внутрішніх справ 
Тел.: (0522) 36-60-48; Веб-сайт: http://www.univd.kr.ua/ E-mail: kiruihnuvs@rambler.ru
Класичний приватний університет 
Тел.: (061) 764-14-91; Веб-сайт: http://www.education.zp.ua/ E-mail: gorban@education.zp.ua
Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського 
Тел.: (05366) 3-20-02; Веб-сайт: http://www.polytech.poltava.ua/ E-mail: pk@polytech.poltava.ua
Криворізький економічний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний інститут імені Вадима Гетьмана» 
Тел.: (056) 407-15-70; Веб-сайт: http://www.keikneu.dp.ua/ E-mail: , keikneu@ukrpost.ua
Кримський економічний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 
Тел.: (0652) 24-89-39; Веб-сайт: http://ceikneu.edu.ua/ E-mail: prijom@ceikneu.edu.ua
Кримський юридичний інститут Одеського державного університету внутрішніх справ 
Тел.: (0652) 24-76-07; Веб-сайт: http://www.univ.crimea.ua/ E-mail: odin@univ.crimea.ua
Лівадійське відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля 
Тел.: тел/факс (0654) 31-54-97; Веб-сайт: http://www.snu.edu.ua/index.php?mode=206 E-mail: vnu@bk.ru
Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка 
Тел.: (0642) 93-69-39; Веб-сайт: http://lduvs.edu.ua/ E-mail: , lavd@inbox.ru
Луцький інститут розвитку людини університету «Україна» 
Тел.: (0332) 78-04-29, 78-26-16; E-mail: abiturient@lirol.com.ua
Львівська комерційна академія 
Тел.: (032) 275-68-66; Веб-сайт: http://www.lac.lviv.ua/ E-mail: academy@lac.lviv.ua
Львівський державний інститут новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола 
Тел.: (032) 258-91-47; Веб-сайт: http://www.ldi.lviv.ua/ E-mail: post@ldi.lviv.ua
Львівський державний університет внутрішніх справ 
Тел.: (032) 278-21-47; Веб-сайт: http://livs.lviv.ua/ E-mail: vstup@livs.lviv.ua
Львівський національний університет імені Івана Франка 
Тел.: (032) 272-20-68; Веб-сайт: http://franko.lviv.ua/ E-mail: pkunivlv@franko.lviv.ua
Маріупольський державний гуманітарний університет 
Тел.: (0629) 53-22-73; Веб-сайт: http://www.mdgu.com.ua/ E-mail: mdgu.prcom@rambler.ru
Мелітопольський інститут державного і муніципального управління Класичного приватного університету 
Тел.: (06192) 7-21-54; E-mail: , migmu_kpu@i.ua
Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0512) 57-21-55; Веб-сайт: http://mmirl.edu.ua/ E-mail: office@mmirl.edu.ua
Міжгалузевий інститут управління 
Тел.: (044) 242-17-60, 242-38-66; Веб-сайт: http://miu.edu.ua/ E-mail: , fpkipa@gmail.com
Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая 
Тел.: (044) 291-50-60; Веб-сайт: http://www.istu.edu.ua/ E-mail: istu@istu.kiev.ua
Міжнародний Соломонів університет 
Тел.: (044) 236-20-74; Веб-сайт: http://www.isu.edu.ua/ E-mail: , isu@solomon-un.kiev.ua
Міжрегіональна Академія управління персоналом 
Тел.: (044) 490-95-02; Веб-сайт: http://www.maup.com.ua/ E-mail: iapm@iapm.edu.ua
Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького 
Тел.: (0382) 79-59-11; Веб-сайт: http://nadpsu.edu.ua/ E-mail: x-lopi@mail.ru
Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого 
Тел.: (057) 7049249, 7049366; Веб-сайт: http://www.nlau.net/ E-mail: nuau_cit@ukr.net
Національний авіаційний університет 
Тел.: (044) 497-41-05, 406-70-38; Веб-сайт: http://www.nau.edu.ua/ E-mail: pk@nau.edu.ua
Національний гірничий університет 
Тел.: (0562) 47-03-96; Веб-сайт: http://www.nmu.org.ua/ E-mail: , odnovoln@nmu.org.ua
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова 
Тел.: (044) 239-30-17; Веб-сайт: http://www.npu.edu.ua/ E-mail: , npu_pk@ukr.net
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» 
Тел.: (044) 454-96-44; Веб-сайт: http://ntu-kpi.kiev.ua/ E-mail: pk@ntu-kpi.kiev.ua
Національний транспортний університет 
Тел.: (044) 280-54-09; Веб-сайт: http://ntu.edu.ua/ E-mail: , gryshchuk@ntu.edu.ua
Національний університет «Києво-Могилянська академія» 
Тел.: (044) 425-60-22, 425-54-17; Веб-сайт: http://ukma.kiev.ua/ E-mail: neven@ukma.kiev.ua
Національний університет «Острозька академія» 
Тел.: (03654) 3-00-69; Веб-сайт: http://uosa.uar.net/ E-mail: idzdn@uosa.uar.net
Національний університет біоресурсів і природокористування України (НАУ) 
Тел.: (044) 527-82-33; Веб-сайт: http://www.nauu.edu.ua/, http://www.nauu.kiev.ua
Національний університет державної податкової служби України 
Тел.: (297) 6-03-53; Веб-сайт: http://asta.edu.ua/ E-mail: nudpsu@nusta.com.ua
Національний університет державної податкової служби України 
Тел.: (297) 6-03-53; Веб-сайт: http://asta.edu.ua/ E-mail: nudpsu@nusta.com.ua
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова 
Тел.: (0512) 47-97-47; Веб-сайт: http://www.nuos.edu.ua/ E-mail: , PK@nuos.edu.ua
Новокаховський гуманітарний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (05549) 7-83-55 E-mail: pknk@mail.ru
Одеська національна морська академія 
Тел.: (048) 733-23-34, 728-25-14; Веб-сайт: http://www.onma.edu.ua/ E-mail: priyom@onma.edu.ua
Одеська національна юридична академія 
Тел.: (048) 719-88-00, факс (0482) 68-48-50; Веб-сайт: http://onua.edu.ua/ E-mail: priem@onua.edu.ua
Одеський державний університет внутрішніх справ 
Тел.: (048) 734-93-41; Веб-сайт: http://www.oii.od.ua/index1.php E-mail: vdzr.oli@rambler.ru
Одеський інститут підприємництва та права 
Тел.: (048) 719-95-07; E-mail: oipp-od@ukr.net
Одеський національний морський університет 
Тел.: (048) 732-23-05; Веб-сайт: http://www.onmu.odessa.ua/ E-mail: , geras@ukr.net
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова 
Тел.: (0482) 68-18-58, 68-12-84; Веб-сайт: http://onu.edu.ua/ E-mail: , webmaster@onu.edu.ua
ПВНЗ «Буковинський університет» 
Тел.: (0372) 52-00-12; E-mail: pkbukuniver@ukr.net
ПВНЗ «Дніпропетровський гуманітарний університет» 
Тел.: (056) 377-34-64; Веб-сайт: http://dgu.com.ua/ E-mail: , _dgu_@ukr.net
ПВНЗ «Донецький університет економіки та права» 
Тел.: (062) 345-05-94, 345-00-94; Веб-сайт: http://www.donuep.edu.ua/ E-mail: donuep@ukrpost.ua
ПВНЗ «Економіко-технологічний університет» 
Тел.: (04494) 6-60-18; E-mail: etu_brov@ukr.net
ПВНЗ «Європейський університет» 
Тел.: (044) 450-64-90; Веб-сайт: http://e-u.in.ua/ E-mail: abitura@kiev.e-u.in.ua
ПВНЗ «Західноукраїнський економіко-правничий університет» 
Тел.: (0342) 77-21-15, 2-43-17; Веб-сайт: http://www.zuepu.at.ua/ E-mail: zuepu@com.if.ua
ПВНЗ «Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького» 
Тел.: (0342) 77-18-45, 71-56-80, 77-18-44; Веб-сайт: http://iful.if.ua/ E-mail: inst.doctor@ttk.if.ua
ПВНЗ «Київський міжнародний університет» 
Тел.: (044) 423-17-88; Веб-сайт: http://kymu.edu.ua/ E-mail: vstupkymu@mail.ru
ПВНЗ «Київський університет культури»
Тел.: (044) 285-43-86, 285-85-27, факс: (044) 285-44-03 E-mail: kuk_kiev@ukr.net
ПВНЗ «Львівський університет бізнесу та права» 
Тел.: (032) 292-78-50; Веб-сайт: http://www.lubp.com.ua/ E-mail: business_law@ukr.net
ПВНЗ «Макіївський економіко-гуманітарний інститут» 
Тел.: (06232) 6-46-14; Веб-сайт: http://megi.com.ua/ E-mail: , mail@megi.com.ua
ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем’янчука» 
Тел.: (0362) 23-01-86; Веб-сайт: http://regi.rovno.ua/, http://www.iurehi.rv.ua/ E-mail: mail@regi.rovno.ua
ПВНЗ «Міжнародний університет бізнесу і права» 
Тел.: (0552) 36-26-25, 44-31-54, 33-52-60; Веб-сайт: http://mubip.org.ua/ E-mail: mubip@mubip.org.ua
ПВНЗ «Феодосійська фінансово-економічна академія Київського університету ринкових відносин» 
Тел.: (06562) 3-48-47, 3-25-43; Веб-сайт: http://ffea.crimea.ua/ E-mail: abiturient@ffea.crimea.ua
ПВНЗ «Херсонський економічно-правовий інститут»
Тел.: (0552) 34-33-61, 51-25-62; Веб-сайт: http://hepi.edu.ua/ E-mail: , hepi@hs.ukrtel.net
ПВНЗ Інститут землевпорядкування та інформаційних технологій при Національному авіаційному університеті 
Тел.: (044) 443-27-55, 503-07-86, 503-07-89; Веб-сайт: http://izit.ln.ua/ E-mail: izit@ln.ua
Прикарпатський юридичний інститут Львівського державного університету внутрішніх справ 
Тел.: (0342) 50-43-30, 50-43-22; Веб-сайт: http://pui.if.ua/ E-mail: , pui01@online.ua
Севастопольський економіко-гуманітарний інститут ТАУ імені В.І. Вернадського 
Тел.: (0692) 93-03-52; Веб-сайт: http://www.crimea.edu/tnu_ua/structure/institut/sevastopol/index.htm
Сумський державний університет 
Тел.: (0542) 33-12-30, 78-03-10; Веб-сайт: http://www.sumdu.edu.ua/ E-mail: pr_com@sumdu.edu.ua
Сумський національний аграрний університет 
Тел.: (0542) 22-63-19, (067) 542-30-51; Веб-сайт: http://sau.sumy.ua/ E-mail: admin@sau.sumy.ua
Східноєвропейський університет економіки і менеджменту 
Тел.: (0472) 64-84-74; Веб-сайт: http://suem.edu.ua/ E-mail: , studoblik@cim.uch.net
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля 
Тел.: (0642) 41-90-08; Веб-сайт: http://snu.edu.ua/ E-mail: pri_komissia@snu.edu.ua
Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського 
Тел.: (0652) 63-75-65, 60-80-50; Веб-сайт: http://www.tnu.crimea.ua/tnu/ E-mail: tnupt@mail.ru
Тернопільський національний економічний університет 
Тел.: (0352) 53-39-79, 53-39-77; Веб-сайт: http://www.tneu.edu.ua/ E-mail: pk@tane.edu.ua
Ужгородський національний університет 
Тел.: (0312) 64-30-84; Веб-сайт: http://www.univ.uzhgorod.ua/ E-mail: goik@univ.uzhgorod.ua
Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі 
Тел.: (044) 529-14-88; Веб-сайт: http://usufit.org.ua/ E-mail: vstup@usufit.org.ua
Університет економіки та права «КРОК» 
Тел.: (044) 455-57-57, 455-57-07; Веб-сайт: http://krok.edu.ua/ E-mail: , LitvinN@krok.edu.ua
Університет сучасних знань 
Тел.: (044) 287-52-90; Веб-сайт: http://umk.edu.ua/ E-mail: priyom@umk.edu.ua
Університет сучасних знань 
Тел.: (044) 287-52-90; Веб-сайт: http://umk.edu.ua/ E-mail: priyom@umk.edu.ua
Феодосійське відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля 
Тел.: (06562) 2-80-70; Веб-сайт: http://www.snu.edu.ua/index.php?mode=192 E-mail: vnufeo@yandex.ru
Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди 
Тел.: (0572) 68-14-34; Веб-сайт: http://pu.ac.kharkov.ua/ E-mail: , root@pu.ac.kharkov.ua
Харківський національний університет внутрішніх справ
Тел.: (057) 73-98-300; Веб-сайт: http://www.univd.edu.ua/ E-mail: abit@univd.kharkov.ua
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна 
Тел.: (057) 707-53-75; Веб-сайт: http://www.univer.kharkov.ua/ E-mail: postmaster@univer.kharkov.ua
Херсонський державний університет 
Тел.: (0552) 49-43-75; Веб-сайт: http://ksu.ks.ua/ E-mail: , office@ksu.ks.ua
Херсонський юридичний інститут Харківського національного університету внутрішніх справ 
Тел.: (0552) 33-44-56; Веб-сайт: http://www.kli.kherson.ua/ E-mail: Rector@kli.Kherson.ua
Хмельницький інститут соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0382) 70-45-16; Веб-сайт: http://hist.km.ua/ E-mail: xikc@mail.ru
Хмельницький університет управління та права 
Тел.: (0382) 71-75-93; Веб-сайт: http://www.univ.km.ua/ E-mail: , info@univer.km.ua
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 
Тел.: (0472) 36-03-21; Веб-сайт: http://cdu.edu.ua/ E-mail: , pr_com@cdu.edu.ua
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 
Тел.: (0372) 52-56-69, 58-47-11; Веб-сайт: http://www.chnu.edu.ua/ E-mail: admission@chnu.edu.ua
Чернігівський державний інститут економіки і управління 
Тел.: (0462) 67-93-08; Веб-сайт: http://www.geci.cn.ua/ E-mail: abitur@geci.cn.ua
Чернігівський державний інститут права, соціальних технологій та праці 
Тел.: (0462) 61-21-23; Веб-сайт: http://www.institut.ho.com.ua/ E-mail: laws.inst@mail.ru
Чорноморський державний університет імені Петра Могили 
Тел.: (0512) 24-30-18; Веб-сайт: http://www.kma.mk.ua/ E-mail: , rector@kma.mk.ua
 
 
 
Автомобільно-дорожній інститут ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» 
Тел.: (0624) 55-36-25; Веб-сайт: http://adi.donntu.edu.ua/ E-mail: inst@adi.net.ua
Азовський регіональний інститут управління Запорізького національного технічного університету 
Тел.: (06153) 7-00-11; Веб-сайт: http://ariu.berdyansk.net/ E-mail: ariu@ariu.berdyansk.net
Академія митної служби України 
Тел.: (0562) 47-18-82 Веб-сайт: http://www.amsu.dp.ua/ E-mail: pk@amsu.dp.ua
Академія муніципального управління 
Тел.: (044) 529-00-58, Веб-сайт: http://www.amu.kiev.ua/ E-mail: , fdp_amu@mail.ru
Академія праці і соціальних відносин Федерації професійних спілок України 
Тел.: (044) 526-06-64, Веб-сайт: http://socosvita.kiev.ua/ E-mail: mark_dep@socosvita.kiev.ua
Антрацитівський факультет гірництва і транспорту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля 
Тел.: (06431) 3-81-88; Веб-сайт:  E-mail: afgt@ukrpost.ua
Бердянський державний педагогічний університет 
Тел.: 8(06153) 7-19-84 Веб-сайт: http://bdpu.org/ E-mail: bdpupriyom@ukr.net
Бердянський університет менеджменту і бізнесу 
Тел.: (06153) 6-44-08; Веб-сайт: http://bip.azovintel.com/ E-mail: bip@berdyansk.net.ua
Бережанський агротехнічний інститут Національного університету біоресурсів і природокористування 
Тел.: (03548) 2-48-08, 2-54-25, Веб-сайт: http://www.bati.ber.te.ua/ E-mail: office@bati.ber.te.ua
Білоцерківський інститут економіки та управління вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” 
Тел.: 0989298900; E-mail: bc-uu@mail.ru
Білоцерківський національний аграрний університет 
Тел.: (04463) 5-30-23, 3-11-57; Веб-сайт: http://www.btsau.kiev.ua/ E-mail: lozinskk@ukr.net
Бориспільський інститут муніципального менеджменту при Міжрегіональній Академії управління персоналом 
Тел.: (295) 7-22-02(51); E-mail: bimmmaup@ukr.net
Буковинська державна фінансова академія 
Тел.: (0372) 52-62-17, 52-20-58; Веб-сайт: http://bsfa.at.ua/ E-mail: , bsfa@ukr.net
Бучацький інститут менеджменту і аудиту 
Тел.: (03544) 2-61-27; E-mail: Bima@buc.tr.ukrtel.net
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 
Тел.: (044) 424-70-08, 409-27-62; Веб-сайт: http://vmurol.com.ua/ E-mail: PKUU@vmurol.com.ua
