Зразки тестів за предметами для ознайомлення

    

Зразки тестів за предметами розроблено фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти на замовлення благодійного фонду "ТІМО" для ознайомлення абітурієнтів, вчителів та фахівців у галузі освітніх вимірювань. Тести не є "бойовими", тобто такими, які мають використовуватись під час проходження ЗНО. Справжні тести можна побачити лише під час тестування. Проте запропоновані тести повністю відповідають "бойовим" і дають змогу абітурієнтам скласти враження щодо структури і складності справжніх тестів та, за бажанням, пройти тестування, отримати тестовий бал та перевірити якість своєї підготовки.

 

 

Українська мова і література

Історія України

Математика

Англійська мова

Біологія

Хімія

Фізика

Географія

Російська мова

 

 

 

 

Інтелектуальна власність. Будь-яке комерційне використання  за згодою правовласника.

Help

ЗНО поточного року:
 
Вся необхідна інформація, що дає змогу підготуватись до вступу до ВНЗ України.
На стартовій сторінці модуля необхідно ознайомитись з Умовами прийому до ВНЗ поточного року (кожного року умови прийому змінюються, тож не покладайтесь на досвід попередників).
Пункти меню, що відкрились при вході до цього модуля(зліва) знайомлять із програмами ЗНО, характеристиками тестів, зразками тестів поточного року. Щороку вся ця інформація змінюється УЦОЯО. Адміністрація сайту відслідковує появу нових версій, вивчає внесені зміни і оприлюднює на сайті.
Інформація оновлюється відповідно до появи офіційної інформаціїї МОНмолодьспорту України та УЦОЯО.