Вінницький державний аграрний університет 
Тел.: (0432) 46-74-37; E-mail: , , rector@svau.org
Вінницький соціально-економічний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0432) 52-21-97; E-mail: s-olenka-i@mail.ru
Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету 
Тел.: (0432) 35-91-95; Веб-сайт: http://www.vtei.com.ua/ E-mail: pk_vtei@ukr.net
Вінницький факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (0432) 66-65-62, т.ф. (0432) 55-42-97
Вінницький фінансово-економічний університет 
Тел.: (0432) 53-62-56, 53-36-80, (067) 427-95-37; Веб-сайт: http://www.vfeu.blogspot.com/ E-mail: 7to_me@mail.ru
ВНЗ «Національна академія управління» 
Тел.: (044) 246-24-46; Веб-сайт: http://nam.kiev.ua/ E-mail: office@nam.kiev.ua
ВНЗ «Університет економіки і управління» 
Тел.: (0652) 543-543, (0652) 541-509; E-mail: , ueu2004@mail.ru
ВНЗ «Ялтинський університет менеджменту» 
Тел.: (0654) 23-48-96; Веб-сайт: http://yum.ylt.com.ua/ E-mail: yum@ylt.com.uaм
Волинський інститут економіки та менеджменту 
Тел.: (0332) 78-98-32; Веб-сайт: http://www.viem.edu.ua/ E-mail: , tatyana_bobrovsk@ukr.net
Волинський національний університет імені Лесі Українки 
Тел.: (03322) 4-84-31; Веб-сайт: http://vdu.edu.ua/ E-mail: prycom@univer.lutsk.ua
Вугледарський академічний коледж Донецького державного університету управління 
Тел.: (06273) 6-32-62, 6-32-59
Галицький інститут імені В’ячеслава Чорновола 
Тел.: (0352) 52-13-72, 25-76-49, Веб-сайт: http://www.gi.edu.ua/ E-mail: info@gi.edu.ua
Горлівський регіональний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (06242) 2-91-54
ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» 
Тел.: (062) 304-12-83, Веб-сайт: http://donntu.edu.ua/ E-mail: pk@dgtu.donetsk.ua
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 
Тел.: (044) 456-3162, Веб-сайт: http://kneu.kiev.ua/ E-mail: , documents@kneu.kiev.ua
ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 
Тел.: (0342) 59-60-60; Веб-сайт: http://www.pu.if.ua/ E-mail: priym_kom@pu.if.ua
ДВНЗ «Українська академія банківської справи Національного банку України» 
Тел.: (0542) 61-99-35; Веб-сайт: http://academy.sumy.ua/ E-mail: plastun@academy.sumy.uaм
Державна академія житлово-комунального господарства 
Тел.: (044) 521-14-68; Веб-сайт: http://www.dajkg.com.ua/ E-mail: , iragrid@mail.ru
Державна академія статистики, обліку та аудиту Держкомстату України 
Тел.: (044) 484-47-78; Веб-сайт: http://www.dasoa.edu.ua/ E-mail: , momotyuk@dasoa.edu.ua
Державний економіко-технологічний університет транспорту 
Тел.: (044) 248-94-91, Веб-сайт: http://www.detut.kiev.ua/ E-mail: , priyomkom@kuett.org
Державний університет інформатики і штучного інтелекту 
Тел.: (062) 337-98-86; Веб-сайт: http://iai.donetsk.ua/, http://suiai.dn.ua/ E-mail: info@iai.donetsk.ua
ДЗ «Луганський інститут праці та соціальних технологій»
Тел.: (0642) 71-80-00; Веб-сайт: http://www.lipst.lg.ua/ E-mail: rektorat@lipst.lg.ua
Дніпродзержинський державний технічний університет 
Тел.: (0569) 55-13-96; Веб-сайт: http://www.dstu.dp.ua/ E-mail: PK@dstu.dp.ua
Дніпропетровська державна фінансова академія 
Тел.: (0562) 35-00-57; Веб-сайт: http://dsfa.dp.ua/ E-mail: priymkom@dsfa.dp.ua
Дніпропетровська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (056) 728-21-15
Дніпропетровський державний аграрний університет 
Тел.: (056) 713-51-74, Веб-сайт: http://www.dsau.dp.ua/ E-mail: , info@dsau.dp.ua
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна 
Тел.: (056) 776-61-30, Веб-сайт: http://www.diit.edu.ua/ E-mail: pk@pk.diit.edu.ua
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара 
Тел.: (0562) 33-58-84; Веб-сайт: http://www.dsu.dp.ua/ E-mail: , tdk2001@yandex.ru
Дніпропетровський університет економіки та права 
Тел.: (056) 370-36-21, (0562) 31-20-40; Веб-сайт: http://duep.edu/ E-mail: abit@duep.edu
Донбаська державна машинобудівна академія 
Тел.: (0626) 41-69-38; Веб-сайт: http://www.dgma.donetsk.ua/ E-mail: pk@dgma.donetsk.ua
Донбаська національна академія будівництва і архітектури 
Тел.: (06232) 4-02-32; Веб-сайт: http://dgasa.dn.ua/ E-mail: prkom@dgasa.dn.ua
Донбаський державний технічний університет 
Тел.: (06442) 2-05-96; Веб-сайт: http://www.dmmi.edu.ua/ E-mail: info@dmmi.edu.ua
Донецький державний університет управління 
Тел.: (062) 344-09-58; Веб-сайт: http://www.dsum.edu.ua/ E-mail: dondyy@rambler.ru
Донецький інститут залізничного транспорту Української державної академії залізничного транспорту 
Тел.: (062) 319-09-49; Веб-сайт: http://www.drti.donetsk.ua/ E-mail: info@drti.donetsk.ua
Донецький інститут міського господарства Державної академії житлово-комунального господарства 
Тел.: (062) 345-81-16, 340-54-98; E-mail: Digh@ukr.net
Донецький інститут підприємництва 
Тел.: (062) 337-88-69, 337-67-23, (050) 272-21-56; Веб-сайт: http://dip.donntu.edu.ua/ E-mail: vlad@r7.dgtu.donetsk.ua
Донецький національний університет 
Тел.: (062) 304-10-56; Веб-сайт: http://www.donnu.edu.ua/ E-mail: pr_kom@dongu.donetsk.ua
Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського 
Тел.: (062) 305-06-73; Веб-сайт: http://donduet.edu.ua/ E-mail: info@donduet.edu.ua
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка 
Тел.: (03244) 2-84-17; Веб-сайт: http://drohobych.net/ddpu/ E-mail: , vizod@drohobych.net
Дубенська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0635) 64-94-99
Дунайський НКП Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного 
Тел.: (04843) 4-42-93; E-mail: olua3@rambler.ru
«Економіко-правничий інститут, м. Чернівці» ПВНЗ «Західноукраїнський економіко-правничий університет» 
Тел.: (0372) 58-56-76, 58-56-77; E-mail: epicv@cv.ukrtel.net
Енергодарський інститут державного та муніципального управління імені Р.Г.Хеноха Класичного приватного університету 
Тел.: (06139) 3-18-81; E-mail: zno.eigmu@gmail.com
Євпаторійське відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля 
Тел.: тел./факс (06569) 3-65-56; Веб-сайт: http://evp.snu.edu.ua/index.php E-mail: evp_info@e-mail.ua
Євпаторійський факультет ПВНЗ Харківський інститут економіки ринкових відносин та менеджменту 
Тел.: (06569) 5-56-66; E-mail: hinem@evpanet.com
Житомирський державний технологічний університет 
Тел.: (0412) 24-14-27; Веб-сайт: http://ztu.edu.ua/ E-mail: pr_k@ztu.edu.ua
Житомирський національний агроекологічний університет (Державний агроекологічний університет) 
Тел.: (0412) 37-46-84; Веб-сайт: http://www.academy.zt.ua/
Закарпатський державний університет 
Тел.: (0312) 65-37-31Веб-сайт: http://www.zakdu.edu.ua/ E-mail: , xredsky@rambler.ru
Закарпатський НКЦ Національного університету водного господарства та природокористування 
Тел.: (0362) 22-12-59, Веб-сайт: http://nuwm.rv.ua/konce.html E-mail: RC@nuwm.rv.ua
Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ 
Тел.: (03141) 2-43-43; Веб-сайт: http://kmf.uz.ua/ E-mail: , ilona@kmf.uz.ua
Запорізька державна інженерна академія 
Тел.: (061) 223-82-21; Веб-сайт: http://zgia.zp.ua/ E-mail: , svitanko@my.zp.ua
Запорізький національний технічний університет 
Тел.: (061) 769-82-26, Веб-сайт: http://zntu.edu.ua/ E-mail: , sergey.shilo@gmail.com
Запорізький національний університет 
Тел.: (061) 764-67-53; Веб-сайт: http://www.zsu.edu.ua/ E-mail: , , ynf2002@mail.ru
ЗАТ «Львівський інститут менеджменту» 
Тел.: (032) 214-91-50; Веб-сайт: http://www.lim.lviv.ua/ E-mail: lim@lim.lviv.ua
Західнодонбаський приватний інститут економіки і управління (у формі ЗАТ) 
Тел.:  (05632) 4-33-15 ; Веб-сайт: http://www.zpieu.net/ E-mail: zpieu-1994@ukr.net
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу 
Тел.: (0342) 4-22-18; Веб-сайт: http://nung.edu.ua/ E-mail: pk@nung.edu.ua
Ізмаїльський державний гуманітарний університет 
Тел.: (04841) 5-13-65, 5-84-31, 5-39-92; Веб-сайт: http://idgu.edu.ua/ E-mail: idgu@ukr.net
Ізмаїльський інститут водного транспорту 
Тел.: (04841) 4-84-27; Веб-сайт: http://www.iivt.izmail.com.ua/ E-mail: pkiivt@rambler.ru
Інститут екології економіки і права 
Тел.: (044) 486-07-63; E-mail: ieep_kiev@ukr.net
Інститут країн сходу та Африки ПВНЗ «Міжнародний Слов’янський університет. Харків» 
Тел.: (0652) 51-12-51; Веб-сайт: http://msu.kharkov.ua/content/view/15/32/index.html E-mail: msu@pop.cris.net
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України 
Тел.: (044) 239-07-94, 239-07-98; Веб-сайт: http://www.ipk.kiev.ua/ E-mail: ipkdczy115@ukr.net
Інститут реклами 
Тел.: (044) 353-03-53, 227-50-11, (067) 238-53-13; Веб-сайт: http://www.ir.edu.ua/ E-mail: ir@gala.net
Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Рубіжне) 
Тел.: (06453) 5-01-29; Веб-сайт: http://iht.lg.ua/ E-mail: , contact@iht.lg.ua
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка 
Тел.: (03849) 3-06-01; Веб-сайт: http://kpdu.edu.ua/ E-mail: post@kpdu.km.ua
Карпатський інститут підприємництва Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (03142) 5-31-60; Веб-сайт:  E-mail: nadija-hust@meta.ua
Карпатський університет імені Августина Волошина 
Тел.: (0312) 61-28-01, 61-29-45; (099) 369-33-77; E-mail: aau_2006@ukr.netм
Керченський державний морський технологічний університет 
Тел.: (06561) 3-20-76; Веб-сайт: http://kgmtu.com.ua E-mail: kdmtu@mail.ruм
Керченський економіко-гуманітарний інститут ТАУ імені В.І.Вернадського 
Тел.: (06561) 2-00-45; Веб-сайт: http://www.ccssu.crimea.ua/tnu_ua/structure/institut/kerch/index.htm
Керченський НКП РВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет» 
Тел.: (06561) 6-60-99
Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного 
Тел.: (044) 417-17-57; Веб-сайт: http://www.maritime.kiev.ua/ E-mail: priem@maritime.kiev.ua
Київський бізнес-інститут при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» 
Тел.: тел./факс: (044) 236-75-45, Веб-сайт: http://www.biznesinstitut.kiev.ua/
Київський національний торговельно-економічний університет 
Тел.: (044) 513-63-63; Веб-сайт: http://knteu.kiev.ua/ E-mail: , pk@knteu.kiev.ua
Київський національний університет будівництва і архітектури 
Тел.: (044) 245-46-90; Веб-сайт: http://knuba.edu.ua/ E-mail: , knuba_admin@ukr.net
Київський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (044) 521-35-61; Веб-сайт: http://univ.kiev.ua/ E-mail: prcom@univ.kiev.ua
Київський національний університет культури і мистецтв 
Тел.: (044) 285-43-86, Веб-сайт: http://www.knukim.edu.ua/ E-mail: abiturient@knukim.edu.ua
Київський національний університет технологій та дизайну 
Тел.: (044) 256-29-75; Веб-сайт: http://knutd.com.ua/ E-mail: knutd@knutd.com.ua
Київський славістичний університет 
Тел.: (044) 528-63-83; Веб-сайт: http://www.ksu.edu.ua/ E-mail: pryjmalna@ksu.edu.ua
Київський університет ринкових відносин 
Тел.: (044) 553-65-96, 553-66-07; Веб-сайт: http://kumr.edu.ua/ E-mail: kursy@kumr.edu.ua
Київський університет туризму, економіки і права 
Тел.: (044) 543-41-84, Веб-сайт: http://www.kutep.kiev.ua/ E-mail: kutep_pk@ukr.net
Кіровоградський інститут комерції 
Тел.: тел./факс (0522) 32-29-57; Веб-сайт: http://kik.kr.ua/ E-mail: main@kik.kr.ua
Кіровоградський інститут розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0522) 22-74-89; Веб-сайт: http://www.vmurol.kr.ua/ E-mail: , kirol_ukr@ukr.net
Кіровоградський національний технічний університет 
Тел.: (0522) 55-93-13; Веб-сайт: http://www.kntu.kr.ua/ E-mail: rektor@kntu.kr.ua
Кіровоградський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (0522) 32-28-57, т.ф. 8(0522) 32-30-75
Кіровоградський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0522) 32-28-57, 32-30-75; Веб-сайт:  E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Класичний приватний університет 
Тел.: (061) 764-14-91, 220-47-20; Веб-сайт: http://www.education.zp.ua/ E-mail: gorban@education.zp.ua
Красноармійський індустріальний інститут ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» 
Тел.: (06239) 2-17-82; Веб-сайт: http://www.kii.donntu.edu.ua/ E-mail: pk@krasn.dn.ua
Краснодонський факультет інженерії та менеджменту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля 
Тел.: (06435) 6-33-38, Веб-сайт: http://krafim.krasnodon.lg.ua/ E-mail: krafim@krasnodon lg.ua
Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського 
Тел.: (05366) 3-20-02; Веб-сайт: http://www.polytech.poltava.ua/ E-mail: pk@polytech.poltava.ua
Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету економіки та права 
E-mail: referent@academy.kremenchug.net
Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету 
Тел.: (05366) 3-0138 ; E-mail: klk_nau@fat.poltava.ua
Криворізький економічний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний інститут імені Вадима Гетьмана» 
Тел.: (056) 407-15-70; Веб-сайт: http://www.keikneu.dp.ua/ E-mail: , keikneu@ukrpost.ua
Криворізький технічний університет 
Тел.: (0564) 74-16-16; Веб-сайт: http://ktu.edu.ua/ E-mail: ktu@alba.dp.ua
Криворізький факультет Запорізького національного університету 
Тел.: (0564) 50-27-04, 50-27-32; Веб-сайт: http://www.znu.edu.ua/ukr/university/filialy/kryvyjrig
Кримський економічний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 
Тел.: (0652) 24-89-39; Веб-сайт: http://ceikneu.edu.ua/ E-mail: prijom@ceikneu.edu.ua
Кримський інститут бізнесу Університету економіки і управління 
Тел.: (0652) 49-49-17 49-49-18; E-mail: businesscrimea@mail.ru
Кримський інститут економіки та господарського права 
Тел.: 27-62-50, 27-44-52, 25-92-44; E-mail: kiehp@simfi.net
Кримський НКЦ Національного університету водного господарства та природокористування 
Тел.: (0362) 22-12-59, (0654) 36-37-53, Веб-сайт: http://nuwm.rv.ua/koncek.html E-mail: rc@nuwm.rv.ua
Кримський факультет Запорізького національного університету 
Тел.: (0652) 51-12-36; Веб-сайт: http://www.znu.edu.ua/ukr/university/filialy/krym E-mail: sport_k@mail.ru
Лівадійське відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля 
Тел.: тел/факс (0654) 31-54-97; Веб-сайт: http://www.snu.edu.ua/index.php?mode=206 E-mail: vnu@bk.ru
Луганський національний аграрний університет 
Тел.: (0642) 96-75-93; Веб-сайт: http://lnau.lg.ua/ E-mail: abit@lnau.lg.ua
Луганський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (0642) 53-93-16; Веб-сайт: http://luguniv.edu.ua/ E-mail: mail@luguniv.edu.ua
Луцький гуманітарний університет 
Тел.: (0332) 72-94-48
Луцький інститут розвитку людини університету «Україна» 
Тел.: (0332) 78-04-29, 78-26-16; E-mail: abiturient@lirol.com.ua
Луцький національний технічний університет 
Тел.: (03322) 74-61-11; Веб-сайт: http://lutsk-ntu.com.ua/ E-mail: pryjmalna@lutsk-ntu.com.ua
Львівська державна фінансова академія 
Тел.: (0322) 40-34-97, 40-34-92; Веб-сайт: http://ldfa.edu.ua/ E-mail: , lsief@mail.lviv.ua
Львівська комерційна академія 
Тел.: (032) 275-68-66; Веб-сайт: http://www.lac.lviv.ua/ E-mail: academy@lac.lviv.ua
Львівський державний інститут новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола 
Тел.: (032) 258-91-47; Веб-сайт: http://www.ldi.lviv.ua/ E-mail: post@ldi.lviv.ua
Львівський державний університет внутрішніх справ 
Тел.: (032) 278-21-47, 278-25-22; Веб-сайт: http://livs.lviv.ua/ E-mail: vstup@livs.lviv.ua
Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України 
Тел.: (032) 297-72-14; Веб-сайт: http://www.lbi.wubn.net/ E-mail: vk@lbi.wubn.net
Львівський інститут економіки і туризму 
Тел.: (032) 261-63-08 ; Веб-сайт: http://www.liet.com.ua/ E-mail: pk-liet@ukr.net
Львівський національний аграрний університет 
Тел.: (032) 224-24-98, 224-25-01; Веб-сайт: http://lnau.lviv.ua/ E-mail: , prlday@ukr.net
Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького 
Тел.: тел./факс: (032) 275-65-60 ; Веб-сайт: http://www.vetuniver.lviv.ua/ E-mail: Pk_vetuniver_lv@ukr.net
Львівський національний університет імені Івана Франка 
Тел.: (032) 272-20-68; Веб-сайт: http://franko.lviv.ua/ E-mail: pkunivlv@franko.lviv.ua
Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управліня при Президентові України 
Тел.: (032) 244-81-12; Веб-сайт: http://www.lvivacademy.com/ E-mail: admission@academy.lviv.ua
Маріупольський державний гуманітарний університет 
Тел.: (0629) 53-22-73; Веб-сайт: http://www.mdgu.com.ua/ E-mail: mdgu.prcom@rambler.ru
Мелітополький державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького 
Тел.: (06192) 6-90-93; Веб-сайт: http://mdpu.org.ua/ E-mail: pk@mdpu.org.ua
Мелітопольський інститут державного і муніципального управління Класичного приватного університету 
Тел.: (06192) 7-21-54; Веб-сайт:  E-mail: , migmu_kpu@i.ua
Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (0512) 47-00-69, факс (0512) 47-81-25; Веб-сайт: http://nfknuki.mk.ua/ E-mail: komissiya@nfknuki.mk.ua
Миколаївський державний аграрний університет 
Тел.: (0512) 34-60-62; Веб-сайт: http://www.mdau.mk.ua/ E-mail: , barkar_evgeniy@rambler.ru
Миколаївський державний університет імені В.О. Сухомлинського 
Тел.: (0512) 37-88-44; Веб-сайт: http://mdu.edu.ua/ E-mail: office@mdu.edu.ua 
Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0512) 57-21-55, 24-11-06; Веб-сайт: http://mmirl.edu.ua/ E-mail: office@mmirl.edu.ua
Миколаївський політехнічний інститут 
Тел.: (0512) 35-40-11; E-mail: rector@mpi.nikolaev.ua
Миколаївський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0512) 47-00-69, факс 47-81-25; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Міжгалузевий інститут управління 
Тел.: (044) 242-17-60, 242-38-66; Веб-сайт: http://miu.edu.ua/ E-mail: , fpkipa@gmail.com
Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая 
Тел.: (044) 291-50-60, 291-50-53, 360-47-07; Веб-сайт: http://www.istu.edu.ua/ E-mail: istu@istu.kiev.ua
Міжнародний Соломонів університет 
Тел.: (044) 236-20-74; Веб-сайт: http://www.isu.edu.ua/ E-mail: , isu@solomon-un.kiev.ua
Міжрегіональна Академія управління персоналом 
Тел.: (044) 490-95-02, 494-47-47, Веб-сайт: http://www.maup.com.ua/ E-mail: iapm@iapm.edu.ua
Мукачівський державний університет 
Тел.: (03131) 2-40-20, 2-11-09; Веб-сайт: http://www.msu.edu.ua/ E-mail: pk@msu.edu.ua
Національна академія природоохоронного та курортного будівництва 
Тел.: (0652) 22-87-60; Веб-сайт: http://napks.edu.ua/ E-mail: , napks@napks.edu.ua
Національна металургійна академія України 
Тел.: (056) 745-33-71, 374-82-14; Веб-сайт: http://dmeti.dp.ua/ E-mail: priem@metal.nmetau.edu.ua
Національний авіаційний університет 
Тел.: (044) 497-41-05, 406-70-38; Веб-сайт: http://www.nau.edu.ua/ E-mail: pk@nau.edu.ua
Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» 
Тел.: (057) 707-43-13, 315-11-61; Веб-сайт: http://khai.edu/ E-mail: pk@khai.edu
Національний гірничий університет 
Тел.: (0562) 47-03-96, Веб-сайт: http://www.nmu.org.ua/ E-mail: , odnovoln@nmu.org.ua
Національний лісотехнічний університет України 
Тел.: 8(032) 239-27-15, 237-88-19; Веб-сайт: http://www.nltu.org.ua E-mail: nltu@ukr.net
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова 
Тел.: (044) 239-30-17; Веб-сайт: http://www.npu.edu.ua/ E-mail: , npu_pk@ukr.net
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 
Тел.: (057) 707-66-34, 707-66-35; Веб-сайт: http://www.kpi.kharkov.ua/ E-mail: miguschenko@kpi.kharkov.ua
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» 
Тел.: (044) 454-96-44, 454-96-45, 454-96-46; Веб-сайт: http://ntu-kpi.kiev.ua/ E-mail: pk@ntu-kpi.kiev.ua
Національний транспортний університет 
Тел.: (044) 280-54-09; Веб-сайт: http://ntu.edu.ua/ E-mail: , gryshchuk@ntu.edu.ua
Національний університет «Києво-Могилянська академія» 
Тел.: (044) 425-60-22, 425-54-17; Веб-сайт: http://ukma.kiev.ua/ E-mail: neven@ukma.kiev.ua
Національний університет «Львівська політехніка» 
Тел.: (032) 258-22-65, 238-96-39; Веб-сайт: http://lp.edu.ua/ E-mail: entrance@polynet.lviv.ua
Національний університет «Острозька академія» 
Тел.: (03654) 3-00-69; Веб-сайт: http://uosa.uar.net/ E-mail: idzdn@uosa.uar.net
Національний університет біоресурсів і природокористування України (Національний аграрний університет) 
Тел.: (044) 527-82-33; Веб-сайт: http://www.nauu.edu.ua/ E-mail: commission@twin.nauu.kiev.ua
Національний університет водного господарства та природокористування 
Тел.: (0362) 22-12-59; Веб-сайт: http://nuwm.rv.ua/ E-mail: RC@nuwm.rv.ua
Національний університет державної податкової служби України 
Тел.: (297) 6-03-53; Веб-сайт: http://asta.edu.ua/ E-mail: nudpsu@nusta.com.ua
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова 
Тел.: (0512) 47-97-47; Веб-сайт: http://www.nuos.edu.ua/ E-mail: , PK@nuos.edu.ua
Національний університет харчових технологій 
Тел.: (044) 289-64-00, 289-67-13; Веб-сайт: http://nuft.edu.ua/ E-mail: complex@nuft.edu.ua
Національний фармацевтичний університет 
Тел.: (057) 706-35-81, факс 714-25-40; Веб-сайт: http://www.pharm.kharkiv.edu/ E-mail: abitur@ukrfa.kharkov.ua
Ніжинський агротехнічний інститут Національного університету біоресурсів і природокористування 
Тел.: (04631) 2-45-37, 2-31-30; E-mail: , natinau@ukr.net
Нікопольський інститут Запорізького національного університету 
Тел.: 2-21-28; Веб-сайт: http://www.znu.edu.ua/ukr/university/filialy/nikopol
Новокаховський гуманітарний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (05549) 7-83-55; E-mail: pknk@mail.ru
Обласний комунальний ВНЗ «Інститут підприємництва «Стратегія» 
Тел.: (05652) 5-52-78, 2-75-79, 2-75-86; Веб-сайт: http://strategy.edu.ua/ E-mail: ucho@strategy.edu.ua
Одеська державна академія будівництва та архітектури 
Тел.: (048) 723-29-55; Веб-сайт: http://www.ogasa.org.ua/ E-mail: pk@ogasa.org.ua
Одеська національна академія зв’язку імені О.С. Попова 
Тел.: (048) 723-23-44, 720-78-11 ; Веб-сайт: http://onat.edu.ua/ E-mail: onat@onat.edu.ua
Одеська національна академія харчових технологій 
Тел.: (048) 722-80-99; Веб-сайт: http://onaft.edu.ua/ E-mail: , pk_onapt@onaft.edu.ua
Одеський державний аграрний університет 
Тел.: (048) 785-10-43; Веб-сайт: http://www.odau.narod.ru/ E-mail: pron1@odau.ua
Одеський державний економічний університет 
Тел.: (048) 723-80-73; Веб-сайт: http://oseu.edu.ua/ E-mail: abiturient@oseu.edu.ua
Одеський інститут фінансів Українського державного університету фінансів і міжнародної торгівлі 
Тел.: (048) 765-66-34; Веб-сайт: http://www.odif.odessa.ua/ E-mail: ofek34@rambler.ru
Одеський національний морський університет 
Тел.: (048) 732-23-05; Веб-сайт: http://www.onmu.odessa.ua/ E-mail: , geras@ukr.net
Одеський національний політехнічний університет 
Тел.: (048) 722-19-94, 734-83-33, 734-83-78 ; Веб-сайт: http://opu.ua/ E-mail: dep-ac@opu.ua
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Тел.: (0482) 68-18-58, 68-12-84; Веб-сайт: http://onu.edu.ua/ E-mail: , webmaster@onu.edu.ua
ПВНЗ «Краматорський економіко-гуманітарний інститут» 
Тел.: (06264) 5-01-59; Веб-сайт: http://www.kegi.com.ua/ E-mail: info@kegi.com.ua
ПВНЗ «Буковинський університет» 
Тел.: (0372) 52-00-12; E-mail: pkbukuniver@ukr.net
ПВНЗ «Галицька академія» 
Тел.: (0342) 71-51-71; Веб-сайт: http://www.imega.edu.ua/ E-mail: , prilmalcom@ime.ua
ПВНЗ «Донецький економіко-гуманітарний інститут» 
Тел.: (062) 345-09-67, Веб-сайт: http://www.dieh.edu.ua/ E-mail: , dieh@inbox.ru
ПВНЗ «Донецький інститут соціальної освіти» 
Тел.: (062) 386-95-92, 396-95-90; Веб-сайт: http://diso.edu.ua/
ПВНЗ «Донецький університет економіки та права» 
Тел.: (062) 345-05-94, 345-00-94; Веб-сайт: http://www.donuep.edu.ua/ E-mail: donuep@ukrpost.ua
ПВНЗ «Економіко-технологічний університет» 
Тел.: (04494) 6-60-18, 8(067) 329-32-33; E-mail: etu_brov@ukr.net
ПВНЗ «Європейський університет» 
Тел.: (044) 450-64-90, 537-35-00; Веб-сайт: http://e-u.in.ua/ E-mail: abitura@kiev.e-u.in.ua
ПВНЗ «Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій» 
Тел.: (061) 239-90-03, 239-90-04; Веб-сайт: http://www.econom.zp.ua/ E-mail: info@econom.zp.ua
ПВНЗ «Західноукраїнський економіко-правничий університет» 
Тел.: (0342) 77-21-15, 2-43-17; Веб-сайт: http://www.zuepu.at.ua/ E-mail: zuepu@com.if.ua
ПВНЗ «Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького» 
Тел.: (0342) 77-18-45, 71-56-80, 77-18-44; Веб-сайт: http://iful.if.ua/ E-mail: inst.doctor@ttk.if.ua
ПВНЗ «Інститут підприємництва та перспективних технологій» 
Тел.: (032) 258-26-92, 8(097) 114-93-68; Веб-сайт: http://ippt.lviv.ua/ E-mail: nmv@ippt.lviv.ua
ПВНЗ «Київський гуманітарний інститут» 
Тел.: (044) 257-71-26, 455-91-88, 455-91-64; Веб-сайт: http://www.kgi.edu.ua/ E-mail: info@kgi.edu.ua
ПВНЗ «Київський економічний інститут менеджменту» 
Тел.: (044) 456-88-02; Веб-сайт: http://ecoman-university.kiev.ua/ukraine/ E-mail: ecomankiev@mail.ru
ПВНЗ «Київський інститут інвестиційного менеджменту» ЗАТ 
Тел.: (044) 206-07-20; Веб-сайт: http://kimi.edu.ua/ E-mail: , kimi@kimi.edu.ua
ПВНЗ «Київський міжнародний університет» 
Тел.: (044) 423-17-88, 424-90-20 (вн.236), 450-06-31; Веб-сайт: http://kymu.edu.ua/ E-mail: vstupkymu@mail.ru
ПВНЗ «Київський університет культури» 
Тел.: (044) 285-43-86, 285-85-27, факс: 8(044) 285-44-03; Веб-сайт:  E-mail: kuk_kiev@ukr.net
ПВНЗ «Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки» 
Тел.: (0522) 24-94-07; Веб-сайт: http://kiruenew.narod.ru/ E-mail: KIRUE@romb.net
ПВНЗ «Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління» 
Тел.: (05366) 3-62-95, (0536) 70-20-00; Веб-сайт: http://kueitu.com/ E-mail: abiturient@kueitu.com
ПВНЗ «Львівський університет бізнесу та права» 
Тел.: (032) 292-78-50, 292-87-08, 8(098) 251-71-38; Веб-сайт: http://www.lubp.com.ua/ E-mail: business_law@ukr.net
ПВНЗ «Макіївський економіко-гуманітарний інститут» 
Тел.: (06232) 6-46-14; Веб-сайт: http://megi.com.ua/ E-mail: , mail@megi.com.ua
ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем’янчука» 
Тел.: (0362) 23-01-86; Веб-сайт: http://regi.rovno.ua/, http://www.iurehi.rv.ua/ E-mail: mail@regi.rovno.ua
ПВНЗ «Міжнародний Слов’янський університет. Харків» 
Тел.: (057) 340-03-65, 754-69-44; Веб-сайт: http://msu.kharkov.ua/ E-mail: info@msu.kharkov.ua
ПВНЗ «Міжнародний університет бізнесу і права» 
Тел.: (0552) 36-26-25, 44-31-54, 33-52-60; Веб-сайт: http://mubip.org.ua/ E-mail: mubip@mubip.org.ua
ПВНЗ «Міжнародний університет фінансів» 
Тел.: (044) 241-84-82; Веб-сайт: http://www.iuf.edu.ua/ E-mail: reklama@iuf.ntu-kpi.kiev.ua
ПВНЗ «Нікопольський економічний університет» 
Тел.: тел./факс (0566) 68-06-66; E-mail: , pk@neu.en.net.ua
ПВНЗ «Новокаховський політехнічний інститут» 
Тел.: (05549) 7-25-80; E-mail: , nkpi@ukr.net
ПВНЗ «Тернопільський комерційний інститут»
Тел.: (0352) 53-39-58; Веб-сайт: http://www.tki.edu.ua/
ПВНЗ «Український гуманітарний інститут» 
Тел.: (044) 362-37-30; Веб-сайт: http://www.ugi.edu.ua/ E-mail: ugi@irpen.kiev.ua
ПВНЗ «Університет економіки і підприємництва» 
Тел.: (0382) 72-82-50, 8(03822) 2-51-33; Веб-сайт: http://uniep.km.ua/ E-mail: uniep@ukrpost.ua
ПВНЗ «Феодосійська фінансово-економічна академія Київського університету ринкових відносин» 
Тел.: (06562) 3-48-47, 3-25-43; Веб-сайт: http://ffea.crimea.ua/ E-mail: abiturient@ffea.crimea.ua
ПВНЗ «Харківський інститут кадрів управління» 
Тел.: (0572) 52-91-58; E-mail: emyca@ukr.net
ПВНЗ «Харківський соціально-економічний інститут» 
Тел.: (057) 730-05-42; Веб-сайт: http://khsei.edu.ua/ E-mail: khsei@mail15.com
ПВНЗ «Херсонський економічно-правовий інститут»
Тел.: (0552) 34-33-61, 51-25-62; Веб-сайт: http://hepi.edu.ua/ E-mail: , hepi@hs.ukrtel.net
ПВНЗ «Хмельницький економічний університет» 
Тел.: (80382) 67-00-73, 72-89-25, факс: (0382) 67-01-43; Веб-сайт: http://kheu.km.ua/ E-mail: dovuz@kheu.km.ua
ПВНЗ Вища школа бізнесу - Інститут економіки та менеджменту 
Тел.: (06442) 2-33-25, 2-30-91; Веб-сайт: http://hbsiem.lg.ua/ E-mail: rektor@mail.hbsiem.lg.ua
ПВНЗ Інститут землевпорядкування та інформаційних технологій при Національному авіаційному університеті 
Тел.: (044) 443-27-55, 503-07-86, 503-07-89; Веб-сайт: http://izit.ln.ua/ E-mail: izit@ln.ua
ПВНЗ Київський інститут бізнесу та технологій ТОВ 
Тел.: (044) 430-15-77, 353-42-42; Веб-сайт: http://kibit.edu.ua/ E-mail: info@kibit.edu.ua
ПВНЗ Харківський інститут економіки ринкових відносин та менеджменту 
Тел.: (057) 738-69-65, 738-69-58, 738-11-61, 738-20-10; E-mail: khinem@ukr.net
Первомайський інститут Одеського національного університету імені І.І. Мечникова 
E-mail: pi-onu@ukr.net
Первомайський політехнічний інститут Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова 
Тел.: (05161) 5–81-51; Веб-сайт: http://www.nuos.edu.ua/pervomaiskii-polіtekhnіchnii-іnstitut
Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди 
Тел.: (04467) 5-66-96; Веб-сайт: http://phdpu.edu.ua/ E-mail: , phdpu_pk@mail.ru
Південний філіал Національного університету біоресурсів і природокористування України «Кримський агротехнологічний університет» 
Тел.: (0652) 2-63-145 ; Веб-сайт: http://www.csau.crimea-ua.com/ E-mail: rectorat@csau.crimea-ua.com
Подільський державний аграрно-технічний університет 
Тел.: (03849) 6-83-50; Веб-сайт: http://pdatu.edu.ua/ E-mail: , vstup@pdata.kp.km.ua
Полтавська державна аграрна академія 
Тел.: (05322) 2-29-94; Веб-сайт: http://www.pdaa.com.ua/ E-mail: uo@pdaa.com.ua
Полтавська філія Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України
Тел.: (05322) 7-26-94; E-mail: poltavastat123@meta.ua
Полтавський інститут економіки і права ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 
Тел.: (05322) 2-29-06; E-mail: piel-admin@mail.ru
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка 
Тел.: (05322) 7-38-67; Веб-сайт: http://www.pntu.edu.ua/ E-mail: vstup@pntu.edu.ua
Полтавський університет споживчої кооперації України 
Тел.: (05322) 7-91-60; Веб-сайт: http://www.pusku.edu.ua/ E-mail: primcom@uccu.org.ua
Приазовський державний технічний університет 
Тел.: (0629) 44-62-10, 44-61-60, 34-30-97; Веб-сайт: http://www.pstu.edu/ E-mail: office@pstu.edu
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури 
Тел.: (0562) 47-08-66; Веб-сайт: http://pgasa.dp.ua/ E-mail: prkom@mail.pgasa.dp.ua
Прилуцький НКЦ Національного університету водного господарства та природокористування 
Тел.: (0362) 22-12-59, 8(04637) 3-51-81; Веб-сайт: http://nuwm.rv.ua/koncep.html E-mail: RC@nuwm.rv.ua
Ренійський інститут Дніпропетровського університету економіки та права 
E-mail: resume_edu@ukr.net
Республіканський ВНЗ «Кримський гуманітарний університет» (м.Ялта) 
Тел.: (0654) 26-02-51; Веб-сайт: http://cshi.crimea.edu/ E-mail: offise@cshi.crimea.edu
Республіканський ВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет» 
Тел.: (0652) 24-94-95, 24-15-06; Веб-сайт: http://kipu.crimea.ua/ E-mail: csepu@gala.net
Рівненський державний гуманітарний університет 
Тел.: (0362) 26-48-69, 22-34-07, 22-34-17; Веб-сайт: http://www.rshu.edu.ua/ E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
Рівненський інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0362) 22-13-05
Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету 
Тел.: (0362) 63-12-85; E-mail: , prohorovan1@ramler.ru
Севастопольский навчально-консультативний пункт ПВНЗ Харківський інститут економіки ринкових відносин та менеджменту 
Тел.: (0692) 24-04-24; E-mail: sev_xinem@mail.ru
Севастопольська філія ПВНЗ «Кримський інститут економіки та господарського права» 
E-mail: sfkiehp@ukr.net
Севастопольський національний технічний університет 
Тел.: (0692)24-14-24; Веб-сайт: http://sevntu.com.ua E-mail: vstup_sevntu@ukr.net
Сімферопольський іногородній факультет Полтавського університету споживчої кооперації України 
Тел.: (0652) 22-49-40 ; Веб-сайт: http://www.pusku.edu.ua/faculty_simf.php E-mail: cooptex@mail.straci.net
Скадовське відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля 
E-mail: snu@skad.hs.ukrtel.net
Слов’янський державний педагогічний університет 
Тел.: (06262) 3-97-50, 3-23-54; Веб-сайт: http://www.slavdpu.dn.ua/ E-mail: , stolch@mail.ru
Слов’янський НКЦ Національного університету водного господарства та природокористування 
Тел.: (0362) 22-12-59; Веб-сайт: http://nuwm.rv.ua/konces.html E-mail: RC@nuwm.rv.ua
Сумський державний університет 
Тел.: (0542) 33-12-30, 78-03-10; Веб-сайт: http://www.sumdu.edu.ua/ E-mail: pr_com@sumdu.edu.ua
Сумський національний аграрний університет 
Тел.: (0542) 22-63-19, (067) 542-30-51; Веб-сайт: http://sau.sumy.ua/ E-mail: admin@sau.sumy.ua
Східноєвропейський університет економіки і менеджменту 
Тел.: (0472) 64-84-74, Веб-сайт: http://suem.edu.ua/ E-mail: , studoblik@cim.uch.netм
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля 
Тел.: (0642) 41-90-08; Веб-сайт: http://snu.edu.ua/ E-mail: pri_komissia@snu.edu.ua
Таврійський гуманітарно-екологічний інститут 
Тел.: (0652) 60-06-17; Веб-сайт: http://thei.org.ua/ E-mail: , wellcome@thei.org.ua
Таврійський державний агротехнологічний університет 
Тел.: (0619) 42-31-27, 42-10-03; Веб-сайт: http://tsaa.org.ua/ E-mail: office@tsaa.org.ua
Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського 
Тел.: (0652) 63-75-65, 60-80-50; Веб-сайт: http://www.tnu.crimea.ua/tnu/ E-mail: tnupt@mail.ru
Тернопільський державний технічний університет імені І. Пулюя 
Тел.: (0352) 25-26-68; Веб-сайт: http://www.tstu.edu.ua E-mail: pr_com@tu.edu.te.ua
Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій 
Тел.: (0352) 52-83-10; Веб-сайт: http://tisit.edu.ua/ E-mail: info@tisit.edu.ua
Тернопільський національний економічний університет 
Тел.: (0352) 53-39-79, 53-39-77; Веб-сайт: http://www.tneu.edu.ua/ E-mail: pk@tane.edu.ua
Технологічний інститут Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля (м. Сєвєродонецьк) 
Тел.: (06452) 4-03-42, 2-89-90; Веб-сайт: http://sti.lg.ua/ E-mail: pk@sti.lg.ua
Торезький коледж Донецького державного університету управління 
Тел.: (06254) 3-10-69
Торезький факультет ПВНЗ Харківський інститут економіки ринкових відносин та менеджменту 
Тел.: (06254) 3-11-10; E-mail: hinem@mail.ru
Ужгородський національний університет 
Тел.: (0312) 64-30-84; Веб-сайт: http://www.univ.uzhgorod.ua/ E-mail: goik@univ.uzhgorod.ua
Ужгородський факультет Київського національного університету культури і мистецтв 
Тел.: (0312) 66-21-80
Ужгородський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури 
Тел.: (0312) 66-21-80; E-mail: kuk_kiev@ukr.net
Українська академія бізнесу та підприємництва
Тел.: (044) 390-14-62; Веб-сайт: http://www.uabp.kiev.ua/ E-mail: uabp@uabp.kiev.ua
Українська академія друкарства 
Тел.: (032) 235-76-00; Веб-сайт: http://www.uad.lviv.ua/ E-mail: , pk@uad.lviv.ua
Українська державна академія залізничного транспорту 
Тел.: (057) 732-28-25; Веб-сайт: http://www.kart.edu.ua/ E-mail: , kart@kart.edu.ua
Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі 
Тел.: (044) 529-14-88; Веб-сайт: http://usufit.org.ua/ E-mail: vstup@usufit.org.ua
Український державний хіміко-технологічний університет 
Тел.: тел./факс 8(0562) 47-34-49; Веб-сайт: http://www.usuce.dp.ua/ E-mail: prk_udxtu@ukr.net
Український фінансово-економічний інститут 
Тел.: (044) 481-28-23, 481-28-63; Веб-сайт: http://ufei.edu.ua/ E-mail: pryjom@ufei.edu.ua
Уманський державний аграрний університет 
Тел.: (04744) 3-07-32; Веб-сайт: http://udau.edu.ua/ E-mail: , abiturientudau1@rambler.ru
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини 
Тел.: (04744) 5-05-08; Веб-сайт: http://udpu.org.ua/ E-mail: udpu@udpu.org.ua
Університет економіки та права «КРОК» 
Тел.: (044) 455-57-57, 455-57-07; Веб-сайт: http://krok.edu.ua/ E-mail: , LitvinN@krok.edu.ua
Університет сучасних знань 
Тел.: (044) 287-52-90, 246-60-26; Веб-сайт: http://umk.edu.ua/ E-mail: priyom@umk.edu.ua
Феодосійське відділення Кримського факультету Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля 
Тел.: (06562) 2-80-70; Веб-сайт: http://www.snu.edu.ua/index.php?mode=192 E-mail: vnufeo@yandex.ru
Феодосійський НКП РВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет» 
Тел.: 2-27-40м
Харкiвський iнститут управлiння у формі ТОВ 
Тел.: (057) 720-22-29; Веб-сайт: http://www.khiom.edu.ua/, http://www.khiom.kharkov.ua E-mail: abit@khiom.edu.ua
Харківська національна академія міського господарства 
Тел.: (057) 706-15-37, факс 706-15-54 ; Веб-сайт: http://www.ksame.kharkov.ua/ E-mail: rectorat@ksame.kharkov.ua
Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» 
Тел.: (057) 704-10-37, (067) 542-00-59; Веб-сайт: http://www.nua.kharkov.ua/ E-mail: pri_kom@nua.kharkov.uaм
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури 
Тел.: (057) 700-07-47; Веб-сайт: http://kstuca.kharkov.ua/ E-mail: office@kstuca.kharkov.ua
Харківський державний університет харчування та торгівлі 
Тел.: (057) 349-45-16, 337-95-91; Веб-сайт: http://www.hduht.kharkov.com/ E-mail: hduht@kharkov.comм
Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України 
Тел.: (057) 338-55-81, 764-65-40; Веб-сайт: http://khibs.edu.ua/ E-mail: pc@khibs.edu.ua
Харківський інститут бізнесу і менеджменту 
Тел.: (057) 755-06-79; Веб-сайт: http://hibm.com.ua/main.php E-mail: hibm@ukr.net
Харківський інститут фінансів Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі 
Тел.: (057) 731-35-56; Веб-сайт: http://khif.edu.ua/ E-mail: rbig@yandex.ru
Харківський національний автомобільно-дорожній університет 
Тел.: (057) 707-37-82, 700-36-83, Веб-сайт: http://www.khadi.kharkov.ua/ E-mail: abitur@khadi.kharkov.ua
Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва 
Тел.: (0572) 99-74-01; Веб-сайт: http://82.207.119.146/ E-mail: admin@agrouniver.kharkov.com
Харківський національний економічний університет 
Тел.: (057) 702-18-37; Веб-сайт: http://www.hneu.edu.ua/ E-mail: pk@hneu.edu.ua
Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди 
Тел.: (0572) 68-14-34, 68-65-30; Веб-сайт: http://pu.ac.kharkov.ua/ E-mail: priimalna@pu.ac.kharkov.ua
Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка 
Тел.: (057) 700-39-15; Веб-сайт: http://www.khntusg.com.ua/ , http://khntusg.com/
Харківський національний університет внутрішніх справ 
Тел.: (057) 73-98-300; Веб-сайт: http://www.univd.edu.ua/ E-mail: abit@univd.kharkov.ua
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна 
Тел.: (057) 707-53-75, 707-54-88; Веб-сайт: http://www.univer.kharkov.ua/ E-mail: postmaster@univer.kharkov.ua
Харківський національний університет радіоелектроніки 
Тел.: (057) 702-17-20; Веб-сайт: http://kture.kharkov.ua/ E-mail: abitur@kture.kharkov.ua
Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України 
Тел.: (057) 732-76-76; Веб-сайт: http://www.kbuapa.kharkov.ua/ E-mail: general@kbuapa.kharkov.ua
Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету 
Тел.: (057) 340-33-34, 340-10-71; Веб-сайт: http://www.htei.org.ua/ E-mail: htei.knteu@gmail.com
Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова 
Веб-сайт: http://www.nuos.edu.ua/khersonska-fіlіya E-mail: Alena_Goduna@mail.ru
Херсонський державний аграрний університет 
Тел.: (0552) 26-32-78; Веб-сайт: http://www.ksau.kherson.ua/ E-mail: priemn_com@ksau.kherson.ua
Херсонський державний університет 
Тел.: (0552) 49-43-75; Веб-сайт: http://ksu.ks.ua/ E-mail: , office@ksu.ks.ua
Херсонський національний технічний університет 
Тел.: (0552) 51-64-69; Веб-сайт: http://www.kstu.edu.ua/ E-mail: adm@kstu.edu.uа, kstu@tlc.кhегsоn.uа
Хмельницький інститут соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0382) 70-45-16; Веб-сайт: http://hist.km.ua/ E-mail: xikc@mail.ru
Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут 
Тел.: (03822) 79-55-68, 65-65-82; Веб-сайт: http://www.xktei.km.ua/ E-mail: rector@xktei.km.uaм
Хмельницький національний університет 
Тел.: (0382) 2-37-55; Веб-сайт: http://www.tup.km.ua/ E-mail: , centr@mailhub.tup.km.ua
Черкаський державний технологічний університет 
Тел.: (0472) 73-02-23, 56-73-08; Веб-сайт: http://www.chiti.uch.net/ E-mail: chstu_pk@mail.ru
Черкаський заочний факультет Полтавського університету споживчої кооперації України 
Веб-сайт: http://www.pusku.edu.ua/rektor1.php
Черкаський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України 
Тел.: (0472) 71-99-53; Веб-сайт: http://cibs.ck.ua/ E-mail: cibs@cibs.ck.ua
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 
Тел.: (0472) 36-03-21; Веб-сайт: http://cdu.edu.ua/ E-mail: , pr_com@cdu.edu.ua
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 
Тел.: (0372) 52-56-69, 58-47-11; Веб-сайт: http://www.chnu.edu.ua/ E-mail: admission@chnu.edu.ua
Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету 
Тел.: (03722) 3-20-10; Веб-сайт: http://chtei-knteu.cv.ua/ E-mail: main@chtei-knteu.cv.ua
Чернігівський державний інститут економіки і управління 
Тел.: (0462) 67-93-08; Веб-сайт: http://www.geci.cn.ua/ E-mail: abitur@geci.cn.ua
Чернігівський державний інститут права, соціальних технологій та праці 
Тел.: (0462) 61-21-23; Веб-сайт: http://www.institut.ho.com.ua/ E-mail: , laws_inst@ukr.net
Чернігівський державний технологічний університет 
Тел.: (0462) 95-21-14, 8(04622) 3-80-49; Веб-сайт: http://stu.cn.ua/ E-mail: , cancel@stu.cn.ua
Чорноморський державний університет імені Петра Могили 
Тел.: (0512) 24-30-18, Веб-сайт: http://www.kma.mk.ua/ E-mail: , rector@kma.mk.ua
Ясинуватський коледж Донецького державного університету управління 
Тел.: (06236) 4-39-82
 
 
Автомобільно-дорожній інститут ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» 
Тел.: (0624) 55-36-25; Веб-сайт: http://adi.donntu.edu.ua/ E-mail: inst@adi.net.ua
Азовський морський інститут Одеської національної морської академії 
Тел.: (0629) 37-00-21, 37-00-42; E-mail: info@ami.edu.ua
Азовський регіональний інститут управління Запорізького національного технічного університету 
Тел.: (06153) 7-00-11; Веб-сайт: http://ariu.berdyansk.net/ E-mail: ariu@ariu.berdyansk.net
Академія внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України 
Тел.: (057) 732-87-58; Веб-сайт: http://uvv.kharkov.ukrtel.net/ E-mail: mail@uvv.kharkov.ukrtel.net
Академія митної служби України 
Тел.: (0562) 47-18-82; Веб-сайт: http://www.amsu.dp.ua/ E-mail: pk@amsu.dp.ua
Академія муніципального управління 
Тел.: (044) 529-00-58; Веб-сайт: http://www.amu.kiev.ua/ E-mail: , fdp_amu@mail.ru
Антрацитівський факультет гірництва і транспорту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля 
Тел.: (06431) 3-81-88; E-mail: afgt@ukrpost.ua
Бердянський університет менеджменту і бізнесу 
Тел.: (06153) 6-44-08; Веб-сайт: http://bip.azovintel.com/ E-mail: bip@berdyansk.net.ua
Білоцерківський національний аграрний університет 
Тел.: (04463) 5-30-23, 3-11-57; Веб-сайт: http://www.btsau.kiev.ua/ E-mail: lozinskk@ukr.net
Бориспільський інститут муніципального менеджменту при Міжрегіональній Академії управління персоналом 
Тел.: (295) 7-22-02(51); E-mail: bimmmaup@ukr.net
Бучацький інститут менеджменту і аудиту 
Тел.: (03544) 2-61-27; E-mail: Bima@buc.tr.ukrtel.net
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» 
Тел.: (044) 424-70-08, 409-27-62; Веб-сайт: http://vmurol.com.ua/ E-mail: PKUU@vmurol.com.ua
Вінницький державний аграрний університет 
Тел.: (0432) 46-74-37; E-mail: , , rector@svau.org
Вінницький соціально-економічний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0432) 52-21-97; E-mail: s-olenka-i@mail.ru
Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету 
Тел.: (0432) 35-91-95; Веб-сайт: http://www.vtei.com.ua/ E-mail: pk_vtei@ukr.net
Вінницький фінансово-економічний університет 
Тел.: (0432) 53-62-56, 53-36-80, (067) 427-95-37; Веб-сайт: http://www.vfeu.blogspot.com/ E-mail: 7to_me@mail.ru
ВНЗ «Університет економіки і управління» 
Тел.: (0652) 543-543, 8(0652) 541-509; E-mail: , ueu2004@mail.ru
ВНЗ «Ялтинський університет менеджменту» 
Тел.: (0654) 23-48-96; Веб-сайт: http://yum.ylt.com.ua/ E-mail: yum@ylt.com.uaм
Волинський інститут економіки та менеджменту 
Тел.: (0332) 78-98-32; Веб-сайт: http://www.viem.edu.ua/ E-mail: , tatyana_bobrovsk@ukr.net
Волинський національний університет імені Лесі Українки 
Тел.: (03322) 4-84-31; Веб-сайт: http://vdu.edu.ua/ E-mail: prycom@univer.lutsk.ua
Вугледарський академічний коледж Донецького державного університету управління 
Тел.: (06273) 6-32-62, 6-32-59
ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» 
Тел.: (062) 304-12-83, Веб-сайт: http://donntu.edu.ua/ E-mail: pk@dgtu.donetsk.ua
ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 
Тел.: (044) 456-3162, Веб-сайт: http://kneu.kiev.ua/ E-mail: , documents@kneu.kiev.ua
ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 
Державна академія житлово-комунального господарства 
Тел.: (044) 521-14-68; Веб-сайт: http://www.dajkg.com.ua/ E-mail: , iragrid@mail.ru
Державна академія керівних кадрів культури і мистецтв 
Тел.: (044) 288-80-01; Веб-сайт: http://dakkkim.edu.ua/ E-mail: support@dakkkim.edu.ua
Державна академія статистики, обліку та аудиту Держкомстату України 
Тел.: (044) 484-47-78; Веб-сайт: http://www.dasoa.edu.ua/ E-mail: , momotyuk@dasoa.edu.ua
Державна льотна академія України 
Тел.: (0522) 34-40-39; Веб-сайт: http://glau.kr.ua/ E-mail: pk@glau.kr.ua
Державний економіко-технологічний університет транспорту 
Тел.: (044) 248-94-91, Веб-сайт: http://www.detut.kiev.ua/ E-mail: , priyomkom@kuett.org
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій 
Тел.: (044) 248-85-93; Веб-сайт: http://www.duikt.edu.ua/ E-mail: , admin@duikt.edu.ua
ДЗ «Луганський інститут праці та соціальних технологій» 
Тел.: (0642) 71-80-00; Веб-сайт: http://www.lipst.lg.ua/ E-mail: rektorat@lipst.lg.ua
Дніпродзержинський державний технічний університет 
Тел.: (0569) 55-13-96; Веб-сайт: http://www.dstu.dp.ua/ E-mail: PK@dstu.dp.ua
Дніпропетровська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (056) 728-21-15
Дніпропетровський державний аграрний університет 
Тел.: (056) 713-51-74, Веб-сайт: http://www.dsau.dp.ua/ E-mail: , info@dsau.dp.ua
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна 
Тел.: (056) 776-61-30, Веб-сайт: http://www.diit.edu.ua/ E-mail: pk@pk.diit.edu.ua
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара 
Тел.: (0562) 33-58-84; Веб-сайт: http://www.dsu.dp.ua/ E-mail: , tdk2001@yandex.ru
Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України 
Тел.: (056) 745-52-41; Веб-сайт: http://www.dbuapa.dp.ua/ E-mail: vstup@vidr.dp.ua
Дніпропетровський університет економіки та права 
Тел.: (056) 370-36-21, (0562) 31-20-40; Веб-сайт: http://duep.edu/ E-mail: abit@duep.edu
Донбаська державна машинобудівна академія 
Тел.: (0626) 41-69-38; Веб-сайт: http://www.dgma.donetsk.ua/ E-mail: pk@dgma.donetsk.ua
Донбаська національна академія будівництва і архітектури 
Тел.: (06232) 4-02-32; Веб-сайт: http://dgasa.dn.ua/ E-mail: prkom@dgasa.dn.ua
Донбаський державний технічний університет 
Тел.: (06442) 2-05-96; Веб-сайт: http://www.dmmi.edu.ua/ E-mail: info@dmmi.edu.ua
Донецький державний університет управління 
Тел.: (062) 344-09-58; Веб-сайт: http://www.dsum.edu.ua/ E-mail: dondyy@rambler.ru
Донецький інститут залізничного транспорту Української державної академії залізничного транспорту 
Тел.: (062) 319-09-49; Веб-сайт: http://www.drti.donetsk.ua/ E-mail: info@drti.donetsk.ua
Донецький інститут міського господарства Державної академії житлово-комунального господарства 
Тел.: (062) 345-81-16, 340-54-98; E-mail: Digh@ukr.net
Донецький інститут підприємництва 
Тел.: (062) 337-88-69; Веб-сайт: http://dip.donntu.edu.ua/ E-mail: vlad@r7.dgtu.donetsk.ua
Донецький інститут ринку та соціальної політики 
Тел.: (062) 348-79-94; Веб-сайт: http://www.dirsp.dn.ua/ E-mail: , donimsp@mail.donbass.com
Донецький національний університет 
Тел.: (062) 304-10-56; Веб-сайт: http://www.donnu.edu.ua/ E-mail: pr_kom@dongu.donetsk.ua
Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського 
Тел.: (062) 305-06-73; Веб-сайт: http://donduet.edu.ua/ E-mail: info@donduet.edu.ua
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка 
Тел.: (03244) 2-84-17; Веб-сайт: http://drohobych.net/ddpu/ E-mail: , vizod@drohobych.net
Дунайський НКП Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного 
Тел.: (04843) 4-42-93; E-mail: olua3@rambler.ru
Енергодарський інститут державного та муніципального управління імені Р. Г.Хеноха Класичного приватного університету 
Тел.: (06139) 3-18-81; E-mail: zno.eigmu@gmail.com
Житомирський державний технологічний університет 
Тел.: (0412) 24-14-27; Веб-сайт: http://ztu.edu.ua/ E-mail: pr_k@ztu.edu.ua
Житомирський державний університет імені Івана Франка 
Тел.: (0412) 34-24-60; Веб-сайт: http://zu.edu.ua/ E-mail: vstup@zu.edu.ua
Житомирський економіко-гуманітарний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0412) 43-89-14; E-mail: , englishzt@gmail.com
Житомирський національний агроекологічний університет (Державний агроекологічний університет) 
Тел.: (0412) 37-46-84; Веб-сайт: http://www.academy.zt.ua/
Запорізька державна інженерна академія 
Тел.: (061) 223-82-21, 236-82-60; Веб-сайт: http://zgia.zp.ua/ E-mail: admin@zgia.zp.ua
Запорізький національний технічний університет 
Тел.: (061) 769-82-26, Веб-сайт: http://zntu.edu.ua/ E-mail: , sergey.shilo@gmail.com
Запорізький національний університет 
Тел.: (061) 764-67-53; Веб-сайт: http://www.zsu.edu.ua/ E-mail: , , ynf2002@mail.ru
ЗАТ «Львівський інститут менеджменту» 
Тел.: (032) 214-91-50; Веб-сайт: http://www.lim.lviv.ua/ E-mail: lim@lim.lviv.ua
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу 
Тел.: (0342) 4-22-18; Веб-сайт: http://nung.edu.ua/ E-mail: pk@nung.edu.ua
Інститут країн сходу та Африки ПВНЗ «Міжнародний Слов’янський університет. Харків» 
Тел.: (0652) 51-12-51; Веб-сайт: http://msu.kharkov.ua/content/view/15/32/index.html E-mail: msu@pop.cris.net
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України 
Тел.: (044) 239-07-94, 239-07-98; Веб-сайт: http://www.ipk.kiev.ua/ E-mail: ipkdczy115@ukr.net
Інститут реклами 
Тел.: (044) 353-03-53, 227-50-11, (067) 238-53-13; Веб-сайт: http://www.ir.edu.ua/ E-mail: ir@gala.net
Інститут туризму Федерації профспілок України 
Тел.: (044) 430-16-61; Веб-сайт: http://www.itfpu.kiev.ua/ E-mail: instur@gu.kiev.ua
Карпатський інститут підприємництва Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (03142) 5-31-60; Веб-сайт:  E-mail: nadija-hust@meta.ua
Карпатський факультет Академії муніципального управління 
E-mail: kf_amu@ukr.net
Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного 
Тел.: (044) 417-17-57; Веб-сайт: http://www.maritime.kiev.ua/ E-mail: priem@maritime.kiev.ua
Київський бізнес-інститут при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» 
Тел.: тел./факс: (044) 236-75-45, Веб-сайт: http://www.biznesinstitut.kiev.ua/
Київський національний лінгвістичний університет 
Тел.: (044) 529-82-86; Веб-сайт: http://knlu.kiev.ua/ E-mail: knlu@knlu.kiev.ua
Київський національний торговельно-економічний університет 
Тел.: (044) 513-63-63; Веб-сайт: http://knteu.kiev.ua/ E-mail: , pk@knteu.kiev.ua
Київський національний університет будівництва і архітектури 
Тел.: (044) 245-46-90; Веб-сайт: http://knuba.edu.ua/ E-mail: , knuba_admin@ukr.net
Київський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (044) 521-35-61; Веб-сайт: http://univ.kiev.ua/ E-mail: prcom@univ.kiev.ua
Київський національний університет культури і мистецтв 
Тел.: (044) 285-43-86, Веб-сайт: http://www.knukim.edu.ua/ E-mail: abiturient@knukim.edu.ua
Київський національний університет технологій та дизайну 
Тел.: (044) 256-29-75; Веб-сайт: http://knutd.com.ua/ E-mail: knutd@knutd.com.ua
Київський славістичний університет 
Тел.: (044) 528-63-83; Веб-сайт: http://www.ksu.edu.ua/ E-mail: pryjmalna@ksu.edu.ua
Київський університет ринкових відносин 
Тел.: (044) 553-65-96, 553-66-07; Веб-сайт: http://kumr.edu.ua/ E-mail: kursy@kumr.edu.ua
Київський університет туризму, економіки і права 
Тел.: (044) 543-41-84, Веб-сайт: http://www.kutep.kiev.ua/ E-mail: kutep_pk@ukr.net
Кіровоградський інститут розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0522) 22-74-89; Веб-сайт: http://www.vmurol.kr.ua/ E-mail: , kirol_ukr@ukr.net
Кіровоградський національний технічний університет 
Тел.: (0522) 55-93-13; Веб-сайт: http://www.kntu.kr.ua/ E-mail: rektor@kntu.kr.ua
Кіровоградський юридичний інститут Харківського національного університету внутрішніх справ 
Тел.: (0522) 36-60-48; Веб-сайт: http://www.univd.kr.ua/ E-mail: kiruihnuvs@rambler.ru
Класичний приватний університет 
Тел.: (061) 764-14-91, 220-47-20; Веб-сайт: http://www.education.zp.ua/ E-mail: gorban@education.zp.ua
Красноармійський індустріальний інститут ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» 
Тел.: (06239) 2-17-82; Веб-сайт: http://www.kii.donntu.edu.ua/ E-mail: pk@krasn.dn.ua
Краснодонський факультет інженерії та менеджменту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля 
Тел.: (06435) 6-33-38, Веб-сайт: http://krafim.krasnodon.lg.ua/ E-mail: krafim@krasnodon lg.ua
Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського 
Тел.: (05366) 3-20-02; Веб-сайт: http://www.polytech.poltava.ua/ E-mail: pk@polytech.poltava.ua
Криворізький економічний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний інститут імені Вадима Гетьмана» 
Тел.: (056) 407-15-70; Веб-сайт: http://www.keikneu.dp.ua/ E-mail: , keikneu@ukrpost.ua
Криворізький технічний університет 
Тел.: (0564) 74-16-16; Веб-сайт: http://ktu.edu.ua/ E-mail: ktu@alba.dp.ua
Криворізький факультет Запорізького національного університету 
Тел.: (0564) 50-27-04, 50-27-32; Веб-сайт: http://www.znu.edu.ua/ukr/university/filialy/kryvyjrig
Кримський економічний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 
Тел.: (0652) 24-89-39; Веб-сайт: http://ceikneu.edu.ua/ E-mail: prijom@ceikneu.edu.ua
Кримський інститут бізнесу Університету економіки і управління 
Тел.: (0652) 49-49-17 49-49-18; E-mail: businesscrimea@mail.ru
Кримський факультет Запорізького національного університету 
Тел.: (0652) 51-12-36; Веб-сайт: http://www.znu.edu.ua/ukr/university/filialy/krym E-mail: sport_k@mail.ru
Луганський державний інститут культури і мистецтв 
Тел.: (0642) 59-02-73; Веб-сайт: http://lgiki.com.ua/ E-mail: lugiki@ua.fm
Луганський національний аграрний університет 
Тел.: (0642) 96-75-93; Веб-сайт: http://lnau.lg.ua/ E-mail: abit@lnau.lg.ua
Луганський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (0642) 53-93-16; Веб-сайт: http://luguniv.edu.ua/ E-mail: mail@luguniv.edu.ua
Луцький гуманітарний університет 
Тел.: (0332) 72-94-48
Луцький національний технічний університет 
Тел.: (03322) 74-61-11; Веб-сайт: http://lutsk-ntu.com.ua/ E-mail: pryjmalna@lutsk-ntu.com.ua
Львівська комерційна академія 
Тел.: (032) 275-68-66; Веб-сайт: http://www.lac.lviv.ua/ E-mail: academy@lac.lviv.ua
Львівський державний інститут новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола 
Тел.: (032) 258-91-47; Веб-сайт: http://www.ldi.lviv.ua/ E-mail: post@ldi.lviv.ua
Львівський державний університет внутрішніх справ 
Тел.: (032) 278-21-47, 278-25-22; Веб-сайт: http://livs.lviv.ua/ E-mail: vstup@livs.lviv.ua
Львівський інститут економіки і туризму 
Тел.: (032) 261-63-08 ; Веб-сайт: http://www.liet.com.ua/ E-mail: pk-liet@ukr.net
Львівський національний аграрний університет 
Тел.: (032) 224-24-98, 224-25-01; Веб-сайт: http://lnau.lviv.ua/ E-mail: , prlday@ukr.net
Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького 
Тел.: тел./факс: (032) 275-65-60 ; Веб-сайт: http://www.vetuniver.lviv.ua/ E-mail: Pk_vetuniver_lv@ukr.net
Львівський національний університет імені Івана Франка 
Тел.: (032) 272-20-68; Веб-сайт: http://franko.lviv.ua/ E-mail: pkunivlv@franko.lviv.ua
Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управліня при Президентові України 
Тел.: (032) 244-81-12; Веб-сайт: http://www.lvivacademy.com/ E-mail: admission@academy.lviv.ua
Маріупольський державний гуманітарний університет 
Тел.: (0629) 53-22-73; Веб-сайт: http://www.mdgu.com.ua/ E-mail: mdgu.prcom@rambler.ru
Мелітополький державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького 
Тел.: (06192) 6-90-93; Веб-сайт: http://mdpu.org.ua/ E-mail: pk@mdpu.org.ua
Мелітопольський інститут державного і муніципального управління Класичного приватного університету 
Тел.: (06192) 7-21-54; Веб-сайт:  E-mail: , migmu_kpu@i.ua
Миколаївський державний аграрний університет 
Тел.: (0512) 34-60-62; Веб-сайт: http://www.mdau.mk.ua/ E-mail: , barkar_evgeniy@rambler.ru
Миколаївський державний університет імені В.О. Сухомлинського 
Тел.: (0512) 37-88-44; Веб-сайт: http://mdu.edu.ua/ E-mail: office@mdu.edu.ua 
Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0512) 57-21-55, 24-11-06; Веб-сайт: http://mmirl.edu.ua/ E-mail: office@mmirl.edu.ua
Міжгалузевий інститут управління 
Тел.: (044) 242-17-60, 242-38-66; Веб-сайт: http://miu.edu.ua/ E-mail: , fpkipa@gmail.com
Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая 
Тел.: (044) 291-50-60, 291-50-53, 360-47-07; Веб-сайт: http://www.istu.edu.ua/ E-mail: istu@istu.kiev.ua
Міжрегіональна Академія управління персоналом 
Тел.: (044) 490-95-02, 494-47-47, Веб-сайт: http://www.maup.com.ua/ E-mail: iapm@iapm.edu.ua
Мукачівський державний університет 
Тел.: (03131) 2-40-20, 2-11-09; Веб-сайт: http://www.msu.edu.ua/ E-mail: pk@msu.edu.ua
Національна академія природоохоронного та курортного будівництва 
Тел.: (0652) 22-87-60; Веб-сайт: http://napks.edu.ua/ E-mail: , napks@napks.edu.ua
Національна металургійна академія України 
Тел.: (056) 745-33-71, 374-82-14; Веб-сайт: http://dmeti.dp.ua/ E-mail: priem@metal.nmetau.edu.ua
Національний авіаційний університет 
Тел.: (044) 497-41-05, 406-70-38; Веб-сайт: http://www.nau.edu.ua/ E-mail: pk@nau.edu.ua
Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» 
Тел.: (057) 707-43-13, 315-11-61; Веб-сайт: http://khai.edu/ E-mail: pk@khai.edu
Національний гірничий університет 
Тел.: (0562) 47-03-96, Веб-сайт: http://www.nmu.org.ua/ E-mail: , odnovoln@nmu.org.ua
Національний лісотехнічний університет України 
Тел.: (032) 239-27-15, 237-88-19; Веб-сайт: http://www.nltu.org.ua E-mail: nltu@ukr.net
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова 
Тел.: (044) 239-30-17; Веб-сайт: http://www.npu.edu.ua/ E-mail: , npu_pk@ukr.net
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 
Тел.: (057) 707-66-34, 707-66-35; Веб-сайт: http://www.kpi.kharkov.ua/ E-mail: miguschenko@kpi.kharkov.ua
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» 
Тел.: (044) 454-96-44, 454-96-45, 454-96-46; Веб-сайт: http://ntu-kpi.kiev.ua/ E-mail: pk@ntu-kpi.kiev.ua
Національний транспортний університет 
Тел.: (044) 280-54-09; Веб-сайт: http://ntu.edu.ua/ E-mail: , gryshchuk@ntu.edu.ua
Національний університет «Львівська політехніка» 
Тел.: (032) 258-22-65, 238-96-39; Веб-сайт: http://lp.edu.ua/ E-mail: entrance@polynet.lviv.ua
Національний університет біоресурсів і природокористування України (Національний аграрний університет) 
Тел.: (044) 527-82-33; Веб-сайт: http://www.nauu.edu.ua/ E-mail: commission@twin.nauu.kiev.ua
Національний університет водного господарства та природокористування 
Тел.: (0362) 22-12-59; Веб-сайт: http://nuwm.rv.ua/ E-mail: RC@nuwm.rv.ua
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова 
Тел.: (0512) 47-97-47; Веб-сайт: http://www.nuos.edu.ua/ E-mail: , PK@nuos.edu.ua
Національний університет харчових технологій 
Тел.: (044) 289-64-00, 289-67-13; Веб-сайт: http://nuft.edu.ua/ E-mail: complex@nuft.edu.ua
Національний фармацевтичний університет 
Тел.: (057) 706-35-81; Веб-сайт: http://www.pharm.kharkiv.edu/ E-mail: abitur@ukrfa.kharkov.ua
Ніжинський агротехнічний інститут Національного університету біоресурсів і природокористування 
Тел.: (04631) 2-45-37, 2-31-30; Веб-сайт:  E-mail: , natinau@ukr.net
Нікопольський інститут Запорізького національного університету 
Тел.: 2-21-28; Веб-сайт: http://www.znu.edu.ua/ukr/university/filialy/nikopol
Обласний комунальний ВНЗ «Інститут підприємництва «Стратегія» 
Тел.: (05652) 5-52-78, 2-75-79, 2-75-86; Веб-сайт: http://strategy.edu.ua/ E-mail: ucho@strategy.edu.ua
Одеська державна академія будівництва та архітектури 
Тел.: (048) 723-29-55; Веб-сайт: http://www.ogasa.org.ua/ E-mail: pk@ogasa.org.ua
Одеська національна академія зв’язку імені О.С. Попова 
Тел.: (048) 723-23-44, 720-78-11 ; Веб-сайт: http://onat.edu.ua/ E-mail: onat@onat.edu.ua
Одеська національна академія харчових технологій 
Тел.: (048) 722-80-99; Веб-сайт: http://onaft.edu.ua/ E-mail: , pk_onapt@onaft.edu.ua
Одеська національна морська академія 
Тел.: (048) 733-23-34; Веб-сайт: http://www.onma.edu.ua/ E-mail: priyom@onma.edu.ua
Одеський державний аграрний університет 
Тел.: (048) 785-10-43; Веб-сайт: http://www.odau.narod.ru/ E-mail: pron1@odau.ua
Одеський державний екологічний університет 
Тел.: (0482) 32-67-57; Веб-сайт: http://www.odeku.edu.ua/ E-mail: synop@ogmi.farlep.odessa.ua
Одеський державний економічний університет 
Тел.: (048) 723-80-73; Веб-сайт: http://oseu.edu.ua/ E-mail: abiturient@oseu.edu.ua
Одеський національний морський університет 
Тел.: (048) 732-23-05; Веб-сайт: http://www.onmu.odessa.ua/ E-mail: , geras@ukr.net
Одеський національний політехнічний університет 
Тел.: (048) 722-19-94, 734-83-33, 734-83-78 ; Веб-сайт: http://opu.ua/ E-mail: dep-ac@opu.ua
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Тел.: (0482) 68-18-58, 68-12-84; Веб-сайт: http://onu.edu.ua/ E-mail: , webmaster@onu.edu.ua
ПВНЗ “Краматорський економіко-гуманітарний інститут” 
Тел.: (06264) 5-01-59; Веб-сайт: http://www.kegi.com.ua/ E-mail: info@kegi.com.ua
ПВНЗ «Галицька академія» 
Тел.: (0342) 71-51-71; Веб-сайт: http://www.imega.edu.ua/ E-mail: , prilmalcom@ime.ua
ПВНЗ «Донецький інститут автомобільного транспорту» 
Тел.: (062) 345-43-37; Веб-сайт: http://www.diat.edu.ua/ E-mail: diat-priem@yandex.ru
ПВНЗ «Донецький інститут психології і підприємництва» 
Тел.: (062) 385-00-65; Веб-сайт: http://dipip.edu.ua, http://dipip.gorod.dn.ua E-mail: pvnzdipip@yandex.ru
ПВНЗ «Донецький інститут туристичного бізнесу» 
Тел.: (062) 311-63-16; Веб-сайт: http://www.ditb.donbass.com/ E-mail: ditb@ditb.donbass.com
ПВНЗ «Економіко-технологічний університет» 
Тел.: (04494) 6-60-18, 8(067) 329-32-33; Веб-сайт:  E-mail: etu_brov@ukr.net
ПВНЗ «Європейський університет» 
Тел.: (044) 450-64-90, 537-35-00; Веб-сайт: http://e-u.in.ua/ E-mail: abitura@kiev.e-u.in.ua
ПВНЗ «Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій» 
Тел.: (061) 239-90-03, 239-90-04; Веб-сайт: http://www.econom.zp.ua/ E-mail: info@econom.zp.ua
ПВНЗ «Інститут управління природними ресурсами» 
Тел.: (03433) 3-44-57; Веб-сайт: www.iupr.if.ua E-mail: nvuiupr@yes.net.uaм
ПВНЗ «Київський гуманітарний інститут» 
Тел.: (044) 257-71-26, 455-91-88, 455-91-64; Веб-сайт: http://www.kgi.edu.ua/ E-mail: info@kgi.edu.ua
ПВНЗ «Київський економічний інститут менеджменту» 
Тел.: (044) 456-88-02; Веб-сайт: http://ecoman-university.kiev.ua/ukraine/ E-mail: ecomankiev@mail.ru
ПВНЗ «Київський інститут інвестиційного менеджменту» ЗАТ 
Тел.: (044) 206-07-20; Веб-сайт: http://kimi.edu.ua/ E-mail: , kimi@kimi.edu.ua
ПВНЗ «Київський міжнародний університет» 
Тел.: (044) 423-17-88, 424-90-20 (вн.236), 450-06-31; Веб-сайт: http://kymu.edu.ua/ E-mail: vstupkymu@mail.ru
ПВНЗ «Київський університет культури» 
Тел.: (044) 285-43-86, 285-85-27, факс: 8(044) 285-44-03; Веб-сайт:  E-mail: kuk_kiev@ukr.net
ПВНЗ «Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління» 
Тел.: (05366) 3-62-95, 8(0536) 70-20-00; Веб-сайт: http://kueitu.com/ E-mail: abiturient@kueitu.com
ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем’янчука» 
Тел.: (0362) 23-01-86; Веб-сайт: http://regi.rovno.ua/, http://www.iurehi.rv.ua/ E-mail: mail@regi.rovno.ua
ПВНЗ «Міжнародний Слов’янський університет. Харків» 
Тел.: (057) 340-03-65, 754-69-44; Веб-сайт: http://msu.kharkov.ua/ E-mail: info@msu.kharkov.ua
ПВНЗ «Міжнародний університет бізнесу і права» 
Тел.: (0552) 36-26-25, 44-31-54, 33-52-60; Веб-сайт: http://mubip.org.ua/ E-mail: mubip@mubip.org.ua
ПВНЗ «Міжнародний університет фінансів» 
Тел.: (044) 241-84-82; Веб-сайт: http://www.iuf.edu.ua/ E-mail: reklama@iuf.ntu-kpi.kiev.ua
ПВНЗ «Нікопольський економічний університет» 
Тел.: тел./факс (0566) 68-06-66; Веб-сайт:  E-mail: , pk@neu.en.net.ua
ПВНЗ «Новокаховський політехнічний інститут» 
Тел.: (05549) 7-25-80; E-mail: , nkpi@ukr.net
ПВНЗ «Український гуманітарний інститут» 
Тел.: (044) 362-37-30, (04497) 4-97-96; Веб-сайт: http://www.ugi.edu.ua/ E-mail: pk_ugi@yahoo.com
ПВНЗ «Університет економіки і підприємництва» 
Тел.: (0382) 72-82-50, 8(03822) 2-51-33; Веб-сайт: http://uniep.km.ua/ E-mail: uniep@ukrpost.ua
ПВНЗ «Феодосійська фінансово-економічна академія Київського університету ринкових відносин» 
Тел.: (06562) 3-48-47, 3-25-43; Веб-сайт: http://ffea.crimea.ua/ E-mail: abiturient@ffea.crimea.ua
ПВНЗ «Херсонський економічно-правовий інститут»
Тел.: (0552) 34-33-61, 51-25-62; Веб-сайт: http://hepi.edu.ua/ E-mail: , hepi@hs.ukrtel.net
ПВНЗ «Хмельницький економічний університет» 
Тел.: (80382) 67-00-73, 72-89-25, факс: 8(0382) 67-01-43; Веб-сайт: http://kheu.km.ua/ E-mail: dovuz@kheu.km.ua
ПВНЗ Вища школа бізнесу - Інститут економіки та менеджменту 
Тел.: (06442) 2-33-25, 2-30-91; Веб-сайт: http://hbsiem.lg.ua/ E-mail: rektor@mail.hbsiem.lg.ua
ПВНЗ Київський інститут бізнесу та технологій ТОВ 
Тел.: (044) 430-15-77, 353-42-42; Веб-сайт: http://kibit.edu.ua/ E-mail: info@kibit.edu.ua
ПВНЗ Харківський інститут економіки ринкових відносин та менеджменту 
Тел.: (057) 738-69-65, 738-69-58, 738-11-61, 738-20-10; Веб-сайт:  E-mail: khinem@ukr.net
Первомайський інститут Одеського національного університету імені І.І. Мечникова 
E-mail: pi-onu@ukr.net
Південний філіал Національного університету біоресурсів і природокористування України «Кримський агротехнологічний університет» 
Тел.: (0652) 2-63-145 ; Веб-сайт: http://www.csau.crimea-ua.com/ E-mail: rectorat@csau.crimea-ua.com
Подільський державний аграрно-технічний університет 
Тел.: (03849) 6-83-50; Веб-сайт: http://pdatu.edu.ua/ E-mail: , vstup@pdata.kp.km.ua
Полтавська державна аграрна академія 
Тел.: (05322) 2-29-94 ; Веб-сайт: http://www.pdaa.com.ua/ E-mail: uo@pdaa.com.ua
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка 
Тел.: (05322) 7-38-67; Веб-сайт: http://www.pntu.edu.ua/ E-mail: vstup@pntu.edu.ua
Полтавський університет споживчої кооперації України 
Тел.: (05322) 7-91-60; Веб-сайт: http://www.pusku.edu.ua/ E-mail: primcom@uccu.org.ua
Приазовський державний технічний університет 
Тел.: (0629) 44-62-10, 44-61-60, 34-30-97; Веб-сайт: http://www.pstu.edu/ E-mail: office@pstu.edu
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури 
Тел.: (0562) 47-08-66; Веб-сайт: http://pgasa.dp.ua/ E-mail: prkom@mail.pgasa.dp.ua
Прилуцький НКЦ Національного університету водного господарства та природокористування 
Тел.: (0362) 22-12-59; Веб-сайт: http://nuwm.rv.ua/koncep.html E-mail: RC@nuwm.rv.ua
Республіканський ВНЗ «Кримський гуманітарний університет» (м.Ялта) 
Тел.: (0654) 26-02-51, факс: 8(0654) 32-30-13; Веб-сайт: http://cshi.crimea.edu/ E-mail: offise@cshi.crimea.edu
Республіканський ВНЗ «Кримський гуманітарний університет» філія у м.Армянськ 
Республіканський ВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет» 
Тел.: (0652) 24-94-95, 24-15-06; Веб-сайт: http://kipu.crimea.ua/ E-mail: csepu@gala.net
Рівненський державний гуманітарний університет 
Тел.: (0362) 26-48-69, 22-34-07, 22-34-17; Веб-сайт: http://www.rshu.edu.ua/ E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету 
Тел.: (0362) 63-12-85; E-mail: , prohorovan1@ramler.ru
Севастопольський національний технічний університет 
Тел.: (0692)24-14-24; Веб-сайт: http://sevntu.com.ua E-mail: vstup_sevntu@ukr.net
Слов’янський державний педагогічний університет 
Тел.: (06262) 3-97-50, 3-23-54; Веб-сайт: http://www.slavdpu.dn.ua/ E-mail: , stolch@mail.ru
Сумський державний університет 
Тел.: (0542) 33-12-30, 78-03-10; Веб-сайт: http://www.sumdu.edu.ua/ E-mail: pr_com@sumdu.edu.ua
Сумський національний аграрний університет 
Тел.: (0542) 22-63-19, 8(067) 542-30-51; Веб-сайт: http://sau.sumy.ua/ E-mail: admin@sau.sumy.ua
Східноєвропейський університет економіки і менеджменту 
Тел.: (0472) 64-84-74, Веб-сайт: http://suem.edu.ua/ E-mail: , studoblik@cim.uch.netм
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля 
Тел.: (0642) 41-90-08; Веб-сайт: http://snu.edu.ua/ E-mail: pri_komissia@snu.edu.ua
Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського 
Тел.: (0652) 63-75-65, 60-80-50; Веб-сайт: http://www.tnu.crimea.ua/tnu/ E-mail: tnupt@mail.ru
Тернопільський державний технічний університет імені І. Пулюя 
Тел.: (0352) 25-26-68; Веб-сайт: http://www.tstu.edu.ua E-mail: pr_com@tu.edu.te.ua
Тернопільський національний економічний університет 
Тел.: (0352) 53-39-79, 53-39-77; Веб-сайт: http://www.tneu.edu.ua/ E-mail: pk@tane.edu.ua
Торезький коледж Донецького державного університету управління 
Тел.: (06254) 3-10-69
Ужгородський навчальний центр Київського національного торговельно-економічного університету 
Тел.: (0312) 66-12-95; Веб-сайт: http://unckntey.ucoz.ua/ E-mail: unc_ knteu@ukr.net
Українська академія бізнесу та підприємництва 
Тел.: (044) 390-14-62; Веб-сайт: http://www.uabp.kiev.ua/ E-mail: uabp@uabp.kiev.ua
Українська державна академія залізничного транспорту 
Тел.: (057) 732-28-25; Веб-сайт: http://www.kart.edu.ua/ E-mail: , kart@kart.edu.ua
Українська інженерно-педагогічна академія 
Тел.: (057) 733-78-43; Веб-сайт: http://www.uipa.kharkov.ua/ E-mail: abit@uipa.kharkov.ua
Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі 
Тел.: (044) 529-14-88; Веб-сайт: http://usufit.org.ua/ E-mail: vstup@usufit.org.ua
Український державний хіміко-технологічний університет 
Тел.: тел./факс 8(0562) 47-34-49; Веб-сайт: http://www.usuce.dp.ua/ E-mail: prk_udxtu@ukr.net
Український морський інститут 
Тел.: 41-25-41; Веб-сайт: http://umi.com.ua/ E-mail: primcom@umi.com.ua
Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні» 
Тел.: (044) 236-19-16; Веб-сайт: http://www.wiuu.edu.ua/ E-mail: wiuu@wiuu.kiev.ua
Уманський державний аграрний університет 
Тел.: (04744) 3-07-32; Веб-сайт: http://udau.edu.ua/ E-mail: , abiturientudau1@rambler.ru
Університет економіки та права «КРОК» 
Тел.: (044) 455-57-57, 455-57-07; Веб-сайт: http://krok.edu.ua/ E-mail: , LitvinN@krok.edu.ua
Університет сучасних знань 
Тел.: (044) 287-52-90, 246-60-26; Веб-сайт: http://umk.edu.ua/ E-mail: priyom@umk.edu.ua
Харкiвський iнститут управлiння у формі ТОВ 
Тел.: (057) 720-22-29; Веб-сайт: http://www.khiom.edu.ua/, http://www.khiom.kharkov.ua E-mail: abit@khiom.edu.ua
Харківська державна академія культури 
Тел.: (057) 731-15-04; Веб-сайт: http://ic.ac.kharkov.ua/ E-mail: , ac@ic.ac.kharkov.ua
Харківська державна зооветеринарна академія 
Телефони: (05763) 5-74-23; Веб-сайт: http://zoovet.kharkov.ua/ E-mail: zoovet@zoovet.kharkov.ua
Харківська національна академія міського господарства 
Тел.: (057) 706-15-37, факс 706-15-54 ; Веб-сайт: http://www.ksame.kharkov.ua/ E-mail: rectorat@ksame.kharkov.ua
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури 
Тел.: (057) 700-07-47; Веб-сайт: http://kstuca.kharkov.ua/ E-mail: office@kstuca.kharkov.ua
Харківський державний університет харчування та торгівлі 
Тел.: (057) 349-45-16, 337-95-91; Веб-сайт: http://www.hduht.kharkov.com/ E-mail: hduht@kharkov.comм
Харківський інститут бізнесу і менеджменту 
Тел.: (057) 755-06-79; Веб-сайт: http://hibm.com.ua/main.php E-mail: hibm@ukr.net
Харківський національний автомобільно-дорожній університет 
Тел.: (057) 707-37-82, 700-36-83, Веб-сайт: http://www.khadi.kharkov.ua/ E-mail: abitur@khadi.kharkov.ua
Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва 
Тел.: (0572) 99-74-01; Веб-сайт: http://82.207.119.146/ E-mail: admin@agrouniver.kharkov.com
Харківський національний економічний університет 
Тел.: (057) 702-18-37; Веб-сайт: http://www.hneu.edu.ua/ E-mail: pk@hneu.edu.ua
Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка 
Тел.: (057) 700-39-15; Веб-сайт: http://www.khntusg.com.ua/ , http://khntusg.com/
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна 
Тел.: (057) 707-53-75, 707-54-88; Веб-сайт: http://www.univer.kharkov.ua/ E-mail: postmaster@univer.kharkov.ua
Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України 
Тел.: (057) 732-76-76; Веб-сайт: http://www.kbuapa.kharkov.ua/ E-mail: general@kbuapa.kharkov.ua
Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету 
Тел.: (057) 340-33-34, 340-10-71; Веб-сайт: http://www.htei.org.ua/ E-mail: htei.knteu@gmail.com
Херсонський державний аграрний університет 
Тел.: (0552) 26-32-78; Веб-сайт: http://www.ksau.kherson.ua/ E-mail: priemn_com@ksau.kherson.ua
Херсонський національний технічний університет 
Тел.: (0552) 51-64-69; Веб-сайт: http://www.kstu.edu.ua/ E-mail: adm@kstu.edu.uа, kstu@tlc.кhегsоn.uа
Хмельницький національний університет 
Тел.: (0382) 2-37-55; Веб-сайт: http://www.tup.km.ua/ E-mail: , centr@mailhub.tup.km.ua
Хмельницький університет управління та права 
Тел.: (0382) 71-75-93; Веб-сайт: http://www.univ.km.ua/ E-mail: , info@univer.km.ua
Черкаський державний технологічний університет 
Тел.: (0472) 73-02-23, 56-73-08; Веб-сайт: http://www.chiti.uch.net/ E-mail: chstu_pk@mail.ru
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 
Тел.: (0472) 36-03-21; Веб-сайт: http://cdu.edu.ua/ E-mail: , pr_com@cdu.edu.ua
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 
Тел.: (0372) 52-56-69, 58-47-11; Веб-сайт: http://www.chnu.edu.ua/ E-mail: admission@chnu.edu.ua
Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету 
Тел.: (03722) 3-20-10; Веб-сайт: http://chtei-knteu.cv.ua/ E-mail: main@chtei-knteu.cv.ua
Чернігівський державний інститут економіки і управління 
Тел.: (0462) 67-93-08; Веб-сайт: http://www.geci.cn.ua/ E-mail: abitur@geci.cn.ua
Чернігівський державний технологічний університет 
Тел.: (0462) 95-21-14, 8(04622) 3-80-49; Веб-сайт: http://stu.cn.ua/ E-mail: , cancel@stu.cn.ua
Ясинуватський коледж Донецького державного університету управління 
Тел.: (06236) 4-39-82
 
 
 
Автомобільно-дорожній інститут ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» 
Тел.: (0624) 55-36-25; Веб-сайт: http://adi.donntu.edu.ua/ E-mail: inst@adi.net.ua
Антрацитівський факультет гірництва і транспорту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля 
Тел.: (06431) 3-81-88; E-mail: afgt@ukrpost.ua
Бережанський агротехнічний інститут Національного університету біоресурсів і природокористування 
Тел.: (03548) 2-48-08; Веб-сайт: http://www.bati.ber.te.ua/ E-mail: office@bati.ber.te.ua
Білоцерківський національний аграрний університет 
Тел.: (04463) 5-30-23; Веб-сайт: http://www.btsau.kiev.ua/ E-mail: lozinskk@ukr.net
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»
Тел.: (044) 424-70-08; Веб-сайт: http://vmurol.com.ua/ E-mail: PKUU@vmurol.com.ua
Вінницький державний аграрний університет 
Тел.: (0432) 46-74-37; E-mail: PRIEMNAYA.VDAU@mail15.com
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського 
Тел.: (0432) 27-58-46; Веб-сайт: http://www.vspu.edu.ua/ E-mail: vstup@vspu.net
Вінницький національний технічний університет 
Тел.: (0432) 59-83-75; Веб-сайт: http://www.vstu.edu.ua/ E-mail: pkom@vstu.vinnica.ua
Вінницький соціально-економічний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (0432) 52-21-97; E-mail: s-olenka-i@mail.ru
ВНЗ «Ялтинський університет менеджменту» 
Тел.: (0654) 23-48-96; Веб-сайт: http://yum.ylt.com.ua/ E-mail: yum@ylt.com.ua
Волинський національний університет імені Лесі Українки 
Тел.: (03322) 4-84-31; Веб-сайт: http://vdu.edu.ua/ E-mail: prycom@univer.lutsk.ua
Глухівський державний педагогічний університет імені Олександра Довженка 
Тел.: (05444) 2-33-61; E-mail: gdpu@sm.ukrtel.net
ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» 
Тел.: (062) 304-12-83; Веб-сайт: http://donntu.edu.ua/ E-mail: pk@dgtu.donetsk.ua
ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 
Тел.: (0342) 59-60-60; Веб-сайт: http://www.pu.if.ua/ E-mail: priym_kom@pu.if.ua
Державна академія житлово-комунального господарства 
Тел.: (044) 521-14-68; Веб-сайт: http://www.dajkg.com.ua/ E-mail: dajkg2005@gmail.com
Дніпродзержинський державний технічний університет 
Тел.: (0569) 55-13-96; Веб-сайт: http://www.dstu.dp.ua/ E-mail: PK@dstu.dp.ua
Дніпропетровський державний аграрний університет 
Тел.: (056) 713-51-74; Веб-сайт: http://www.dsau.dp.ua/ E-mail: priyom@dsau.dp.ua
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна 
Тел.: (056) 776-61-30; Веб-сайт: http://www.diit.edu.ua/ E-mail: pk@pk.diit.edu.ua
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара 
Тел.: (0562) 33-58-84; Веб-сайт: http://www.dsu.dp.ua/ E-mail: pk_dnu@i.ua
Донбаська національна академія будівництва і архітектури 
Тел.: (06232) 4-02-32; Веб-сайт: http://dgasa.dn.ua/ E-mail: prkom@dgasa.dn.ua
Донбаський державний технічний університет 
Тел.: (06442) 2-05-96; Веб-сайт: http://www.dmmi.edu.ua/ E-mail: info@dmmi.edu.ua
Донецький національний університет 
Тел.: (062) 304-10-56; Веб-сайт: http://www.donnu.edu.ua/ E-mail: pr_kom@dongu.donetsk.ua
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка 
Тел.: (03244) 2-84-17; Веб-сайт: http://drohobych.net/ddpu/ E-mail: pk_ddpu@drohobych.net
Житомирський державний технологічний університет 
Тел.: (0412) 24-14-27; Веб-сайт: http://ztu.edu.ua/ E-mail: pr_k@ztu.edu.ua
Житомирський державний університет імені Івана Франка 
Тел.: (0412) 34-24-60; Веб-сайт: http://zu.edu.ua/ E-mail: vstup@zu.edu.ua
Житомирський національний агроекологічний університет (Державний агроекологічний університет) 
Тел.: (0412) 37-46-84; Веб-сайт: http://www.academy.zt.ua/
Закарпатський НКЦ Національного університету водного господарства та природокористування 
Тел.: (0362) 22-12-59; Веб-сайт: http://nuwm.rv.ua/konce.html; E-mail: RC@nuwm.rv.ua
Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ 
Тел.: (03141) 2-43-43; Веб-сайт: http://kmf.uz.ua/ E-mail: tanulmanyi@kmf.uz.ua
Запорізька державна інженерна академія 
Тел.: (061) 223-82-21; Веб-сайт: http://zgia.zp.ua/ E-mail: admin@zgia.zp.ua
Запорізький національний університет 
Тел.: (061) 764-67-53; Веб-сайт: http://www.zsu.edu.ua/ E-mail: pk@znu.edu.ua
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу 
Тел.: (0342) 4-22-18; Веб-сайт: http://nung.edu.ua/ E-mail: pk@nung.edu.ua
Інститут екології економіки і права 
Тел.: (044) 486-07-63; E-mail: ieep_kiev@ukr.net
Інститут екології та медицини
Тел.: (044) 563-98-54; Веб-сайт: http://www.iem.edu.ua/ E-mail: olga_iem@ukr.net
Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Рубіжне) 
Тел.: (06453) 5-01-29; Веб-сайт: http://iht.lg.ua/ E-mail: abiturient@iht.lg.ua
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка 
Тел.: (03849) 3-06-01; Веб-сайт: http://kpdu.edu.ua/ E-mail: post@kpdu.km.ua
Керченський державний морський технологічний університет 
Тел.: (06561) 3-20-76; Веб-сайт: http://kgmtu.com.ua; E-mail: kdmtu@mail.ru
Керченський економіко-гуманітарний інститут ТАУ імені В.І.Вернадського 
Тел.: (06561) 2-00-45; Веб-сайт: http://www.ccssu.crimea.ua/tnu_ua/structure/institut/kerch/index.htm
Київський національний університет будівництва і архітектури 
Тел.: (044) 245-46-90; Веб-сайт: http://knuba.edu.ua/ E-mail: uchvid@mail.knuba.edu.ua
Київський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (044) 521-35-61; Веб-сайт: http://univ.kiev.ua/ E-mail: prcom@univ.kiev.ua
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка 
Тел.: (0522) 36-15-52; Веб-сайт: http://www.kspu.kr.ua/ E-mail: kspu@kspu.kr.ua
Кіровоградський національний технічний університет 
Тел.: (0522) 55-93-13; Веб-сайт: http://www.kntu.kr.ua/ E-mail: rektor@kntu.kr.ua
Красноармійський індустріальний інститут ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» 
Тел.: (06239) 2-17-82; Веб-сайт: http://www.kii.donntu.edu.ua/ E-mail: pk@krasn.dn.ua
Краснодонський факультет інженерії та менеджменту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля 
Тел.: (06435) 6-33-38; Веб-сайт: http://krafim.krasnodon.lg.ua/ E-mail: krafim@krasnodon lg.ua
Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут імені Тараса Шевченка 
Тел.: (03546) 2-19-91; E-mail: admin@institut.kr.te.ua
Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського 
Тел.: (05366) 3-20-02; Веб-сайт: http://www.polytech.poltava.ua/ E-mail: pk@polytech.poltava.ua
Криворізький державний педагогічний університет 
Тел.: (0564) 71-57-34; Веб-сайт: http://kdpu.edu.ua/ E-mail: kdpu@kdpu.edu.ua
Криворізький технічний університет 
Тел.: (0564) 74-16-16; Веб-сайт: http://ktu.edu.ua/ E-mail: ktu@alba.dp.ua
Кримський НКЦ Національного університету водного господарства та природокористування 
Тел.: (0362) 22-12-59; Веб-сайт: http://nuwm.rv.ua/koncek.html; E-mail: rc@nuwm.rv.ua
Луганський національний аграрний університет 
Тел.: (0642) 96-75-93; Веб-сайт: http://lnau.lg.ua/ E-mail: abit@lnau.lg.ua
Луганський національний університет імені Тараса Шевченка 
Тел.: (0642) 53-93-16; Веб-сайт: http://luguniv.edu.ua/ E-mail: mail@luguniv.edu.ua
Луцький національний технічний університет 
Тел.: (03322) 74-61-11; Веб-сайт: http://lutsk-ntu.com.ua/ E-mail: pryjmalna@lutsk-ntu.com.ua
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності 
Тел.: (032) 233-14-77; Веб-сайт: http://www.ubgd.lviv.ua/ E-mail: ldubzd.lviv@mns.qov.ua
Львівський національний аграрний університет 
Тел.: (032) 224-24-98; Веб-сайт: http://lnau.lviv.ua/ E-mail: lnau@mail.lviv.ua
Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького 
Тел.: (032) 239-26-13; Веб-сайт: http://www.vetuniver.lviv.ua/ E-mail: Pk_vetuniver_lv@ukr.net
Львівський національний університет імені Івана Франка 
Тел.: (032) 272-20-68; Веб-сайт: http://franko.lviv.ua/ E-mail: pkunivlv@franko.lviv.ua
Мелітополький державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького
Тел.: (06192) 6-90-93; Веб-сайт: http://mdpu.org.ua/ E-mail: pk@mdpu.org.ua
Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 
Тел.: (06192) 6-80-29; E-mail: miest@bk.ru
Миколаївський державний університет імені В.О.Сухомлинського 
Тел.: (0512) 37-88-44; Веб-сайт: http://mdu.edu.ua/ E-mail: office@mdu.edu.ua 
Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая 
Тел.: (044) 291-50-60; Веб-сайт: http://www.istu.edu.ua/ E-mail: istu@istu.kiev.ua
Міжнародний Соломонів університет 
Тел.: (044) 236-20-74; Веб-сайт: http://www.isu.edu.ua/ E-mail: entry@solomon-un.kiev.ua
Національна металургійна академія України
Тел.: (056) 745-33-71; Веб-сайт: http://dmeti.dp.ua/ E-mail: priem@metal.nmetau.edu.ua
Національний авіаційний університет 
Тел.: (044) 497-41-05; Веб-сайт: http://www.nau.edu.ua/ E-mail: pk@nau.edu.ua
Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» 
Тел.: (057) 707-43-13; Веб-сайт: http://khai.edu/ E-mail: pk@khai.edu
Національний гірничий університет 
Тел.: (0562) 47-03-96; Веб-сайт: http://www.nmu.org.ua/ E-mail: nmu@nmu.org.ua
Національний лісотехнічний університет України 
Тел.: (032) 239-27-15; Веб-сайт: http://www.nltu.org.ua; E-mail: nltu@ukr.net
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова 
Тел.: (044) 239-30-17; Веб-сайт: http://www.npu.edu.ua/ E-mail: pr_com@npu.edu.ua
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 
Тел.: (057) 707-66-34; Веб-сайт: http://www.kpi.kharkov.ua/ E-mail: miguschenko@kpi.kharkov.ua
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» 
Тел.: (044) 454-96-44; Веб-сайт: http://ntu-kpi.kiev.ua/ E-mail: pk@ntu-kpi.kiev.ua
Національний транспортний університет 
Тел.: (044) 280-54-09; Веб-сайт: http://ntu.edu.ua/ E-mail: pkntu@ntu.edu.ua
Національний університет «Києво-Могилянська академія» 
Тел.: (044) 425-60-22; Веб-сайт: http://ukma.kiev.ua/ E-mail: neven@ukma.kiev.ua
Національний університет «Львівська політехніка» 
Тел.: (032) 258-22-65; Веб-сайт: http://lp.edu.ua/ E-mail: entrance@polynet.lviv.ua
Національний університет біоресурсів і природокористування України (Національний аграрний університет) 
Тел.: (044) 527-82-33; Веб-сайт: http://www.nauu.edu.ua/ E-mail: commission@twin.nauu.kiev.ua
Національний університет водного господарства та природокористування 
Тел.: (0362) 22-12-59; Веб-сайт: http://nuwm.rv.ua/ E-mail: RC@nuwm.rv.ua
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова 
Тел.: (0512) 47-97-47; Веб-сайт: http://www.nuos.edu.ua/ E-mail: university@usmtu.edy.ua
Національний університет харчових технологій 
Тел.: (044) 289-64-00; Веб-сайт: http://nuft.edu.ua/ E-mail: complex@nuft.edu.ua
Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя 
Тел.: (04631) 2-43-07; Веб-сайт: http://www.ndu.edu.ua/ E-mail: ndu@mail.ru
Одеська державна академія холоду 
Тел.: (048) 723-60-79; Веб-сайт: http://osar.odessa.ua/ E-mail: admin@osar.odessa.ua
Одеська національна академія харчових технологій 
Тел.: (048) 722-80-99; Веб-сайт: http://onaft.edu.ua/ E-mail: postmaster@onaft.edu.ua
Одеський державний екологічний університет 
Тел.: (0482) 32-67-57; Веб-сайт: http://www.odeku.edu.ua/ E-mail: synop@ogmi.farlep.odessa.ua
Одеський національний політехнічний університет 
Тел.: (048) 722-19-94; Веб-сайт: http://opu.ua/ E-mail: dep-ac@opu.ua
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова 
Тел.: (0482) 68-18-58; Веб-сайт: http://onu.edu.ua/ E-mail: vstup@onu.edu.ua
ПВНЗ «Галицька академія» 
Тел.: (0342) 71-51-71; Веб-сайт: http://www.imega.edu.ua/ E-mail: prilmalcom@ime.if.ua
ПВНЗ «Донецький інститут соціальної освіти» 
Тел.: (062) 386-95-92; Веб-сайт: http://diso.edu.ua/
ПВНЗ «Європейський університет» 
Тел.: (044) 450-64-90; Веб-сайт: http://e-u.in.ua/ E-mail: abitura@kiev.e-u.in.ua
ПВНЗ «Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління» 
Тел.: (05366) 3-62-95; Веб-сайт: http://kueitu.com/ E-mail: abiturient@kueitu.com
ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем’янчука»
Тел.: (0362) 23-01-86; Веб-сайт: http://regi.rovno.ua/ E-mail: mail@regi.rovno.ua
ПВНЗ Інститут землевпорядкування та інформаційних технологій при Національному авіаційному університеті 
Тел.: (044) 443-27-55; Веб-сайт: http://izit.ln.ua/ E-mail: izit@ln.ua
Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди 
Тел.: (04467) 5-66-96; Веб-сайт: http://phdpu.edu.ua/ E-mail: phdpu@mail.ru
Подільський державний аграрно-технічний університет 
Тел.: (03849) 6-83-50; Веб-сайт: http://pdatu.edu.ua/ E-mail: main@pdata.kp.km.ua
Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г.Короленка 
Тел.: (05322) 2-58-37; Веб-сайт: http://pdpu.poltava.ua/ E-mail: allmail@pdpu.poltava.ua
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка 
Тел.: (05322) 7-38-67; Веб-сайт: http://www.pntu.edu.ua/ E-mail: vstup@pntu.edu.ua
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури 
Тел.: (0562) 47-08-66; Веб-сайт: http://pgasa.dp.ua/ E-mail: prkom@mail.pgasa.dp.ua
Рівненський державний гуманітарний університет 
Тел.: (0362) 26-48-69; Веб-сайт: http://www.rshu.edu.ua/ E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
Севастопольський національний технічний університет 
Тел.: (0692)24-14-24; Веб-сайт: http://sevntu.com.ua; E-mail: vstup_sevntu@ukr.net
Севастопольський національний університет ядерної енергії та промисловості 
Тел.: (0692) 71-05-58; Веб-сайт: http://sinp.com.ua/ E-mail: kvalif@sinp.com.ua
Слов’янський НКЦ Національного університету водного господарства та природокористування 
Тел.: (0362) 22-12-59; Веб-сайт: http://nuwm.rv.ua/konces.html; E-mail: RC@nuwm.rv.ua
Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка 
Тел.: (0542) 68-59-15; Веб-сайт: http://www.sspu.sumy.ua/ E-mail: prcom@sspu.sumy.ua
Сумський державний університет 
Тел.: (0542) 33-12-30; Веб-сайт: http://www.sumdu.edu.ua/ E-mail: pr_com@sumdu.edu.ua
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля 
Тел.: (0642) 41-90-08; Веб-сайт: http://snu.edu.ua/ E-mail: pri_komissia@snu.edu.ua
Таврійський гуманітарно-екологічний інститут 
Тел.: (0652) 60-06-17; Веб-сайт: http://thei.org.ua/ E-mail: valentina12@mail.ru
Таврійський державний агротехнологічний університет 
Тел.: (0619) 42-31-27; Веб-сайт: http://tsaa.org.ua/ E-mail: office@tsaa.org.ua
Таврійський національний університет імені В.І.Вернадського 
Тел.: (0652) 63-75-65; Веб-сайт: http://www.tnu.crimea.ua/tnu/ E-mail: tnupt@mail.ru
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка 
Тел.: (0352) 53-39-58; Веб-сайт: http://tnpu.edu.ua/ E-mail: pk@tnpu.edu.ua
Технологічний інститут Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля (м. Сєвєродонецьк) 
Тел.: (06452) 4-03-42; Веб-сайт: http://sti.lg.ua/ E-mail: pk@sti.lg.ua
Ужгородський національний університет 
Тел.: (0312) 64-30-84; Веб-сайт: http://www.univ.uzhgorod.ua/ E-mail: goik@univ.uzhgorod.ua
Український державний хіміко-технологічний університет 
Тел.: (0562) 47-34-49; Веб-сайт: http://www.usuce.dp.ua/ E-mail: prk_udxtu@ukr.net
Уманський державний аграрний університет 
Тел.: (04744) 3-07-32; Веб-сайт: http://udau.edu.ua/ E-mail: abiturient@udau.edu.ua
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини 
Тел.: (04744) 5-05-08; Веб-сайт: http://udpu.org.ua/ E-mail: udpu@udpu.org.ua
Університет сучасних знань 
Тел.: (044) 287-52-90; Веб-сайт: http://umk.edu.ua/ E-mail: priyom@umk.edu.ua
Університет цивільного захисту України 
Тел.: (057) 707-34-06; Веб-сайт: http://apbu.edu.ua/ E-mail: pr_komis@apbu.edu.ua
Харківська національна академія міського господарства 
Тел.: (057) 706-15-37; Веб-сайт: http://www.ksame.kharkov.ua/ E-mail: rectorat@ksame.kharkov.ua
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури 
Тел.: (057) 700-07-47; Веб-сайт: http://kstuca.kharkov.ua/ E-mail: office@kstuca.kharkov.ua
Харківський національний автомобільно-дорожній університет 
Тел.: (057) 707-37-82; Веб-сайт: http://www.khadi.kharkov.ua/ E-mail: abitur@khadi.kharkov.ua
Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва 
Тел.: (0572) 99-74-01; Веб-сайт: http://82.207.119.146/ E-mail: admin@agrouniver.kharkov.com
Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди 
Тел.: (0572) 68-14-34; Веб-сайт: http://pu.ac.kharkov.ua/ E-mail: priimalna@pu.ac.kharkov.ua
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна 
Тел.: (057) 707-53-75; Веб-сайт: http://www.univer.kharkov.ua/ E-mail: postmaster@univer.kharkov.ua
Херсонський державний аграрний університет 
Тел.: (0552) 26-32-78; Веб-сайт: http://www.ksau.kherson.ua/ E-mail: priemn_com@ksau.kherson.ua
Херсонський державний університет 
Тел.: (0552) 49-43-75; Веб-сайт: http://ksu.ks.ua/ E-mail: EntranceExamination@ksu.kherson.ua
Хмельницький національний університет 
Тел.: (0382) 2-37-55; Веб-сайт: http://www.tup.km.ua/ E-mail: mark.zaver@gmail.com
Черкаський державний технологічний університет 
Тел.: (0472) 73-02-23; Веб-сайт: http://www.chiti.uch.net/ E-mail: chstu_pk@mail.ru
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького 
Тел.: (0472) 36-03-21; Веб-сайт: http://cdu.edu.ua/ E-mail: cic@cdu.edu.ua
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 
Тел.: (0372) 52-56-69; Веб-сайт: http://www.chnu.edu.ua/ E-mail: admission@chnu.edu.ua
Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка 
Тел.: (04622) 3-70-06; Веб-сайт: http://www.chdpu.com.ua; E-mail: chpu@chpu.cn.ua
Чорноморський державний університет імені Петра Могили 
Тел.: (0512) 24-30-18; Веб-сайт: http://www.kma.mk.ua/ E-mail: calma@kma.mk.ua
 
 
 
Бердянський державний педагогічний університет
Тел.: (06153) 7-19-84; Веб-сайт: http://bdpu.org/ E-mail: bdpupriyom@ukr.net
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Тел.: (0432) 27-58-46; Веб-сайт: http://www.vspu.edu.ua/ E-mail: vstup@vspu.net
Волинський національний університет імені Лесі Українки
Тел.: (03322) 4-84-31; Веб-сайт: http://vdu.edu.ua/ E-mail: prycom@univer.lutsk.ua
Глухівський державний педагогічний університет імені Олександра Довженка
Тел.: (05444) 2-33-61, 2-32-63; E-mail: gdpu@sm.ukrtel.net
ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»
Тел.: (0342) 59-60-60; Веб-сайт: http://www.pu.if.ua/ E-mail: priym_kom@pu.if.ua
Дніпродзержинський державний технічний університет
Тел.: (0569) 55-13-96; Веб-сайт: http://www.dstu.dp.ua/ E-mail: PK@dstu.dp.ua
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара
Тел.: (0562) 33-58-84; Веб-сайт: http://www.dsu.dp.ua/ E-mail: , tdk2001@yandex.ru
Донбаський державний технічний університет
Тел.: (06442) 2-05-96; Веб-сайт: http://www.dmmi.edu.ua/ E-mail: info@dmmi.edu.ua
Донецький національний університет
Тел.: (062) 304-10-56; Веб-сайт: http://www.donnu.edu.ua/ E-mail: pr_kom@dongu.donetsk.ua
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
Тел.: (03244) 2-84-17; Веб-сайт: http://drohobych.net/ddpu/ E-mail: pk_ddpu@drohobych.net
Житомирський державний університет імені Івана Франка
Тел.: (0412) 34-24-60; Веб-сайт: http://zu.edu.ua/ E-mail: vstup@zu.edu.ua
Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ
Тел.: (03141) 2-43-43; Веб-сайт: http://kmf.uz.ua/ E-mail: , ilona@kmf.uz.ua
Запорізький національний університет
Тел.: (061) 764-67-53; Веб-сайт: http://www.zsu.edu.ua/ E-mail: pk@znu.edu.ua
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
Тел.: (03849) 3-06-01; Веб-сайт: http://kpdu.edu.ua/ E-mail: post@kpdu.km.ua
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Тел.: (044) 521-35-61; Веб-сайт: http://univ.kiev.ua/ E-mail: prcom@univ.kiev.ua
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
Тел.: (0522) 36-15-52; Веб-сайт: http://www.kspu.kr.ua/ E-mail: kspu@kspu.kr.ua
Криворізький державний педагогічний університет
Тел.: (0564) 71-57-34; Веб-сайт: http://kdpu.edu.ua/ E-mail: kdpu@kdpu.edu.ua
Луганський національний університет імені Тараса Шевченка
Тел.: (0642) 53-93-16; Веб-сайт: http://luguniv.edu.ua/ E-mail: mail@luguniv.edu.ua
Львівський національний університет імені Івана Франка
Тел.: (032) 272-20-68; Веб-сайт: http://franko.lviv.ua/ E-mail: pkunivlv@franko.lviv.ua
Мелітополький державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького
Тел.: (06192) 6-90-93; Веб-сайт: http://mdpu.org.ua/ E-mail: pk@mdpu.org.ua
Миколаївський державний університет імені В.О.Сухомлинського
Тел.: (0512) 37-88-44; Веб-сайт: http://mdu.edu.ua/ E-mail: office@mdu.edu.ua 
Національний авіаційний університет
Тел.: (044) 497-41-05, 406-70-38; Веб-сайт: http://www.nau.edu.ua/ E-mail: pk@nau.edu.ua
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова
Тел.: (044) 239-30-17, 239-30-66; Веб-сайт: http://www.npu.edu.ua/ E-mail: pr_com@npu.edu.ua
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»
Тел.: (057) 707-66-34, 707-66-35; Веб-сайт: http://www.kpi.kharkov.ua/ E-mail: miguschenko@kpi.kharkov.ua
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
Тел.: (044) 454-96-44, 454-96-45; Веб-сайт: http://ntu-kpi.kiev.ua/ E-mail: pk@ntu-kpi.kiev.ua
Національний університет «Києво-Могилянська академія»
Тел.: (044) 425-60-22, 425-54-17; Веб-сайт: http://ukma.kiev.ua/ E-mail: neven@ukma.kiev.ua
Національний університет «Львівська політехніка»
Тел.: (032) 258-22-65, 238-96-39; Веб-сайт: http://lp.edu.ua/ E-mail: entrance@polynet.lviv.ua
Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя
Тел.: (04631) 2-43-07; Веб-сайт: http://www.ndu.edu.ua/ E-mail: ndu@mail.ru
Одеський національний політехнічний університет
Тел.: (048) 722-19-94; Веб-сайт: http://opu.ua/ E-mail: dep-ac@opu.ua
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
Тел.: (0482) 68-18-58, 68-12-84; Веб-сайт: http://onu.edu.ua/ E-mail: vstup@onu.edu.ua
Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди
Тел.: (04467) 5-66-96; Веб-сайт: http://phdpu.edu.ua/ E-mail: phdpu@mail.ru
Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського
Тел.: (048) 738-47-69; Веб-сайт: http://pdpu.edu.ua/ E-mail: pdpu@pdpu.edu.ua
Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г.Короленка
Тел.: (05322) 2-58-37; Веб-сайт: http://pdpu.poltava.ua/ E-mail: allmail@pdpu.poltava.ua
Республіканський ВНЗ «Кримський гуманітарний університет» (м.Ялта)
Тел.: (0654) 26-02-51; Веб-сайт: http://cshi.crimea.edu/ E-mail: offise@cshi.crimea.edu
Рівненський державний гуманітарний університет
Тел.: (0362) 26-48-69; Веб-сайт: http://www.rshu.edu.ua/ E-mail: rectorat@rdgu.uar.net
Севастопольський національний технічний університет
Тел.: (0692)24-14-24; Веб-сайт: http://sevntu.com.ua E-mail: vstup_sevntu@ukr.net
Слов’янський державний педагогічний університет
Тел.: (06262) 3-97-50, 3-23-54; Веб-сайт: http://www.slavdpu.dn.ua/ E-mail: sgpi@slav.dn.ua
Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Тел.: (0542) 68-59-15; Веб-сайт: http://www.sspu.sumy.ua/ E-mail: prcom@sspu.sumy.ua
Сумський державний університет
Тел.: (0542) 33-12-30, 78-03-10; Веб-сайт: http://www.sumdu.edu.ua/ E-mail: pr_com@sumdu.edu.ua
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Тел.: (0642) 41-90-08; Веб-сайт: http://snu.edu.ua/ E-mail: pri_komissia@snu.edu.ua
Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського
Тел.: (0652) 63-75-65; Веб-сайт: http://www.tnu.crimea.ua/tnu/ E-mail: tnupt@mail.ru
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка